Şimdi Ara

*** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.072
Cevap
18
Favori
86.556
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Receiver modelleri >> *** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı ***
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    Merhaba bende kathrein ufs 925 var 2 aydan fazladır atv ahaber minika...vb kanalları açarken donma sorunu vardı butün forumlarda aramadığım yer kalmadı cihaz bozuk dedim en sonda şimdi bu forum sitesinde gördüm ki sorun benim cihazda değil kathrein in sorunuymuş sevinsemmi bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mf67

Firmware-Version 2.07 B76 für UFS 913 913 Yeni yazılım çıkmıştır. Türksat problemlerinin giderildiği söylenmiş....

Helal olsun adamlara, işte firma dediğin böyle olur
    |
    |
    Selam,

Temmuz 2016'da, Amazon.de'den Kathrein ufs 800 hd uydu alıcısı aldım.

https://www.amazon.de/Kathrein-Sat-Receiver-DVB-S2-integrierter-schwarz/dp/B00KTIM434/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1485961342&sr=8-1&keywords=kathrein+ufs+800

Görüntü kalitesi çok iyi, kullanımı kolay bir cihaz.

Ancak, bir kaç ay sonra, görüntüde donmalar başladı. Bunu bazen bir kaç günde bir, bazen de üst üste yapıyor..

Kathrein müşteri hizmetlerine mail atıp durumu bildirmek istedim. Sitesinde mail adresi yok.. Bu Firmanın e-mail adresini bilen var mı?

Söz konusu donma problemini giderecek bir tavsiyeniz olabilir mi?
    |
    |

• Er
    3 Mesaj

Ufs 925 için malesef çıkan birşey yok

|
    |
    mf67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Yeni 4K destekli Kathrein yada Technisat cihazlarda Tivibu modül ve CCcam (Sanırım cccam sadece Kathreinde vardı) Kullanabilirmiyiz ? bazı yerlerde okuduğum kadarıyla Türksattaki bazı TP'lerde sorun olduğu yazıyor bu sorunlar hala devam ediyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 27 Mart 2018; 14:4:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kamaxx , serkanguzel_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 29 Ekim 2018; 20:41:18 >
    DENON AVRX1400H - MAGNAT MONITOR SUPREME 802 FRONT - MAGNAT SHADOWS 213 CENTER - TANNOY MX1 REAR - MAGNAT MONITOR SUPREME 302A SUBWOOFER - AUDIOQUEST KABLO - ZIDOO X9S - AMAZON FIRETV 4K - BEELINK GT1 MİNİ A - SAMSUNG BD-J7500 ULTRAHD BLURAY - SAMSUNG 51F5570 PLAZMA - LG PH670S PLAZMA - LG PF1500G LED PROJEKTOR
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

2. El Katherine ufs913 aldım neutrino yazılım yüklüydü. Ufs 913 un son çıkan orijinal yazılımını yükledim. Türksat uydusunu bulamadım sadece Astra uydusu var. Türksat nasıl kurabilirim.
    Selamlar kanal listesi yüklemen gerekiyor usb stick içine ''kathrein/usf913'' diye klasör aç sonra içine buradan https://www.kathrein.de/fileadmin/media/produkte/downloads/prog-tab/ufs912_913_922_923_924_jan_2014.zip zipten çıkart adını channel olarak değiştir usb stick içine at kumanda ile yüklemen gerekiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem.kolu -- 29 Ekim 2018; 23:16:31 >

• Binbaşı
    1496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

Selamlar kanal listesi yüklemen gerekiyor usb stick içine ''kathrein/usf913'' diye klasör aç sonra içine buradan https://www.kathrein.de/fileadmin/media/produkte/downloads/prog-tab/ufs912_913_922_923_924_jan_2014.zip zipten çıkart adını channel olarak değiştir usb stick içine at kumanda ile yüklemen gerekiyor..

Alıntıları Göster
    Merhaba size PM attım

|
    |
    DENON AVRX1400H - MAGNAT MONITOR SUPREME 802 FRONT - MAGNAT SHADOWS 213 CENTER - TANNOY MX1 REAR - MAGNAT MONITOR SUPREME 302A SUBWOOFER - AUDIOQUEST KABLO - ZIDOO X9S - AMAZON FIRETV 4K - BEELINK GT1 MİNİ A - SAMSUNG BD-J7500 ULTRAHD BLURAY - SAMSUNG 51F5570 PLAZMA - LG PH670S PLAZMA - LG PF1500G LED PROJEKTOR

• Binbaşı
    1093 Mesaj
    İlgilenen olursa satılık Kathrein UFS 906 dükkanımdadır.
    |
    |

|
    |
Reklamlar
son dakika
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.