Şimdi Ara

kawhi leonard'in ucuk maas alacak olmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
2.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nba'in son 20 yildaki en onemli takimi olan sanli spursumuz,
    kawhi leonard icin yaklasik 23 milyonluk bir kontrat verecegi soyleniyor
    tamam bu adam bir final mvpsi, savunmasida cok iyi ama bu parayi hakedermi sizce
    ginobili duncan dany greenin sozlesmeleri bitti.
    kawhi bizi bu yil playofflardan etti parkerla birlikte hicbir varlik gosteremediler nerdeyse
    bu adamin kontratinda qualifiying offer var yani diyelim dallas bu adama en yuksek teklifi yapti ve rakam 20 milyon
    sas bu rakqmi karsilarsa spurste kalacak
    ne dersiniz gencler bu paralari vermek yerine bosa cikacak aldridge veya gasolu mu alsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu 2015'te açılmış, yazılanlara şöyle bir göz attım da, yazılanlar için pişman olunacak türden yazılar. Açıkçası çok uzun zamandır Spurs'ü takip ediyorum, Spurs 2000'lerin başından itibaren çok sevdiğim bir takım olmuştur. Duncan benim için MJ ve Magic ile birlikte NBA'in en etkileyici oyuncularından biridir. Duncan karakteriyle ve tarzıyla beraber hep örnek aldığım kişi olmuştur ve NBA'de bir çok oyuncunun efendiliğine etki etmiştir diye düşünürüm. Biraz gereğinden fazla seviyorum belki de. Dünyanın belki de en iyi savunmayla arasına mesafe koyarak turnikeye giren oyuncusu Parker ve Magic'den beri böyle büyüleyici bir oyunu göremediğimiz, hem euroleague hem olimpiyat hem de nba şampiyonluğu elinde bulunan Manu. Spurs hakkında metiyeler dizebilirim. Nba'in tüm yapısına ters bir takım. Nba iyi takımların bir kaç sene sonra kötü olması ve aynı şekilde kötü takımların da iyi olması için Salary Cap ve Draft sistemi barındırıyor. Fakat son 20 senedir neredeyse sürekli Final adayında kalabilen tek takım Spurs, sırf bu bile saygıyı sonsuza kadar hak etmesi gerekiyor.

Konu Kawhi olunca da şöyle diyebilirim, 2014'teki Spurs şampiyonluğu hayatımda gördüğüm en güzel basketbol oyunuydu. Hala açar o maçları arada izlerim. 1-1 Miami serisinde oynadıkları 3. maç efsane ötesidir. Takım olarak gördüğüm en baskın oyunlardan biriydi, herkes paslaşabiliyor, herkes sayı atabiliyor. İşte tam olarak o sene Kawhi'in büyük bir yıldız olacağına inanmıştım. Tabii bu kadar olacağını ben de tahmin etmiyordum. Fakat şuanda oyunun iki yönünü birden oynayabilen en iyi oyuncu gözümde, takım oyunu benim için çok önemli olduğundan belki de. Belkilerle basketbolda konuşulmaz evet ama son playoff'ta Kawhi oyundayken Golden State gibi bir takıma bile neler yapabildiğini gördük Spurs'e. Tek bir oyuncuya bağlanmaz maç kesinlikle katılıyorum fakat Kawhi Golden State serisinin kilit noktasıydı, Zaza pislik yapmasaydı muhtemelen Spurs'üm kazanırdı o maçı. Kawhi o maç için en önemli şeyi yapıyordu, ne zaman Golden State hareketlenmeye çalışsa, Kawhi topu yavaşlatıp 24 saniyeyi kullanıp faul alıyordu ve bilerek faul atışlarını o kadar yavaş kullanıyordu ki, bu da Golden State'in ritmini bozuyordu. Sırf bu bile yeterdi işte o maç için. Denge çok önemliydi, bunu da başka yapacak oyuncu yok Spurs'te Duncan gibi bir herif gittikten sonra, Parker da sakatken, Aldrige'den bunu beklemek de Spurs'ü o seride yıktı bana kalırsa. Aldrige ile bırak kavgayı, dansa bile gidilmez benim gözümde. Maçın en önemli anlarında hep sattı. Tekrardan Spurs'ün Kawhi önderliğinde güzel bir üçlü bulup zirveye oynadığı, set çizmenin ne demek olduğunu Nba'e gösterdiği o 2014 senesinin bir versiyonunu bekliyorum.

Şunla kapanışı yapalım.https://www.youtube.com/watch?v=T3y7cWmoBCI ve Kawhi'ın hep birlikte Nba'in en iyi oyuncularından biri olmasındaki muhteşem hikayesini ve ilerleyişini izleyelim. Böyle oyuncular çok değerli, basketbolun doğrularını takım içerisinde yapabilen çok değerli bir oyuncu. Gelişimi herkese örnek olabilecek türden. Kawhi Leonard'ı izleyebildiğimiz için şanslıyız.
  • atili2323 kullanıcısına yanıt
    Yıllık 23m$ ise, o parayı vermezler tahminimce.
  • yıllık 23m $ bence leonard için çok fazla. Bencede vermemeliler
  • duncanın son demlerine geldiğini düşünürsek pota altına sağlam bir oyuncu alması için salary cap oranını ayarlamak zorunda. 23m $ bu oranı yerle bir eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 imkanı yok Spurs Aldridge'le görüşüyo diye biliyorum
  • yıllık 18M'ye anlaşma sağlandı, spurs organizasyonunun geleceği olabilecek biri için değer bence
  • kawhi ve green ile anlaştılar , şimdi splitter'ı gönderdirler ve açılan boşlukla birlikte la marcus aldrige geliyor , parker green kawhi la marcus duncan 5'i olacak.
  • la marcusun gelmesi cok iyi oldu.O splitterdan da kurtulmus olduk atlanta ya gitmis.kawhi en fazla 15 ederdi benim gozumde ama napacan mecburiyetten aldilar almasalar onca emek bosa gidicekti.Duncan ginobili ne olacak daha kesin bir bilgi yok.Dany greenin alcagi 45 milyon haram zikkim olsun ne bu yaa
    bu sene performansi cok dusuktu.ins 2 yil onceki gibi oynar

