Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz meyve sıkacaklarına çok paravermeseniz iyi olur 3-5 kullanımdan sonra bir kenara atılacak ürünler bunlar bu cihazların yerine yeni nesil meyve preslerini tercih etmenizde fayda var bütcenize göre
    Hotpoint ariston 280
    Arçelik 480
    Tefal 600 ( bazı sıkıntıları var)
    Kuvings 1000 tl fiyatlara türkiyede satılan bazı modelleri tercih edebilirsiniz.

Ben aynı mantıkla çalışmasından dolayı ve yetkili servisinin yaygınlığından dolayı arçelik tercih ettim aşağıdaki linktede kısa bir inceleme hazırladım

http://forum.donanimhaber.com/m_102200255/tm.htm
  • Philips hr 1864 siparişi verdim HB den bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ikinci el meyve sikacagi alacam.. Ankaradan modeller şunlar.
    1;-) Philips hr1866 130 tl
    2;-) Tefal Zn650 buda 140 tl. Hangisini tavsiye edersiniz. Tefalin modeli moulinex in aynı. Sadece üstüne tefal damgası vurulmuş.

• Forza Kartal kullanıcısına yanıt
    http://www.buldumsanki.com/450-w-kati-meyve-sikacagi-tr.html ben bu urunden aldım cok kısa bır sure once temızlıgı cok kolay ve cok kullanıslı tavsıye ederım
  • Arnica Ekovita Plus AA 170K 1200 W nasıl kullanan var mı ? akçeden karşılaştırdığımda fiyatına göre değerleri en iyi olan bu gibi geldi
  • arkadaşlar meyvelerin %80 i şeker dolayısıyla sizlerde katı meyve sıkacaklarından meyvelrin suyunu çıkartıp gerçek vitaminsel bölümleri olan posalarını dışarı atınca kendinize sadece şeker yüklemesi yapıyorsunuz.Naçizane tavsiyem okadar büyük paralar verip katı meyve sıkacakları almayın en güzel çözüm şu 1000 w gücündeki blendırlara meyveleri olduğu gibi atmak ve poaları ile beraber sularını çıkartıp içmek.Ben 4 sene magic bullet kullandım üstelik meyve sıkacağı olmasına rağmen ben mini değirmen bölümünü kullandım reklamlarını izledi iseniz sos yapılan parçası ile işte oraya portakal,mandalin,elma,nar sadece kabuklarını soyup çekirdekleri ile doldurun içine meyvenin kendisini yemiş olursunuz üstelik vitamini dibine kadar almış olursunuz saf su olarak düşünmeyin tabiki mini pütürleri olacaktır ama meyveyi olduğu gibi yemiş olacaksınız.Meyvelerinizi marketten alıyorsanız kesinlikle kabuklarını sayarak yapmanız lazım çünkü üzerileri parafin kaplı yıkamak ilede çıkmıyor deneyin sağlıkla yiyin .benim şimdiki problemim magic bulletin bıçaklarının olduğu lastikleri aşındı yedek parçalarını bulamıyorum bu konuda bilgi sahibi olan arkadaş var ise memnun olurum bu magic in ayarında ürün bulamadım yani diğer markaların kahve değirmeni bölümleri onların bıçakları çıkmıyor sadece üst kapak bölümleri çıkıyor ve güçleri düşük en güçlüsü 200 wat dolayısıyla uygun değil bu magicle de her türlü baharatı taze taze çekip kullanabilirsiniz tavsiye ederim ama makinayı aşırı kullanmaktan bozdum yani.

• Arkadaslar bende kati meyve sikacagi alicam limitim 150-160TL elmayi havucu armutu soymadan bolmeden sikabilecek bir urun ariyorum. Arzum Arcelik Homend Braun Vestel Philips modelleri var 160TLye kadar ama hangi marka model fiyat/performans olarak iyidir tavsiyede bulunurmusunuz?

