Şimdi Ara

Katılım Rekoru Topiği... (7838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
163.412
Cevap
28
Favori
1.574.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78367837783878397840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mısır da pörtlettim reklam arasında

Yanlız Before & After iyiymiş Tarık Askerlik sende iyi durmuş
    kaş göz o biçim Kardeşim
    Maşşşallaaah Allah sahibine bağışlasın

Ado sana da ayıp olmasın şimdi sana da yakışmış
    herşeyden anlar mı bi insan Valla helal olsun
    Sahibine bağışlasın Allah, sevdiğinden ayırmasın

quote:

Bizim bilmedigimiz 5 vakit namaz, onu da şeytan birakmiyor
    Benimki bırakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suzi dilara -- 25 Ağustos 2016; 17:10:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Before/after kısmına ben de katılıyorum.
    Askerlik yaramış kısmına ben de katılıyorum.
    Sahibi olsa ben de katılacağım. Ama bir gün olacak bu nedenle şimdiden duanız baki olsun. Amin.
    Bana ayıp olacak bişi yok suzicim, ameleliğimiz ne ise onu yayınladık neticede
    Elektronik -Bilgisayar- (Bu ikisi ana branşım) Beyaz Eşya-Klima- (Bu ikisine sonradan profesyonel dahil oldum) Fayans Döşeme-Çatı Aktarma-Tesisat- Bağ bahçe- Fizik-Kimya-Hipotermi-Tarih-Coğrafya- 10/1 İngilizce vay beee tam karnelik performans oldu. Silah
    Matematik konusunda beceriksizimdir orada da Yeldoşum tamamlıyor olup gidiyor işte

Askerden sonra da Silah talimlerime ara sıra devam ettim, Askerliğim boyunca 3 de 3 atışım yoktur bu arada itiraf ediyorum

İronik olan ise şu dur;

Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri (KTBK)
    Havacılık Birlik Komutanlığı
    Muhafız takımı
    1 inci Manga
    1 İnci Tim
    3 üncü avcı er'i (Keskin Nişancı)

Arkadaş 18 ay boyunca tek bir kere bile 3 de 3 vuramamış birisiyim ve manga da keskin nişancı pozisyonundayım

Bir üsteğmenim vardı Soner Taşeli kulakları çınlasın. ''Helvacııııııııııııııııııı Dağların taşların hakkını verdin yine'' derdi, Ben ateş ettikçe hedef tahtasının arkasındaki toprak yükseklikten toz duman yükselirdi

Bunlar da Askerden yıllaaaaaarr yıllar sonrasına ait. Tarııııkk, wtsp da neden kellik muhabbeti yaptığımı anladın mı

• Tekrar katilalim

• Ado kullanıcısına yanıt
    Tıııpkı Ben Ne iş olsa yaparım ekmeğimi taştan çıkartırım

Eee o zaman olmamış belki ama artık Keskin nişancılığın Biri için isabetli olmuş

En önemlisi de bu değil midir zaten; hayatta Hedefe attığını vurmuş olduğun bi sevgilin var yanında Yeldoooşş

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

İzmir Buca da 3 numaralı koğuş vardır, bu tarz infazlar o koğuşta çok kesilmiştir.
    Ben de bizim mahalleden kendi kızlarına sarkan bir babayı bilirim. Sonra da o koğuşta neler yaptıklarını.

güzel çalışma yapıyorlar o konuda.normalde koğuşları ayrıdır,bindikleri ring arabalarında bile ayrı koyuluyorlar
  • quote:

Her halin ayrı karizma ama kardeşim, Asker halini daha çok sevdim.
    Bu arada benim askerlik yaptığım zamanlarda bırak kameralısını, normal cep telefonu da yoktu

Güzel uğurlamışlar seni ama

senin yanında ışığımız gözüküyorsa ne mutlu bana öyle bi dedin ki M.Ö gibi oldu be abi gören de yaşlı dicek senin zamanında yokmuydu abi bu tarz vedalar.torunların gelir şınav çektirir veya köpürtürler

askere 75 kilo gittim 85 döndüm kilodan sanırım öyle duruyor daha da artardıda son zamanlarda ekmeği kesmiştim.İçinden fare pisliği çıkmışta

• neslis kullanıcısına yanıt
    Hımmmm, Parola?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

/>
    mısır da pörtlettim reklam arasında

Yanlız Before & After iyiymiş Tarık Askerlik sende iyi durmuş
    kaş göz o biçim Kardeşim
    Maşşşallaaah Allah sahibine bağışlasın

Ado sana da ayıp olmasın şimdi sana da yakışmış
    herşeyden anlar mı bi insan Valla helal olsun
    Sahibine bağışlasın Allah, sevdiğinden ayırmasın

quote:

