Şimdi Ara

*** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı *** (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
16
Favori
91.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam katiden pek anlamam . ama önce kanal listeni yedekle fabrika ayarlarına al .
    çözüm olmazsa yeni firmware yükle. kesin çözülür
  • cugulo C kullanıcısına yanıt
    tamam bakacağım teşekkür ederim
  • Merhaba,
    Kathrein ufs 912 kullanıyorum. TRTnin HD kanalları sinyal yok problemi veriyor bu receiver da. Şimdi de yayına yeni başlayan Kanal D HD yi göstermiyor. Bu kanallar için bir çözüm var mıdır?
  • 913 kullanıyorum. Usb den film izlemek istiyorum. Film ve altyazı aynı dosyanın içinde ve isimleri aynı olduğu halde görüntü ve seste problem yok, ancak altyazıları göstermiyor, çözümünü bilen var mı?
    Yoksa altyazı desteği yok mu?
  • İhtiyacı olan arkadaşlara duyurmak isterim. İki tane uydu alıcısı sipariş etmiştim.
    Kathrein 916 yı sattım.
    Technisat ISIO S2'yi de (SIFIR, ORJİNAL KUTULU, FATURALI) satmaya karar verdim.
    İkisini fiyatına tek bir tane STC+ alacağım. SCT+'yi aldıktan sonra 4-5 yıl uydu alıcısına bakmayayım diyorum.Bu yüzden satıyorum.

Sahibinden.com'da ilanı da (ilan no: 244476097) var.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-technisat-isio-s2-sifir-firsat-maliyetine-244476097/detay/

Şu an en makul şey:
    Ya 225-240 euro civarında Kati 916 veya Techni ISIO S2 yi almak

ya da biraz paraya kıyıp 2 katı gibi bir fiyatı olan Technisat STC+'yi (Humax İcord Evolation vb.) almak.

Tercih kişinin kendisine kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntnt41 -- 19 Kasım 2015; 22:46:17 >

• Arkadaşlar eşimin avrupadan dönüşü yaklaştı acil bi uydu cihazına ihtiyacım var. Çanağım şu uydulardan sinyal alıyor (Turksat, Astra, 3.Ye karar veremedim 120 veya 150cm) özellikle Alman kanalları izlenecek.
    Olmasını istediklerim

1-) CCcam ve IPTV den yararlanmak istiyorum (Belgesel, Spor Kanalları ve Uluslararası Digital Platformlar için)
    2-) Görüntü Kalitesi iyi düzeyde olmalı (4K beklentim yok)
    3-) Bütçem de belli bir sınır yok ama yüksek bir cihazın Performansını karşılayabilcek uygun bir cihaz varsa onu tercih ederim.
    4-) Minimum beklentide medyatik işlevlerden beklentim var(XMBC, Websurfing vs gibi)
    5-) Modül girişi olması ileriye dönük olarak avantaj yaratabilir şuan için şart değil

NanoXX Omega HD+, VU+ Zero veya farklı bi seri ,Gibablue X3 gibi cihazlar gözüme çarpanlar bunlar hakkında yorumu olan var mı?

Enigma2 tabanlı cihazlar mı yoksa Kathrein-Technisat gibi kaliteli cihazlar mı aciliyeten pazartesiye kadar sipariş vermeliyim?

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_nrdgn

İhtiyacı olan arkadaşlara duyurmak isterim. İki tane uydu alıcısı sipariş etmiştim.
    Kathrein 916 yı sattım.
    Technisat ISIO S2'yi de (SIFIR, ORJİNAL KUTULU, FATURALI) satmaya karar verdim.
    İkisini fiyatına tek bir tane STC+ alacağım. SCT+'yi aldıktan sonra 4-5 yıl uydu alıcısına bakmayayım diyorum.Bu yüzden satıyorum.

