Şimdi Ara

Katlanır bisiklet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bulduğum yerin oldukça dağlık olması dolayısıyla bisikleti araca atıp sahilde sürebilmek için bisiklet arıyorum. Aracımın bagajı büyük olduğu için 26 inç katlanır bisiklet bakmaya başladım. Şu anda araştırdığım kadarı ile iki tür bisiklete bütçem yetiyor. Kron fd 1500 ve mosso marine 26. İkisi arasında hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşimde bahsetmiş olduğunuz Mosso var. Çok güzel bir bisiklet,çok memnun. Ama tek sıkıntısı katlansa bile çok büyük. Bence görerek alın,katlayın bagajınıza koyun,tamam derseniz alın.Görmeden netten almayın. Bence katlanır mantık olarak 20 inç olmalı. Katlandığı zaman küçücük oluyor 26 ile kıyasladığınızda. Yoksa o bile büyük bence Golf 7'nin bagajına koyduğunuz zaman bagaj kalmıyor. Bende katlanır Tern Link D8 var. 3-5 aydır kullanıyorum. Bütçe olarak 2.ellerine bakabilirsiniz. Ben 3.250TL'ye almıştım. 20 inç düşünürseniz Tern Link A7 tavsiye ederim sizin bütçenize uyar. 26da karar verdiyseniz Kron'u bilmiyorum ama Mossoyu tavsiye ederim Mosso Fiyat Performans bisikletleri yapar. İyi markadır.
  • KAPTAN. K kullanıcısına yanıt
    İstanbul içi yer sıkıntısı olduğundan bende katlanır bakmaya başladım mosso 26 jant olan saglamlik açısından nasıldır acaba yani katlanır bisiklet sonuçta sanki sabitler gibi sağlam değildir gibi bir düşünce oluşuyor bende işe gidip gelirken kullanıp daha sonrasında katlayıp balkona veya araç bagajına koymayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellez78

İstanbul içi yer sıkıntısı olduğundan bende katlanır bakmaya başladım mosso 26 jant olan saglamlik açısından nasıldır acaba yani katlanır bisiklet sonuçta sanki sabitler gibi sağlam değildir gibi bir düşünce oluşuyor bende işe gidip gelirken kullanıp daha sonrasında katlayıp balkona veya araç bagajına koymayı düşünüyorum
    mosso tırt marka. başlangıç katlanır modelleri çok esniyor. bisikleti sürerken sanki hareket eden bir zemin üstünde sürüyormuşsunuz gibi oluyor, hiç güvenli gibi durmuyor. bu dediklerim 20 jant olanı için geçerli. fakat 26 jant olanını da almam açıkçası mosso marka bisikletlerden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.