Bizim bilmedigimiz 5 vakit namaz, onu da şeytan birakmiyor
    Benimki bırakıyor

Teşekkürler efemmm .Kamuflajlarımı ve yeleğimi özlüyorum desem yeridir.Belki kısmette vardır tekrar giymek. vallahi sahibi bulana kadar geziyorum hepsini dicem o zaman da adımız çıkıyor

• suzi dilara kullanıcısına yanıt
    Loya kullanıcısına yanıt
    Eveeettt, Eros'a iki çaktım, aldım elinden okunu, vurdum bir fıstığı tam kalbinden
    2005

• quote:

Before/after kısmına ben de katılıyorum.
    Askerlik yaramış kısmına ben de katılıyorum.
    Sahibi olsa ben de katılacağım. Ama bir gün olacak bu nedenle şimdiden duanız baki olsun. Amin.
    Bana ayıp olacak bişi yok suzicim, ameleliğimiz ne ise onu yayınladık neticede
    Elektronik -Bilgisayar- (Bu ikisi ana branşım) Beyaz Eşya-Klima- (Bu ikisine sonradan profesyonel dahil oldum) Fayans Döşeme-Çatı Aktarma-Tesisat- Bağ bahçe- Fizik-Kimya-Hipotermi-Tarih-Coğrafya- 10/1 İngilizce vay beee tam karnelik performans oldu. Silah
    Matematik konusunda beceriksizimdir orada da Yeldoşum tamamlıyor olup gidiyor işte

Askerden sonra da Silah talimlerime ara sıra devam ettim, Askerliğim boyunca 3 de 3 atışım yoktur bu arada itiraf ediyorum

İronik olan ise şu dur;

Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri (KTBK)
    Havacılık Birlik Komutanlığı
    Muhafız takımı
    1 inci Manga
    1 İnci Tim
    3 üncü avcı er'i (Keskin Nişancı)

Arkadaş 18 ay boyunca tek bir kere bile 3 de 3 vuramamış birisiyim ve manga da keskin nişancı pozisyonundayım

Bir üsteğmenim vardı Soner Taşeli kulakları çınlasın. ''Helvacııııııııııııııııııı Dağların taşların hakkını verdin yine'' derdi, Ben ateş ettikçe hedef tahtasının arkasındaki toprak yükseklikten toz duman yükselirdi

Bunlar da Askerden yıllaaaaaarr yıllar sonrasına ait. Tarııııkk, wtsp da neden kellik muhabbeti yaptığımı anladın mı

Yemin olsun tek başına ordu adam Çok sağlam komutan olurmuşsun be abii.
    dağların taşların hakkı
    resimlere yorum yapıcam da yelda abla duymasın iyi ki birliktesiniz yoksa pek rahat duramazdın,durdurmazlardı
    allah sizi ayırmasın ve her daim mutlu etsin ve diğer bacılarım içinde öyle @hici @suzi

atışta senelik G3lerde 80 kişiden 3.cü oldum.Atış birincisi de olurdum da son atışımda tüfek tutukluk yaptı 8. denememde artık binbaşı at artık diyince kızıp bakmadan attığımda A4 kağıdının dibine gitmiş.yoksa tam üçgen yapıyordum.Mp5 zaten ondan sonra oyuncak tabanca gibi geldi 9/7 yapmıştım.ilk hafta silah taşıdım sonra bozulunca tamire gitti eminim hala depoda duruyordur. silah yok dert yok

• Tarık_Uğur kullanıcısına yanıt
    Gez gez tabii ki, nerde bulucaan yoksa! Can yakmadan mümkünse

Bi arkadaşa bakıp çıkacaktın zaar

• quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

Gez gez tabii ki, nerde bulucaan yoksa! Can yakmadan mümkünse

Bi arkadaşa bakıp çıkacaktın zaar

Birine kızıp onun acısını diğerlerinden alanlardan değilim ama kaşınanı kaşırım
    Böyle mi hocam

Ben en azından tören kıyafetlerimi almıştım, yıllarca sakladım be kardeşim. Silahımın numarası 572067 dir, Amerikan çelik başlık numaram 16- ranza numaram 4 - dolap numaram 4- federal Alman çelik başlık numaram 35 halen ezbere bilirim. Yine çağırsalar, gitmezsem namerdim. ama oradayken gitmek istesen gidemezsin, dışarıdaysan girmek istesen giremezsin işte.
    Bir gün ölmeden evvel Kıbrıs'a gidip, Yemekhaneye hediye TV götürüp en azından 1-2 noktasını tekrar görmek isterdim.

