Şimdi Ara

Katılım Rekoru Topiği... (6401. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163.412
Cevap
28
Favori
1.574.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63996400640164026403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben geldimevet hüsnü ve tolga taş kalpli görünsemde ben hassas bir insanım

Osman dersanede bir çocuk var tıpkı senın ikizinkaç gundur aklımda yazmayı unutuyorum hep,facebookta gördüğüm resımlerınden dolayı böyle konusuyorumyahu çocuğa sen osmanmısın dıyesım gelıyor hep

• nörüyonuz gençler

tolga, merak etme bol bol talimim var dağcılıkla, çadır kurmakla vs ile ilgili dallardan çadır kurmaktan tutta koskoca sahra çadırını bile kurarım merak etme haa yürümek diyosan onu da severim, hızlı yürümem ama uzun yürürüm
  • hiiç müzik dinliyoz madonna sen ne yapıyon
  • Yürüyüşe mi çıkıyoruz Bakmayın öyle ufak tefek olduğuma iyi yürürüm

Çadırda da yatarım

AseLaL, valla ben birşey demedim

Serpil,

Vani, nerede

• hüsnü

uykum geldi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • madonna mı

hüsnü; gel işte gidelim de doğa yürüyüşü gör
  • hee modanna

neyse siz ben yokken yürüyüş yaptın çay için kek yiyin falan ben yatıyom
  • yürüyüş dedinizde ben unideyken okulun doğa yürüyüşleri klubune üyeydım,haftasonları yürüyüşe gıdıyorduk
  • Gölbaşından Kızılay'a mı yürüyordunuz
  • yok be hüsnüo yolda yürünmez hem mazallah ınsanın başına kötü seyler gelirciddiyim gelirgölbasının zaten ınsanı bı cinsti bırde o yolda yurudugunu dusunşehirler arası yol orası bıde

karagöle falan gitmiştik

• Doğa yürüyüşü dediniz de, bir ara memlekette doğa yürüyüşü yaptık, rehberimiz sağolsun, öğlen 11 den akşam 7 ye kadar aralıksız yürüdük dağda ormanda, sadece bir yerde 10-15 dakika kadar dinlenmiştik, ama kalabalık olunca eğlenceli oluyor ve insan yorulduğunun farkına varmıyor. O değil de ne domuz çıktı karşımıza ne başka birşiy heç aksiyon yoktu.

Uzun yürüyüşleri severim, bir seferinde taksim- karaköy-eminönü-beyazıd istikametinde ilerleyip topkapıya kadar gelmiştik. Oradan bağcılara kadar yürüyecektik fakat nerden gideceğimizi bilemedik, amacımız taksim- bağcılar dı fakat taksim-topkapı yapabildik.

Lisede de okul ev arası otobüsle 40 dakika falandı, yürüyerek 4 saat sürdü meret.

• oo minik benim köyde yaptıgım doğa yürüyüşlerinin haddi hesabı yoktur herhaldeulen hele bıde kaybolan hayvanlarını arıyorsan var sinir tavan yapmış durumda oluyorhele bu yaz sen o sıcakta,annemın aldıgı ıkı koç kaç,neredeyse şehre ındım onları arayayım derken,hıc gıtmedıgım görmedıgım yerlerı gördum sayelerınde
  • Ben geçen sene İstanbul'a geldiğimde sağolsun Salih ile Sabah Eminönünden bi başladık ikindi ezanı okunurken Beşiktaş sahilindeydik Tabi arada Gülhane parkı- Zeyrek Yokuşu- Minia Türk- ve Ortaköyde dahil Sadece Minia Türk'e taksi ile gidip otobüsle geri geldik

Ne gündü ama

Salih'im yakışıklı müdürüm hakkını helal et valla o gün baya yürüttüm sizi

• 
Sayfa: önceki 63996400640164026403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.