• Leonard'ın şu sezon, şu ana kadar yaptıkları yetti mi hocam
  • Şu an bayağı komik duruyor buradaki yorumlar.
  • Valla çok komik ,kendime baya gülüyorum.Kawhi in mvpligi yeniyor spurs düşmanı nba tarafından,adam üst üste 3.kez dpoy seçilme ihtimali de var.KAWHI OLMASAYDI SPURSUN YOLU ... YOLUNA CIKIYORDU.Ben playofflarda pek bi şey beklemiyorum bu sene.Seneye ginobili bırakırsa ordan gelecek 14 m ile iyi bir adam alınırsa ,ve ona rağmen cavs spurs arasında 20 m lik bir maaş farkı olacak.Bir tane daha yıldızla iş yaparız
    Edit : kawhi in 2015 de 15m alması gerektiğine hala inanıyorum 2 yıl arasında uçurum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atili2323 -- 28 Mart 2017; 1:31:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atili2323

Valla çok komik ,kendime baya gülüyorum.Kawhi in mvpligi yeniyor spurs düşmanı nba tarafından,adam üst üste 3.kez dpoy seçilme ihtimali de var.KAWHI OLMASAYDI SPURSUN YOLU ... YOLUNA CIKIYORDU.Ben playofflarda pek bi şey beklemiyorum bu sene.Seneye ginobili bırakırsa ordan gelecek 14 m ile iyi bir adam alınırsa ,ve ona rağmen cavs spurs arasında 20 m lik bir maaş farkı olacak.Bir tane daha yıldızla iş yaparız
    Edit : kawhi in 2015 de 15m alması gerektiğine hala inanıyorum 2 yıl arasında uçurum var.

Bu sene Rookie'lerimizin ısınma yılı diyebiliriz.
  • *Meteora* kullanıcısına yanıt
    dejounte murray potansiyelli baya.Nasıl celtics pierce ı gönderip takımın gelecegini saglama aldıysa spurs'unde parkerı göndermesi gerek artık.Murray'e sans vermek lazım.Ek olarak chris paul gelirse batı konferansı baya baya kurtlar vadisine döncek

• quote:

dejounte murray potansiyelli baya.Nasıl celtics pierce ı gönderip takımın gelecegini saglama aldıysa spurs'unde parkerı göndermesi gerek artık.Murray'e sans vermek lazım.Ek olarak chris paul gelirse batı konferansı baya baya kurtlar vadisine döncek

Murray tecrübeli de öyle de Patty Mills'e vefasızlık olacak gibi duruyor. Batı da CP3 ve Leonard gibi iki disiplin abidesiyle GSW gibi bir süper takımın serisini izlemek zevkli olacaktır baya.
  • adam hanga spursa kesin olarak giticekmi
  • Öyle deniyor, sg pozisyonunda adam akıllı oynayacak yedek yok.Ginobili gitcek mi kalcak mi belli degil zaten.En iyi savunmacı secildi bide

• quote:

Valla çok komik ,kendime baya gülüyorum.Kawhi in mvpligi yeniyor spurs düşmanı nba tarafından,adam üst üste 3.kez dpoy seçilme ihtimali de var.KAWHI OLMASAYDI SPURSUN YOLU ... YOLUNA CIKIYORDU.Ben playofflarda pek bi şey beklemiyorum bu sene.Seneye ginobili bırakırsa ordan gelecek 14 m ile iyi bir adam alınırsa ,ve ona rağmen cavs spurs arasında 20 m lik bir maaş farkı olacak.Bir tane daha yıldızla iş yaparız

Adam tek başına finale çıkarıyordu takımı... ama z*za adlı şeref... neyse
  • Kawhinin mvpligi de yenmiş oldu, adam hem yılın savunmacısı hemde mvp ödülüne aday olup 0 aldı.Russell gibi bütün topları kullanıp istatistik Yapmadı. Hiçbir bir zaman adamını kacırıp savunmayı boşlamadı.Takımını kawhi ikinci yaptı.Kawhi olmasaydı bu takım playoffa bile giremezdi, 100% eminim.Mvp ödülünün sacmalıgını bi kere daha gördük.Russ kendisi sayı atarken bütün arkadaslarını aşağıya çekti.Bu mu mvp tanımı???

• quote:

Kawhinin mvpligi de yenmiş oldu, adam hem yılın savunmacısı hemde mvp ödülüne aday olup 0 aldı.Russell gibi bütün topları kullanıp istatistik Yapmadı. Hiçbir bir zaman adamını kacırıp savunmayı boşlamadı.Takımını kawhi ikinci yaptı.Kawhi olmasaydı bu takım playoffa bile giremezdi, 100% eminim.Mvp ödülünün sacmalıgını bi kere daha gördük.Russ kendisi sayı atarken bütün arkadaslarını aşağıya çekti.Bu mu mvp tanımı???

birde önemli maçlarda 10 top kaybı yapmadı Kawhi. Gerçekten yazık :(
  • Bir spurs fanı olmasamda kwahi ya savunması hakkında konuşmaya gerek bile yok karşısına gelen superstarları bunaltıp duruyor. Hemde verimlilik anlamında da çok başarılı iyi bir takımla yüzük taktığını görmek isterim. Zaman zaman underrated kaldığını bile düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.