Şimdi Ara

KATIL 50TL * KATIL 40TL * KATIL 20TL - Vodafone Mobil Ödeme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
12
Favori
12.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neye göre iade yaptıkları belli değil, iade yapmıyorlar ulaşıyorsun kesinlikle anlattığını, seni anlamıyorlar. Karambole kampanya işte 😃 mayıs haziran için 269 TL iade aldım sanırım, hangi kampanya dan aldım bilmiyorum borç alacak sorgulama yaparak aldım IBAN a gönderdim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vodafone mobil ödemeyi hangi sitelerde kullanabiliriz?

• Gkngns12 G kullanıcısına yanıt

Merhaba, en güzel Her şey yanımda ile alışveriş yapmak

• Bu arada mobil ödeme limitini artırmak için bir taktik var mı? Yeni faturalıya geçen hat için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya için mobil ödeme ile harcama yaptım faturasız hat iade falan gelmedi ne kadar sürede geliyor?

KATIL 50TL * KATIL 40TL * KATIL 20TL - Vodafone Mobil Ödeme

• Temmuz ayı iadesi gelen var mı?

• Bu iadelerin nasıl yapıldığını anlayan var mı? İlk alışverişe(51TL) 50TL birkaç gün sonra yansımıştı, bir alışveriş(42TL) daha yapmıştım. 50+40+20 kampanyalarına dahil olmuştum. Faturaya(ayın son günü kesim tarihli) sadece tek kalemde 75TL mobil ödeme indirim yapılmış.(Bu da ayrı bir kampanya idi ilk alışveriş 50, daha önce alışveriş yapanlara 25 indirim şeklinde). Yani katıl kampanyalarından gelmesi gereken 110TL yok ortada. Acaba daha sonra mı geliyor? Bir süredir kullanan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

• Abi haziranda bu kampanyada yararlandım eylüle girdik fatura çıkmıyor hep ödendi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KATIL 50TL * KATIL 40TL * KATIL 20TL - Vodafone Mobil Ödeme

Allah sabır versin, sadece 2 aylık iadelerimi almak için açtığım kayıtlar, bunların 2 katı kadar telefon görüşmesi var ve bunlara verilen yanıtlara tekrar 3 4 kez yanıt açmışlığımı da sayarsak kolay gelsin diyorum.

• Kafalarına göre bir kampanya neyin ne olduğu ne zaman nerden düşüleceği belli değil

• Temmuz ayındaki alışverişime 50tl indirim yansıtmadılar, kanmayın sakın. THH başvurdum.

• indirim geliyor ama eksik geliyor arkadaşlar.

1 eylülde faturasız hattan KATIL40 ve KATIL20 kampanyalarına katıldıktan sonra 50 tl alışveriş yaptım.

2 saat sonra sadece 25 tl indirim geldi.

Halbuki 40 tl gelmesi gerekiyorduKATIL 50TL * KATIL 40TL * KATIL 20TL - Vodafone Mobil Ödeme ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 4 Eylül 2022; 0:51:0 >
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    Herşeyyanımdada da kampanya var ordan gelmiştir banada geldi, katıl20, 40 lardan gelmedi henüz, çünkü 2 alışverişim var ordan biliyorum. Ne yaptıkları belli değil. Yine 750 kayıt açacağım sanırım :)

• daquied kullanıcısına yanıt

Herşey yanımda'daki kampanya geçtiğimiz aya ait yani süresi doldu.Alışveriş yapmadan önce özellikle baktım.Anasayfadaki kampanya bannerine tıklarsaniz göreceksiniz yada zahmet etmeyin görseli aşağıya ekliyorum.

Süresi dolan bir kampanyadan nasıl ödül gelir, aktif olan kampanyalardan neden ödül gelmez gerçekten anlamak zor.

Şimdi siz bu ay kaç sefer ve kaç liralık sipariş verdiniz ve sizede benim gibi 25 tl den başka ödül gelmedi mi?

Şöyle söyleyeyim KATIL40 kampanyasından gelmesi gereken ödül artık gelmez.Ama KATIL20 küçük bir ihtimal gelebilir.

Tahminimce KATIL40 ve KATIL20 kampanyalarında problem var

Geçen ay 2 hat ile yaptığım 3 er alışverişin ve bu kampanyalar başladığından beri yaptığım alışverişlerin tecrübesine dayanarak dedim hocam.

Bu ay da 2 alış veriş yaptım.

24'er TL ikiside (steam 20 TL kod)

Katıl 20 için 24 TL iade vermez çünkü 20 TL
    Katıl 40 için iade vermemesi lazım çünkü geçen ay kazanım sağlayanlar iade alamaz diyor. Herşey Yanımda Alışverişlerine 25 TL olan kalıyor sadece.

İlk iade mi İBAN a eft ile aldım. Sonra bir 270 lira daha İBAN a eft çıktı, oysaki yatmayan fark 185 lira hesaplamıştım. Geçtiğimiz ay direk yatırmaya başladılar alışveriş sonrası 3 saat içinde. Orada KATIL40, KATIL20, Herşey Yanımda Alışverişlerine 25 TL, üçüde 3 saat içinde yansıdı.

Bu ay ise Herşey Yanımda Alışverişlerine 25 TL olan yansıdı sadece, diğer hat ile işlem yapmadım daha ama onu belirteyim. Onunla da 2 alışveriş yapınca tam tecrübemi yazarım bu ay için.

• "Katıl 40 için iade vermemesi lazım çünkü geçen ay kazanım sağlayanlar iade alamaz diyor."

Yazmışsınız hocam benim gözümden kaçmış olmalı, bu madde nerede yazıyor.

Ben geçtiğimiz ay katıl40 kampanyasından iade almıştım.

Katıl40 kampanyası için şimdi 50 liralık yeni bir sipariş vermeyi düşünüyordum.40 tl iade gelmez mi sizce, ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 5 Eylül 2022; 0:30:22 >
    Adamlar o kadar üşengeç o kadar umursamaz ki şartlarda ki tarihleri bile değiştirmiyorlar

Ağustos ayı için iade mi zar zor almıştım.

• macera aramayın 25 er tl yatıyor işte ona bakın

• daquied kullanıcısına yanıt

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim kıymetli dostum,

Şimdi KATIL40 ın kampanya şartlarına baktım ve maalesef ilgili maddeyi şimdi gördüm.Orda:

●07.2022 - 31.07.2022 tarihleri arasında mobil ödeme harcaması yapan kullanıcılar ödülden faydalanamaz" yazıyor.

ve ne yazık ki ödülden muafım.

Ancak KATIL20 den hem size hemde bana iade gelmesi gerekiyordu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.