Sahibinden.com'da ilanı da (ilan no: 244476097) var.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-technisat-isio-s2-sifir-firsat-maliyetine-244476097/detay/

Şu an en makul şey:
    Ya 225-240 euro civarında Kati 916 veya Techni ISIO S2 yi almak

ya da biraz paraya kıyıp 2 katı gibi bir fiyatı olan Technisat STC+'yi (Humax İcord Evolation vb.) almak.

Tercih kişinin kendisine kalmış.

Arkadaşlar STC+ alacağım. Bu yüzden ISIO S2'nin fiyatını 699 TL ye çektim. İhtiyacı olanlara hatırlatmış olayım.

• 650 TL + KARGO ALICIYA AİT.
  • S.A. hocam ben Almanya'dan STC+ getirttim ve cihazı ilk olarak +Albani daha sonrada +kamaxx hocalarım inceledi her ikiside özellikle kamaxx cihazı çok beğendiğini söyledi. Eğer istersen Turkey forumdan Linux tabanlı diğer cihazlar katagorisinden 4K Linux receiver formunda yorumlarını ve cihazın görüntü kalitesini görebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORESSAM -- 24 Kasım 2015; 20:38:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ORESSAM kullanıcısına yanıt
    STC + ta; internetten indirdiğimiz filmleri usb den veya harddiskten oynatma imkanı var mı? Srt uzantılı alt yazıları okuyor mu, deneme imkanınız var mı acaba?

• Şu cihazlarda neden CCcam vb. şifreli yayın izleme eklentileri olmaz anlam veremiyorum
  • Mrb arkadaşlar @Albani hocanın tavsiyesi ile almış olduğum ve @kamaxx hocanın bir süre kullanıp incelediği ve övdüğü, olumlu yorumlarda bulunduğu Technisat DIGIT ISIO STC+ receiverımla Sony 46HX920 panelim müthiş bir ikili oluşturdular.
    Bu arada +Can bey ve +Hakan beye bana karşı göstermiş odukları büyük sabır, hoşgörü ve yardım severlikleri için huzurlarınızla teşekkür eder, aflarına sığınarak kendilerini rahatsız etmeye devam edeceğimide bildirmek isterim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORESSAM -- 7 Aralık 2015; 13:35:45 >
  • Benim STC+ da bugün elime ulaştı. Hızlıca ayarladım. Şu an için çok çok iyi. İlk dikkatimi çeken şey; görüntü kalitesi Kathrein 916'ndaki gibi parlak, canlı ve keskin. Hatta TV'den keskinlik ayarını değiştirdim yine de keskinliği olumlu anlamda değişmedi. Resim işlemesi bana çok iyi geldi. Şimdilik bu kadar. Cihazla daha çok ilgilenemedim.
  • Süper görüntüler tüm arkadaşların yeni 4 k tv leri ve cihazları hayırlı olsun,güle güle kullanın.
  • hocam cihazın hayırlı olsun böyle olmuyor resimde bekliyoruz
  • Arkadaşlar STC+ em geldiği için DIGIT ISIO S'i satışa çıkardım. İhtiyacı olan kaçırmasın. Tertemizdir. İlan no: (sahibinden.com): 249561821

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-technisat-digit-isio-s-tertemiz-249561821/detay
  • S. A. Arkadaşlar özelliklede @kamaxx, @Albani ve @dr_nrdgn STC+ cihazımın IP ve Ağ geçidi ayarlarını değiştirmem cihaz izin vermiyor. Kablosuz bağlantı yapacağım
    LAN:Kapalı
    Wireless LAN:Dahili
    Bluetooth:Kapalı
    Wireless Lan'dan devam ediyorum kablosuz ağımı bulup şifresini giriyorum ve bağlan diyorum bağlantı başarısız diyor.

