Şimdi Ara

Kavga

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 16 yaşındayım kavga etmekten korkuyorum niye bilmiyorum bazılarından korkuyom bazılarından korkmuyorum bir velet geliyo bulaşıyo abisi babası gelir diye vuramıyorum korkuyorum niye böyleyim bir yardımcı olun şu kardeşinize kick boksa başlasam faydası olur mu acaba ?

• Kavganın sonu yok. Abisi gelecek kuzeni gelecek amcasi gelecek arkadaşları gelecek. Sen teknik bileceksin hepsini karşılayacaksın sonra kaldırım taşını biri kafana vuracak travmadan gideceksin hayatin kayacak, bıçak ve benzerleri aynı şekilde. Kavganın sonu yok. Mümkün çevrede uzak kal kavgadan en son çare kavgaya giriş ki bu açıdan kick boks tavsiye ederim ben. Ama bunlar dövüş sporu kavga için değil. Sokaktaki kavgada ufak bir an hayatı karartabiliyor.

Spor için yap öncelikle bu sporları kavga için değil. Bir abi tavsiyesi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aynı şekildeydim zamanla özgüven geliyor insana ama yinede kavgadan uzak durmakta fayda var. kick boks yapıyorum bu arada tavsiye ederim.
  • Bazı şeyler kalıtım yoluyla gelir, bazıları çevre ile. Kavgadan uzak duran bir yapının olması ne utanılacak bir şey; ne de övünülecek.
  • aslında en kötü ihtimali düşünüp hareket etmen doğru.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle konuları dövüş sporları bölümüne açmayın arkadaşım, buradaki adam sana ne diye tavsiye verecek ki? Bizim yaptığımız şey SPOR, kavga değil!
  • Bu işler hep böyle dostum. Sen birini döversin, onun abisi gelir seni döver. Senin abin gelir onu döver vs vs. ama haklı olduğun konuda kavga kaçınılmazsa sakın geri adım atma ve korkma. Eğer kesin olarak haklı olan taraf sensen sonuna kadar git. Ne de olsa sonda üstte kalan sen olacaksın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.