• ARKADAŞLAR MEYVE SEBZE SIKACAĞI ALACAĞIM. 100-200 TL FİYAT BELİRLEMİŞTİM KENDİME. ARAŞTIRIRKEN 300-400 LERE KADAR ÇIKTIM. YOK ORASI ÖYLE BURASI BÖYLE YOK YENİ NESİLMİŞ DERKEN Bİ NAKTIM 1000 TL LİK ÜRÜN ALMAK ÜZEREYİM. NEDİR BU PAZARLAMA TEKNİĞİ, TÜKETİM ÇILGINLIĞI ANLAYAMIYORUM. BU ÜRÜNE 1000 TL'Yİ NE İÇİN VERİYORUM DİYE SORDUM KENDİME. KUVINGS HAKİKATEN 1000 TL Yİ HAKEDİYOR MU ? SORUYU DEĞİŞTİRECEK OLURSAM BU ÜRÜNE 1000 TL VERDİĞİMDE GÖZÜM ARKADA KALACAK MI? ALTI ÜSTÜ KATI MEYVE SIKACAĞI DEĞİL Mİ BU?

YAPACAĞIMİŞLER İSE İSE ÇEŞİTLİ MEYVE KOKTEYLİ (ELMA, ARMUT, HAVUÇ, LİMON VE AKLIMA GELMEYENLER) İLE SEBZE HAZIRLAYACAĞIM. ÖZELLİKLE DETOKS İÇİN.

BUNLARIN YANINDA MEYVEYİ PASOSULA YEME TARAFTARIYIM AMA BİR YANDAN DA BUNLARI DA KULLANACAĞIM.

ŞİMDİ 100O TL VERDİMDE HAKİKATEN MANTIKLI MI OLACAK YADA 200'E BİR ÜRÜN ALDIĞIMDA KEŞKE KUVINGS MI ALSAYDIM DİYECEĞİM?

• Değerli Arkadaşlar,

Bu konuda çok araştırma yaptım. Sonuç, meyveleri lifleri ile tüketmek.

Bunun için de smothie makineleri tercih edilebilir. İlk tercihim:
    http://m.istanbulbilisim.com.tr/kenwood-sb327-smoothie-blender-fiyati,119198.html
    Çok uygun bir fiyat, ancak birkaç tane daha alternatif ürün tespit ettim, araştırıyor, soruyorum.

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-hr7761-00-viva-collection-mutfak-robotu/productDetails.aspx?productId=mtphihr7761&categoryId=22025
    http://m.istanbulbilisim.com.tr/profilo-psd1400b-stand-blender-fiyati,131103.html# bu ürün aynı güçte, fiyatı 100 lira düşük.

Ne dersiniz? Hangisini alayım?

Araştırmalarım sonucunda yarın birisini alacağım, aldıktan sonra da burada paylaşacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: balabanraca

merhaba,
    geçtiğimiz günlerde philips hr1855/00 katı meyve sıkacağını mediamarkt'tan 199 tl'ye aldım.
    ürünün performansından, kolay temizlenebilir olmasından ve meyve sıkmasından son derece memnunum. bana göre tek negatif yanı, musluklu meyve suyu toparlayacısının damlatma tıpasının olmaması.

[DHTUBE=]

süpersiniz.

• sadece havuç suyu için almam gerekiyor bu aleti. orta düzey var mı bir tavsiyeniz
  • yaklaşık 8 aydır kuvings kullanıyorum. Hem de baya yoğun kullanıyorum. Son derece kaliteli. Ve çok iyi sonuç veriyor. Standart bıçaklı meyve sıkacakları ile tat, görünüm vs olarak alakası dahi yok. ben 999 tl ye almıştım. bakıyorum hala aynı fiyattan satıyorlar. dolar kuru vs. artmadı fiyatı. bu da iyi. ben paraya kıyın, slow juicer alın derim.
  • Biraz geç oldu ama. evet bu
  • bosh katı meyve sıkacağıda bu konuda çok iyidir incelemenizde fayda var...
  • Homend Projuicer 2706 Katı Meyve sıkıcagı kullanıyorum 2 kademeli güzel bir ürün köpük türk kahvesinde olur slogonu atmışlar fakat yinede köpük oluyor
  • Moulinex xl gayet kullanisli 2 yildir sikintisiz kullaniyoruz

• Katı meyvelerin suyunu nasıl sıkıyor makina, doğrayıp, parçaları presleyerek mi sıkıyor?
    Ve neler yapılır, hangi karışımlar vardır, vs bunun bir listesi var mı?

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.