Şimdi Ara

KATIL 50TL * KATIL 40TL * KATIL 20TL - Vodafone Mobil Ödeme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
12
Favori
12.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 tl iadesi gelmedi faturasız olduğum için 30 tl geldi dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akletmeklazım kullanıcısına yanıt

Yalan söylemişler.

160+160 yuklendı bana sorunsuz ama futuralılara henuz gelen yok

• ahmetdelihoca A kullanıcısına yanıt

Çözüm nedir

bekleyecegım 542 anlamıyor cunku 1 hazırana kadar ıade olmazsa işlem yaparım bakarsın hattıma gerı ıade ederler ben 6 ay boyunca fatura ödemeyecegım fınansbank odeyecek. kampanya var buseness musterılere..

• Yok arkadaş yatırmıyorlar işte. Kampanya yapıyorlar, söz verdikleri parayı geri alabilmek için icra davası falan açmak gerekiyor heralde. Müşteri hizmetleri biz onu göremiyoruz diyerek savuşturuyor. Her bir arama en az 15 dk sürüyor. Resmen rezillik.

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

edevlete gırıncede borç alacak gozukuyor henuz benım faturalı hatlara gelmedı ama konturlulere 160+160 tl geldı 2 hattımada

• Mobil ödemeyi ilk defa kullandığım hâlde iade olmadı. İade için yarın son gün. İade alabilen oldu mu acaba arkadaşlar?

• m.ereneren M kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Son iki kampanyada da benim ayın 15inde yüklendi bakiyem.

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. 👍Operatör değişikliği yapacaktım yarın. İade de problem olur mu acaba o konuda emin olamadım.

• m.ereneren M kullanıcısına yanıt

Bende ilk defa denedim. Bugün SMS aldım. 50 lira indirim diğer ay faturanıza yansıyacak diye, bilginize.

• 2 mayıs da verdiğim sipariş için, Bugün mesaj geldi. Anında yükleme oldu. Faturasız hat.

Tebrikler! Vodafone Mobil ödeme ile yapmış oldugunuz 60.65 TL harcamayla 20.0 TL indirim kazandınız. İndirim tutarı bir sonraki Vodafone faturanızdan düşülecek ya da TL bakiye olarak yüklenecektir! B003

Düzenleme 2. Sms geldi.

Tebrikler! Vodafone Mobil ödeme ile yapmış oldugunuz 60.65 TL VDAŞ harcamasıyla 30.0 TL indirim kazandınız. İndirim tutarı bir sonraki Vodafone faturanızdan düşülecek ya da TL bakiye olarak yüklenecektir! B003

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 8 Haziran 2022; 18:53:49 >
  • KATIL 50TL * KATIL 40TL * KATIL 20TL - Vodafone Mobil Ödeme

33 TL'lik alışveriş yaptım mobil ödeme ile ardından 82 TL bakiye yüklediler

• KATIL 50TL * KATIL 40TL * KATIL 20TL - Vodafone Mobil Ödeme

• erdemszk E kullanıcısına yanıt

banada geldı- 20+30 tl 2 hattımada ama faturalı hatlarıma 450 tl kadar gelmesı lazımdı gelmedı malesef..

• 40 ve 20 tllik promosyonlaea katıldım katıl smsi göndererek ama 30 tl kazandınız diye mesaj geldi ne alaka

• nısan ayında 2 hattımada 160 tl ıade geldı 3 fauralı hatta bişi gelmedı 2 gun once 20 tl ıade geldı sadece karısık durum mh arıyorum cvp veren yok ezbere işler- musterı hızmetlerı tam varoş.

• Bu ay da var aynı kampanyalar. SMS dışındaki kampanya ile 50TL anında geldi. SMS katılımlı olanlar ne zaman geliyor acaba?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.