Şimdi Ara

kaybolan dagcıların bu saatten sonra işi zor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> kaybolan dagcıların bu saatten sonra işi zor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    869 Mesaj
    gecen senelerde uludaga sabah saatlerınde gıtmıstım tıpıye ve sise denk gelmıstım
    siste sadece 2 metre yada en çok 10 metre önünüz görünüyor yoğun sis olan yerlerde belki 1 metre önünüz görünür orasını bilemem sadece 10 metre önünüzde aniden birşey beliriyor,muhtemelen tepelerde daha yogun olursa agacları bıle gormek zor olur
    tipi ise sureklı esen ruzgar ve kar toz parcaları havada eser durur yanı uzerınız kar tozu ıle kaplanır vede soguk ıcınıze ısler,kazak mont atkı bere eldıven gıysenız bıle tipide soguk ıcınıze ısler
    eldıvenı sadece 10 sanıye cıkarırsanız elınız donar ve hıssetmezsınız
    gozler kızarır goz kapaklarından su akar donar ve gormenızı engeller
    bunlar deneyımdır..eger dagcılar kurtulursa mucıze olur

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

https://i0.wp.com/www.gezecegiz.com/wp-content/uploads/2014/09/Uluda%C4%9F-Ski-Resort-Turkey-trail-map.jpg

araba,resımde 10 rakamının 1 cm sagındakı otellerın oldugu yere park edılmıs

zırve tepeye epey bır yol var

bıde mıllete kar yokken tırmanmak yerıne kar varken tırmanmak daha cazip geliyor

https://store.donanimhaber.com/b5/08/58/b508581658ec6f252ba989031558ba34.jpg

https://store.donanimhaber.com/7f/6d/6d/7f6d6dd2414b27caa67c7bb5859ed126.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 5 Aralık 2019; 5:38:57 >
    |
    |

• Çavuş
    49 Mesaj
    abi bu isi kis ayinda yapmicaksin en guzel zaman ilkbahar sonbahar

burdan dagcilara selam olsun bir abimiz vardi dagci ölmustu ucurumdan mi ne dusmustu uzun yillar once

|
    |
    Lovemachine

moruk sisi görür görmez hemen döneceksin. sis şaka değil. ben toplasan sanırım 150m kadarlık bir dağa tırmanmıştım ve kaybolmuştum oturdum bekledim sisin geçmesini de yolumu buldum. karda kışta hele aman. hem de öleceksem ölürüm psikolojisine falan girmiştim en azından güzel bir şey yaparken ölüyorum falan diyordum bir yandan da güzeldi xd neyse ki inebildim

Sen küçük çaplı bir intihar denemesi yapmışsın ama sonra ölememişsin kral ya..

|
    |
    Lenora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
emek server
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.