Şimdi Ara

Katı meyve sıkacağında temizleme fırçası yok, bana fırça önerirmisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
42
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Katı meyve sıkacağında temizleme fırçası yok, bana fırça önerirmisiniz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1561 Mesaj
    Arkadaşlar, bu gün fiyatı uygun olduğu için "Vestel ENERJİK KMS6000 Katı Meyve Sıkacağı " satın aldım, rahmetli babamın bir sözü vardı, hiç unutmam "ucuzdur vardır bir illeti, Pahalıdır vardır bir hikmeti" derdi öyle oldu, bu cihazın temizleme fırçası yokmuş, ama birde utanmadan kullanım talimatında temizleme fırçası ile temizlenmesini öneriyor (Olmayan temizleme fırçası ile)
    Arkadaşlar, bu cihazlar için özel satılan bir temizleme fırçası olduğunu sanmıyorum, böyle cihazların fırçaları nasıl bir fırçadır, nasıl bir fırça kullanmamı tavsiye edersiniz.

|
    |
  • Binbaşı
    1289 Mesaj
    Bu forumla çok ilgisiz bir konu açmışsınız gibi geldi , Elektronik yada Konu dışı forumunda daha çok yardım alacağınızı düşünüyorum .
    quote:

Orijinalden alıntı: WooR

Bu forumla çok ilgisiz bir konu açmışsınız gibi geldi , Elektronik yada Konu dışı forumunda daha çok yardım alacağınızı düşünüyorum .
    quote:

Orijinalden alıntı: sa ve as

Teşekkürler arkadaşım. Şimdi değiştireyim.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.