Şimdi Ara

KAWAI 3130 - 7 inch hakkında bilgisi olan var mı ? 299TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
24.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şok marketlerde 299 TL'ye satılan bir cihaz.

7 inch dokunmatik ekran + Android yazılım ++ sd kart + aux vs var. Ekstradan geri görüş kamerası hediye var.

Sizce nasıldır ? Kullanan var mı ?

Bu fiyata alınabilecek tek ürün sanırım.

Bu cihaz işe yaramaz derseniz böyle uygun fiyata başka önerilere de açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofamof -- 29 Ocak 2018; 13:46:9 >

• Ben de merak ediyorum. Dokunmatiği vs. nasıl? Kullanımı nasıldır? Yalnız ŞOK marketlerdeki modeli Kw-3030
  • Android değil heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niroli

Android değil heralde

Android hocam
  • Şoklarda kaçırdım diye üzülen ürün adıyla Google de aratın 285 liraya bulunuyor. Kullanan kimse yokmu? Tek merak ettiğim sesleri güzel çıkıyordur inşallah... Pioneer olmasını beklemiyorum ama bozukta çıkmasın... Kullanan biri yorum yapsın lütfen...
  • T.U.N.C.A.Y T kullanıcısına yanıt
    Aynen internette aynı fiyata var. Önemli olan dokunmatik kalitesi ve ses çıkışı...

Ben de cevap bekliyorum. Veya önerisi olan varsa bu fiyatlara başka ürünleri de değerlendirebiliriz.
  • Yok mu bilgsi olan

• birikideneme B kullanıcısına yanıt
    Sanırım herkes zengin 😂😂 Baksana ucuz mala yorum bile yazmadı kimse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsinde aynı problem varmı acaba. Bende Bu cihaz ile 6.2 inc navitech arasında kaldım. 350 tl

• Ürün ile ilgili n11'deki yorumlar şu şekilde:

- Güzel ürün beğendim ben

- ürün tahmin ettiğimizden çok daha kaliteli, herkese tavsiye ederim.

- evet mal harika herkese tavsiye eferim

- Mağaza ürünü istediğim şekilde paketlenip gönderdi ürün anlatıldığı gibiydi Kia Rio aracıma kendim taktım dokunmatik on numara telefon rehberini hafızaya kaydediyor ve Bluetooth girusebiliyorsunuz ses çıkışı mükemmel pahalı teyp para vermeye gerek yok kawai gerçekten çok kaliteli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz mağaza yetkililerinede ilgileri den ve zamanında kargodan dolayı teşekkür ederim

- bu paraya değecek bir ürün dokunmatik sağlam hemen algılıyor bluetoth telefon için güzl gelen telefonlara teyp hoparlöründen cevap verilebiliyor şimdilik direksiyon fonksiyonuna erişmeyi bilemedik diğer tüm işlemler tamam

- mağaza ve ürün parasına süper arabama cuk diye oturdu ses kalitesi gayet güzel bu fiyatı na göre alacak olanlara tesviye ederim teşekkür ler

- fiyatına göre en iyisi

- mükemmel bu paraya bedava

- Kamera hariç ses kalitesi olsun herşeyi güzel

- Fiyatını kat ve kat hak ediyor. Anfisin 4 takım mid'i çoşturuyor resmen....

- Ürün bu fiyata alınabilecek en iyi ürün. ekran kapasitif. hassasiyeti güzel. Tüm özllikleri gayet güzel çalışıyor. Geri görüş kamerası yanında hediye geldi tüm aksusarlarıyla beraber. Chevrolet kalos için aldım. Hiçbir kablo ile uğraşmadım. Orjinal tesisat fişi direk teybe oldu. Bu fiyata başkada bulamazsınız zaten.

KAWAI 3130 - 7 inch hakkında bilgisi olan var mı ? 299TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vipemre -- 6 Mart 2018; 12:54:18 >

• Arkadaşlar teybi 10 gün önce n11 üzerinden aldım 299 liraya çok iyi bir performans beklemeyin ama bu paraya göre alınabilecek güzel bir ürün normal teybin ekranlı olanı olarak düşünün Android değil navigasyon yok

• Kawai 4000 Android modelini almak istiyorum kullanan varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhan38

Kawai 4000 Android modelini almak istiyorum kullanan varmı acaba
    Kawai 4000 modelini aldınız mı acaba merak ettim, tavsiye eder misiniz?

• Teybi bugün satın aldım aracıma yarın monte ettireceğim akşama ilk yorumlarımı yazarım

• Rca kaç adet var cihazda yani kaç amfi bağlanabiliyor ?

• Arkadaşlar bende bugün n11 üzerinden Kawai KW-3100N Navigasyonlu modelini 330 TL’ye aldım. Açıkcası bu paralara beklentiyi fazla yüksek tutmamam gerektiğini biliyorum fakat iki katı üç katı fazla para vermektense bu teyp işimi görür düşüncesindeyim. Ürün gelince deneyeceğiz artık bakalım sonuç ne olacak.

• Bende yaklaşık 1 hafta önce kw-3600 modelini aldım 399 liraya. Navigasyonu yok. Ses kalitesi olarak çok iyi bir performans beklememek lazım ki aracım 2008 megane 2 ve kendi orjinal kolonları ile kullanıyorum şuan için Bass diye bişey yok belkide kolonlardandır. Birde sorunu var hepsinde aynımı bilmiyorum ama geri vitese taktığımda kameraya geçiyor ve çalan müziği kesiyor tekrar vitesi 1'e aldığımda sesler komple kesiliyor ve reset atmadan düzelmiyor. Ayrıca USB yada SD kartta MP4 formatlı videoları okumuyor maalesef, dosya yok diyor.

Bu arada uygun fiyatlı ama bu teyp ile iyi performans gösterebilecek kolon tavsiyesinde bulunursanızda sevinirim.
  • Bnde kawai 3130 var 4 aydr kullanıyrm Bugün geri görüş kamerasını bağladım ama her şeyi doğru girişine ve geri görüş kamerası açıldıgnda sinyal yok diyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.