Şimdi Ara

*** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı *** (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
16
Favori
91.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba bende kathrein ufs 925 var 2 aydan fazladır atv ahaber minika...vb kanalları açarken donma sorunu vardı butün forumlarda aramadığım yer kalmadı cihaz bozuk dedim en sonda şimdi bu forum sitesinde gördüm ki sorun benim cihazda değil kathrein in sorunuymuş sevinsemmi bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmware-Version 2.07 B76 für UFS 913 913 Yeni yazılım çıkmıştır. Türksat problemlerinin giderildiği söylenmiş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mf67

Firmware-Version 2.07 B76 für UFS 913 913 Yeni yazılım çıkmıştır. Türksat problemlerinin giderildiği söylenmiş....

Helal olsun adamlara, işte firma dediğin böyle olur
  • Selam,

Temmuz 2016'da, Amazon.de'den Kathrein ufs 800 hd uydu alıcısı aldım.

https://www.amazon.de/Kathrein-Sat-Receiver-DVB-S2-integrierter-schwarz/dp/B00KTIM434/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1485961342&sr=8-1&keywords=kathrein+ufs+800

Görüntü kalitesi çok iyi, kullanımı kolay bir cihaz.

Ancak, bir kaç ay sonra, görüntüde donmalar başladı. Bunu bazen bir kaç günde bir, bazen de üst üste yapıyor..

Kathrein müşteri hizmetlerine mail atıp durumu bildirmek istedim. Sitesinde mail adresi yok.. Bu Firmanın e-mail adresini bilen var mı?

Söz konusu donma problemini giderecek bir tavsiyeniz olabilir mi?

• mf67 M kullanıcısına yanıt
    Ufs 925 için malesef çıkan birşey yok

• Makul bir fiyata kathrein ufs 913 almak istiyorum ilgilenen arkadaşlar pm atarsa sevinirim

• Yeni 4K destekli Kathrein yada Technisat cihazlarda Tivibu modül ve CCcam (Sanırım cccam sadece Kathreinde vardı) Kullanabilirmiyiz ? bazı yerlerde okuduğum kadarıyla Türksattaki bazı TP'lerde sorun olduğu yazıyor bu sorunlar hala devam ediyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 27 Mart 2018; 14:4:58 >
  • 2. El Katherine ufs913 aldım neutrino yazılım yüklüydü. Ufs 913 un son çıkan orijinal yazılımını yükledim. Türksat uydusunu bulamadım sadece Astra uydusu var. Türksat nasıl kurabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 29 Ekim 2018; 20:41:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

2. El Katherine ufs913 aldım neutrino yazılım yüklüydü. Ufs 913 un son çıkan orijinal yazılımını yükledim. Türksat uydusunu bulamadım sadece Astra uydusu var. Türksat nasıl kurabilirim.
    Selamlar kanal listesi yüklemen gerekiyor usb stick içine ''kathrein/usf913'' diye klasör aç sonra içine buradan https://www.kathrein.de/fileadmin/media/produkte/downloads/prog-tab/ufs912_913_922_923_924_jan_2014.zip zipten çıkart adını channel olarak değiştir usb stick içine at kumanda ile yüklemen gerekiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem.kolu -- 29 Ekim 2018; 23:16:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

Selamlar kanal listesi yüklemen gerekiyor usb stick içine ''kathrein/usf913'' diye klasör aç sonra içine buradan https://www.kathrein.de/fileadmin/media/produkte/downloads/prog-tab/ufs912_913_922_923_924_jan_2014.zip zipten çıkart adını channel olarak değiştir usb stick içine at kumanda ile yüklemen gerekiyor..

Alıntıları Göster
    Merhaba size PM attım

• İlgilenen olursa satılık Kathrein UFS 906 dükkanımdadır.
  • Arkadaşlar Almanya'dan uydu alıcı getireceğim. 4K çok önemli değil resim kalitesi ve kanal geçiş hızı önemli. Hangi marka modeli önerirsiniz?

• Selam arkadaşlar . Kathrein 913 marka recever kullanmaktaıyım . Geçen gün bi arkadaşımdan Humax Nano Free diye bir cihaz aldım . Ufak tefek bişey ama görüntü kalitesi ses kalitesi kumanda hızı baya hoşuma giti . Cihazı beğendim ancak Diseq ayarını bir türlü yapamadım . Diseq 1 den sinyal alıyor ama diğer girişlerden ( 2 - 3 - 4 ) sinyal almıyor gelmiyor . Sebebi nedir acaba bilen var mı ?

• boys_81 B kullanıcısına yanıt

katherin yeni cihaz üretmiyor sanırım daha çok tv alt yapı verici anten vs. yoğunkaşmış technisat düşünüyorum almanyadan getirticem tavsiye edermisiniz hem kanal geçiş hızı hem sade şık kolay menü hemde görüntü kalitesi bakımından uhd+4k çift tunerli bir model düşünüyorum

• Kathrin ufs 910 si uydu alıcısı var Hiçbir şekilde akıllı kumanda uyumuyor bana kumanda lazım

• kathrein ufs 910 si uydu alıcısı var Hiçbir şekilde akıllı kumanda uyumuyor bana kumanda lazım

• yakcan64 Y kullanıcısına yanıt

Tabi tavsiye ederim . Kathrein uydu alıcı üretimini şimdilik braktı diye biliyorum . Eğer Kathrein alınamıyor ise ya Technisat yada Humax tavsiye ederim

• cartel14w kullanıcısına yanıt

Aliexpresten sipariş verebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.