Şimdi Ara

Katlanır bisiklet hangisi seçilmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> Katlanır bisiklet hangisi seçilmeli
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2459 Mesaj
    Arkadaşlar katlanır bisiklet için dechatlona baktım fiyatlar baya bir çıkmış ..2000 lirayı dechatlondakilere vereceğime Tern marka bisikletlere denk geldim , sanırım daha kaliteli bunlar 2200gibi bir rakama bulunabiliyor .. Mantıklımı sizce veya başka tavsiyesi olan varmı ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

"Hiçbir şeye, sırf inanmak istediğin için inanma. Bir şeye inanmak, onu gerçek yapmaz. Fikirleri, gözlem ve deneylerden elde edilen kanıtlarla test et. Çok beğendiğiniz bir fikir, iyi kurgulanmış bir testi geçemiyorsa yanlıştır. Yola devam et. Kanıtlar sizi nereye götürüyorsa oraya gidin. Elinizde hiç kanıt yoksa, peşin yargıda bulunmayın. Belki en önemli kural da şudur:

Unutmayın; yanılıyor olabilirsiniz!"
    -Neil deGrasse TYSON

• Yarbay
    2459 Mesaj

Sıfırı 2200 e alınabiliyor .telefon edip sordum .. sanırım italatçısı

|
    |
    Neil deGrasse Tyson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: murat8361

Sıfırı 2200 e alınabiliyor .telefon edip sordum .. sanırım italatçısı

Alıntıları Göster
    hangi modeli? firma ismi nedir? bende şimdi araştırma yapacağım, fiyat aşırı ucuz geldi, dikkatli olun dolandırıcı olmasın :)

"Hiçbir şeye, sırf inanmak istediğin için inanma. Bir şeye inanmak, onu gerçek yapmaz. Fikirleri, gözlem ve deneylerden elde edilen kanıtlarla test et. Çok beğendiğiniz bir fikir, iyi kurgulanmış bir testi geçemiyorsa yanlıştır. Yola devam et. Kanıtlar sizi nereye götürüyorsa oraya gidin. Elinizde hiç kanıt yoksa, peşin yargıda bulunmayın. Belki en önemli kural da şudur:

-Neil deGrasse TYSON

• Yarbay
    2459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Neil deGrasse Tyson

hangi modeli? firma ismi nedir? bende şimdi araştırma yapacağım, fiyat aşırı ucuz geldi, dikkatli olun dolandırıcı olmasın :)

Alıntıları Göster
    Öm attım

Orijinalden alıntı: murat8361

Öm attım

Alıntıları Göster
    mesaj gelmedi hocam
    |
    |

-Neil deGrasse TYSON

• Yarbay
    7729 Mesaj
    Mossoları da değerlendirmeni öneririm. 2 yıldır marine 20v serisi kullanıyorum. Çok memnunum. Çok fena modifiyelerde yaptım. Şu hali ile tern parası ödedim ama ternlerden çok çok konforlu oldu. Ucuz bisiklet ve iyi modifiye tercih etmeni öneririm.

Teşekkğrler almışken iyi bir şey olsun diyorum kardeşime alıcam hem hediye olucak .hem bizde nasipleniriz ..mossoyada bakarım .

|
    |
    AKINLASINN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Mosso lar iyi fiyatına göre. Tam olması gereken gibi hatta :)
    Ya mosso biraz piyasa malı gibi .daha elit bişey olsun istiyorum

|
    |
    Bisiklete artık harcama yapılmadıkça hiç biri elit değil. Mosso alın, zırhlı lastik taktırın mesela. Hızlı da gitsin derseniz o zırhlı lastiği bir de dişsiz bir model seçin. Rampaları kolay çıkabilmesi için dişli sistemini değiştirin mesela. 1. vites dişlisi kocaman olsun. Markalı katlanırlar yokuşta ele alıp bisiklet çıkarken, kardeşiniz tek elle sallana sallana zorlanmadan rampa çıksın. Bu 2 si olmayan hiç bir bisiklet benim için elit değildir. Bu değişimler gayette ucuz modifiyeler.

Evet büyük dişli iyi olur . saolun .saygılar .

|
    |
    AKINLASINN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.