hatta 2015 yılbaşı gecesini kıbrısta geçirelim diye plan yapmıştık 4 aile ama, sonradan çocuklu olsun çocuksuz olsun anlaşmazlığı nedeniyle iptal etmiştik. Nasip başka zamana artık, Dimi yeldoşşş
  • neslis kullanıcısına yanıt
    Vaaayyyyy- Demek sensin
    Eline bileğine sağlık kardeşime bak beee9/7 diyor adam, Bir gece alarm intikalde avcı zincirinde mevziiye yuvarlandım G3 namlusu yere çarptı, kalktım toparlandım intikali bitirdik koğuşa dönünce kontrol ettim baktım daha önce olmayan bir şey var ama belli belirsiz. Eeee doğrucu Ado dururmu hiç, Bölük astsubayına gittim kulakları çınlasın Yakup başçavuş, Aldı inceledi ''Helvacııı yaktın kendini, arpacık muhafazası çatlamış'' dedi. Sonra o silah için kolorduya 4 kere mahkemeye gittim ifade vermeye

Ben göstermesem kimsenin ruhu duymazdı da, Devlet malı namustur muhabbeti işte. En azından şimdi vicdanım rahat Allahtan beraat ettim

Ben Mp5 i bir tek jandarmada gördüm, bizim silah deposunda teneke benzer bir şey gördüm bu ne dedim THOMSON dediler, Başka bir tane gördüm soba borusu gibi, bu ne dedim STEN mi ne öyle bişii dediler. O zamanlar da aklım nerelerdeyse pek merakım yoktu silah vs işlerine. Ben daha çok hidromekanik sistemleri merak ederdim, Tankçı falan olmalıymışım aslında

Tabanca atışı yaptın mı Tarık?

Hangi Turist Bu Kimbilir la
  • Selamlar.
  • Biz de almak yoktu abi herşeyiyle teslim sadece kepi alabiliyorsun botla,diğerlerini direk yakıyorlar.Maşallah mübarek Bizde düzen olmadığı için başlıklar,dolap numarası vs öyle şeyler yoktu.o başlık bile denetleme var diye getirdiler sonrada götürdüler valla ben de koşa koşa giderim.Terhis olduktan 1 hafta sonra tekrar gittim ben ahım vardı herkes nöbete giderken ben arabama binip evime gidecem diye.1 gece komutanda kaldım 2. gece karakolda yattım özlemişler arkadaşlar.Sonrada devremi alıp çıktım,bir hafta misafir ettim onu.ondan sonra komutanlarımı ettim.bağlı olmadan oraya gitmek çok keyif verici ama gıbrıs güzelmiş de çok pahalı diyorlar.

Ya abi bi de öyle bişi vardı dimi en ufak bişi de devlet malına zarar verdin bittin.benim ki bakımda intihar etti ve düzen disiplin olmadığı için pekde umursanmadan depoya atıldı.nöbetlerde doldur boşalta gitmeden direk yatağa gidiyordum.yarım saat önceden kalkarlardı ben 10 dakika kala
    şimdi bakıyorum da sana yetişemesem de baya bölüm dolaştım abi
    ilk olarak mahkum sevklerindeydim hastane,adliye,şehir dışınlarına götürüyorduk.
    sonra bol bol hastane nöbetlerine kalmaya başladım.sabah 7 de hastaneye girersin bütün gece hastanede mahkumun başındasın öbür günün 7'sine kadar.tüm gece hastane de gez ye iç
    sonra ziyaretçi aramalarına girdim abi günde 750 kişi rahat geliyordu ve çingenesinden tut kıl tüy adamlara kadar.heryerini arıyorsun birşey kaçırırsan xrayde öter sana monte olur
    xray'e geçtim gözleri bozucaktım cihaza bakmaktan
    mahkum kabule geçtim mahkumlarla içli dışlı olmaktan bi hal oldum.hem kabuldeyim hem de tahliyedeyim.her saldığım adam ben şurda şurdayım bi sıkıntın olursa bul beni derdi
    en son danışma bölümünde kaldım çünkü şafak bitti gelen ziyaretçileri sırasıyla içerisi sokardım.ve ya cezaevine gelen yiyecek içecekleri kontrollerini yapar içeri salardım işte bütün kilolar burda geldi
    bunu unutmuşum bi arada kolluğu aldık.kolluk bende kıllık bende diye
    Turizm jandarması diye geçen batı jandarmasında mp5 otomatik tabanca abi.diğer jandarmalarda g3'idi.ama en son kullanılmayacak falan diyorlardı.bize ikisinin eğitimini verdiler sadece.
    Tabanca hep komutanlarda vardı sadece g3de 3 atış,mp5'de 9 atış başkada sıkamadık hiç bi zaman boş şarjör aldırmazlardı mesela.

bu turist kızımızın memleketi raşyan ve kendisini çok severimm. tatilde tanışmıştık ara ara konuşuruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık_Uğur -- 25 Ağustos 2016; 21:15:21 >

Evet evet benim

• 
Sayfa: önceki 78367837783878397840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.