TCP/IP ayarlarına girdiğimde;
    IP modu:DHCP-Client'te bütün ayarlar IP adresi, Ağ alt maskesi, Ağ geçidi, DNS1 ve 2 hepsinin değerleri 0 gözüküyor. Ağ Bağlantısı denetle dediğimde
    ortam:Wifi bulundu
    IP adresi:0.0.0.0 Yenileniyor
    Ağ geçidi:0.0.0.0 Zaman aşımı yazıp
    ICMP EKO YANIT ALINAMADI. AĞ ĞEÇİDİ ÇÖKMÜŞ OLABİLİR YA DA ULAŞILAMIYOR. diyor???

IP modu:Statik seçtiğimde ise otomatik olarak IP adresi ve Ağ alt maskesini veriyor ama diğerleri Ağ geçidi, DNS1 ve 2 yine 0 gözüküyorlar.
    Ağ bağlantısı denetle dediğimde
    Ortam: Wi-fi bulundu
    IP adresi:0.0.0.0 Ayarlandı
    Ağ geçidi:0.0.0.0 Zaman aşımı diyor ve
    IP ADRESİ AYARLI DEPİL. LÜTFEN DHCP SUNUCU TARAFINDAN IP ADRESİ ATANANA KADAR BEKLEYİN VEYA AĞ AYARLARINDAN NİR STATİK DEĞERE AYARLAYIN diyor.

Ama DHCP ayarında benim IP ADRESİ VE Ağ geçidi değiştirmeme izin vermiyor ne yapabilirim???

• quote:

Orijinalden alıntı: ORESSAM

S. A. Arkadaşlar özelliklede @kamaxx, @Albani ve @dr_nrdgn STC+ cihazımın IP ve Ağ geçidi ayarlarını değiştirmem cihaz izin vermiyor. Kablosuz bağlantı yapacağım
    LAN:Kapalı
    Wireless LAN:Dahili
    Bluetooth:Kapalı
    Wireless Lan'dan devam ediyorum kablosuz ağımı bulup şifresini giriyorum ve bağlan diyorum bağlantı başarısız diyor.

TCP/IP ayarlarına girdiğimde;
    IP modu:DHCP-Client'te bütün ayarlar IP adresi, Ağ alt maskesi, Ağ geçidi, DNS1 ve 2 hepsinin değerleri 0 gözüküyor. Ağ Bağlantısı denetle dediğimde
    ortam:Wifi bulundu
    IP adresi:0.0.0.0 Yenileniyor
    Ağ geçidi:0.0.0.0 Zaman aşımı yazıp
    ICMP EKO YANIT ALINAMADI. AĞ ĞEÇİDİ ÇÖKMÜŞ OLABİLİR YA DA ULAŞILAMIYOR. diyor???

IP modu:Statik seçtiğimde ise otomatik olarak IP adresi ve Ağ alt maskesini veriyor ama diğerleri Ağ geçidi, DNS1 ve 2 yine 0 gözüküyorlar.
    Ağ bağlantısı denetle dediğimde
    Ortam: Wi-fi bulundu
    IP adresi:0.0.0.0 Ayarlandı
    Ağ geçidi:0.0.0.0 Zaman aşımı diyor ve
    IP ADRESİ AYARLI DEPİL. LÜTFEN DHCP SUNUCU TARAFINDAN IP ADRESİ ATANANA KADAR BEKLEYİN VEYA AĞ AYARLARINDAN NİR STATİK DEĞERE AYARLAYIN diyor.

Ama DHCP ayarında benim IP ADRESİ VE Ağ geçidi değiştirmeme izin vermiyor ne yapabilirim???

sorunu çözemediyseniz yardımcı olabilirim. cihaz yok bende ama menüleri okursanız size yardımcı olabilirim.

• Arkadaşlar, technisat Digit 8HD+ Hd Receiver marka cihazı almayı düşünüyorum. Bu cihazda Dsmart dfix modül ve filbox modül sorunsuz çalışır mı? Ayrıca cihazın güncelleme ve yazılımları her zaman edinebilecegimiz bir site mevcut mu. Cevaplarinizi bekliyorum. Saygılar...

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.