Şimdi Ara

katlanır ayna çok önemli mi? FORD içerir biraz da VW (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• hoksi kullanıcısına yanıt

juke güzel dedim alacam demedim. almaya değer

• Son derece yararlı bir donanım... Ortalık çakal dolu olduğu için adamlar zevk olsun diye park ettiğin aracının yanından geçerken eliyle yumruk atanı , açık olan aynayı ters yöne çevirip bırakanı bir sürü itlik yapan var.

Yeni model araçların elektrikli aynalarının fiyatı min 750 TL den başlıyor. Kendinden katlanan bir ayna da aracını kapattığında kendi kendine katlanır fazla göz önünde olmaz , yanından geçen araçların , etrafından geçen yayaların bilerek ya da bilmeyerek zarar vermesine engel olur.

Katlanır aynadan daha gereksiz bir sürü donanım var.

Isıtmalı direksiyon nedir yavvv ? Ontario da ya da Grönland da felan mı yaşıyorsunuz. Bu kadar mı nazik elleriniz direksiyonu tutunca çatlaklar oluşuyor ???

Deri koltuklu araç.... Kışın buz gibi deri de totosu donar adamın , hadi ısıtmalı koltuk var diyelim. Yazın ne yapacaksın... Yaz sıcağında o deri koltuklarda su gibi oluyor insanın sırtı bacakları...

Deri koltuklu aracın varsa hem ısıtma -hem soğutma olacak ki rahat edeceksin...

• Benim için önemli, aracımın aynaları eşek kulağı gibi uzun,dar yerlerden geçerken katlıyorum.Birde çalıştığım yerin sokağı çok dar haftada bir yerlerde ayna parçaları görüyorum.Katlamasan aynayı alıp götürecek adam

Bu arada Ankara'da -16 yı gördüğümde bile aynaları katlayınca açıldığında bir sorun yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 1 Nisan 2021; 15:45:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VideSupra kullanıcısına yanıt
    2012 yilindan beri a6 kullanicisiyim 2 farkli a6 ikisindede kışın bu sorunu bende ara ara yaşıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESER14

Aracımda var. Son derece gereksiz bir detay. Sadece uzaktan kapıların kilitli olduğuna emin oluyorum katlanmış olduğunda.
    Yerine
    Koltuk ısıtma
    Direksiyon ısıtma
    Geri viteste arka tekeri gösteren ayna olsa daha faydalı olurdu.
    Direksiyon ısıtma bence hiçte gerekli değil kendi aracımın direksiyonunu -15 de bile inip bindiğimde tutabiliyordum rahatlıkla.

Koltuk ısıtma evet soğuk iklimde yaşıyorsanız faydalı. Fakat ankarada yaşıyorum kışın 1-2 kere ihtiyaç duyup açtım onun haricinde açmadım. Aracın yalıtımı iyiyse içeriye oturduktan sonra soğuğu zaten absorbe ediyor. Artı olarak koltuk ısıtmayı gün içinde sürekli açık tutamıyorsunuz. İlk çalıştırmada ısıtınca koltukları zaten bedeninizde ısınıyor montunuzda ısınıyor bi daha üşümüyorsunuz. Tek çalıştırmadan sonra açık tutma ihtiyacı olmuyor.

Geri viteste sağ aynanın aşağı inmesi ise evet o fonksiyon harika. Kendi aracımda standart var ve baya güzel özellik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajda ekstra donanım ekleyecekler onun için yapıyorlardır. yoksa sonradan da takılır kapanan ayna

• quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Son derece yararlı bir donanım... Ortalık çakal dolu olduğu için adamlar zevk olsun diye park ettiğin aracının yanından geçerken eliyle yumruk atanı , açık olan aynayı ters yöne çevirip bırakanı bir sürü itlik yapan var.

Yeni model araçların elektrikli aynalarının fiyatı min 750 TL den başlıyor. Kendinden katlanan bir ayna da aracını kapattığında kendi kendine katlanır fazla göz önünde olmaz , yanından geçen araçların , etrafından geçen yayaların bilerek ya da bilmeyerek zarar vermesine engel olur.

Katlanır aynadan daha gereksiz bir sürü donanım var.

Isıtmalı direksiyon nedir yavvv ? Ontario da ya da Grönland da felan mı yaşıyorsunuz. Bu kadar mı nazik elleriniz direksiyonu tutunca çatlaklar oluşuyor ???

Deri koltuklu araç.... Kışın buz gibi deri de totosu donar adamın , hadi ısıtmalı koltuk var diyelim. Yazın ne yapacaksın... Yaz sıcağında o deri koltuklarda su gibi oluyor insanın sırtı bacakları...

Deri koltuklu aracın varsa hem ısıtma -hem soğutma olacak ki rahat edeceksin...

Hahahah.

Hocam isitmali direksiyon icin benzer seyler dusunuyordum ama cidden cok keyifli bir donanim.

Ufacik basit bir donanim ama hava sogukken cok luks hissettiriyor:)

Ayna buyuk sehirlerde faydali ama olmazsa olmaz degil. Cok sikisik yerlerde elle kapatirsiniz gene.

• Merak ettim de kaç konu daha açacaksın

• en1gma kullanıcısına yanıt

sıkıntı mı var yeğenim. imzan güzelmiş

• sizin için çok elzem bir donanımsa sonradan kendiniz de taktırabilirsiniz hocam. tabii 0 aracın çok da ucuz olmayacak bir fiyatla aynalarını değiştirmek ne kadar mantıklı bilmiyorum. bedava olsa kullanırım ama asla para verip almayacağım bir donanım. tercih meselesi tabii ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

sıkıntı mı var yeğenim. imzan güzelmiş

Tam trolleme uzmanı.Bugün bir konu daha aç

• en1gma kullanıcısına yanıt

katlanır ayna ile trollemenin alakası ne. başka kapıya lütfen. açtığım konuların her biri bilgi içeriyor. ne kadar konu açacağıma sen karar veremezsin. blok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.