Şimdi Ara

*** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı *** (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
16
Favori
91.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Sagemcom diye bir cihaz var. Kastettiginiz o mudur acaba?
    Sagemon diye bir cihaza rastlamadim da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bahsettiğim cihaz sagemcom dur kusura bakmayın cihazın ismini eksik yazmışım.
    Selamlar
  • Bu cihazı istedigimde Faturama Ek 14 TL yansıyacağını söylediler.

IQ özellikli oldugu için.
    Böyle birsey varmı?
  • Evet var Digitürk bu cihazları 14 tl gibi bir rakamla aylık kiralıyor. Fakat ben ücretsiz aldım çok sıkı pazarlık yapmak gerekiyor, bayağı uğraştım cihazı bedelsiz almak için. IQ özelliği ve daha bir sürü ıvır zıvır özelliği var hatta iki kanalı aynı anda seyredebiliyorsun.

Selamlar.
  • Kathrine UFS 932 CI+ Gümüş renk cihaz satılıktır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-kathreine-ufs-932-159722006/detay/

Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabitkale -- 12 Nisan 2014; 9:35:38 >
  • Ürün forumda bir arkadaşa satılmıştır,
    Teşekkürler

Satılık Kathrein UFS 913 Gümüş Uydu Receiver

Cihaz sıfırdan farksızdır,ciddi alıcılar mesaj atabilir...

Saygılar

http://forum.donanimhaber.com/m_90856754/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cityofmanchester -- 24 Nisan 2014; 15:18:16 >
  • Merhaba,
    Kathrein 923 için kanal listesi bulabilecegim bir yer var mıdır? DS ve DT modül beraber kullanıyorum.

• enerji78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.DT modüllü kullanıyorum yazmışsınız.Lig tv var mı bu pakette.
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    Digitürk Lig TV' yi modüllü olarak vermiyor maalesef.
  • waywedie W kullanıcısına yanıt
    Bende öyle biliyorum da acaba son dakika değişikliğimi oldu dedim.Yoksa lig tv olmayan digitürk benim için gerekli birşey değil.
  • Lig tv yok dostlar, bir degisiklik olmadı.

Ama salon kanalları uzerinden mac satın alıp seyredebiliyor muyuz modulle, ben de bunu merak ediyorum.

• korcin K kullanıcısına yanıt
    öylede astarı yüzünden pahalıya gelir sanırım.Maç başı ne kadara satıyorlar acaba:)))
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    Sadece Lig TV yok onun dışında tüm HD/SD kanallar açılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korcin

Lig tv yok dostlar, bir degisiklik olmadı.

Ama salon kanalları uzerinden mac satın alıp seyredebiliyor muyuz modulle, ben de bunu merak ediyorum.

Denemedim. Aslında bir maç için denenebilir.
  • @htokyay

onu kendim için merak ettim açıkçası, sezonda en fazla 2-3 kez o da sadece derbi olursa izliyorum maçları
    müşteri hizmetlerini arayınca sağlıklı bilgi alınamıyor zaten digiturkten, özellikle modüllü üyelik konusunda pek bilgi sahibi değiller.
    bu sene mart ayında üyeliğimin süresi dolduğunda, yenilemek için arayan yetkili artık sinema kanallarını da izleyemeyeceğimi söylemişti modülle.
    tamam düşüneyim deyip kapatıp hemen ardından ben aradım, başka bir müşteri temsilcisi lig tv hariç bütün kanalları izleyebileceğimi söyleyince, nasıl olsa ses kaydı da alıyorlar, aksi bir durumda iptal ettiririm diyerek yeniledim üyeliği.
    derbi maçları 40-50 tl gibi yanılmıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcin -- 9 Mayıs 2014; 15:13:42 >
  • korcin K kullanıcısına yanıt
    Bendede hem ds hem dt vardı.dt üyeliğini birkaç hafta önce iptal ettim.öyle saçma sapanki uygulamaları.sadece ligtv için alıyorum ama standart
    kanallar için ayrı ücret.yok hd için ücret başka bir receiver için de ayrıca 15 tl ücret.içine bir dizi ,sinema paketide eklersen 45 tl ye lig izliyoruz diyoruz fatura dayanıyor
    90-100 lere.
  • Beyler selam

SW2.04(en son) yazılımını kullananlar varmı acaba? (ben 15 gündür kullanıyorum)

Gördüğüm;913 deki bugüne kadar çıkan en iyi "resim kalitesi" bu SW de

ANCAK bu Kati meretinin,neredeyse tüm SW leri bir şekil de sorunlu ve bu son 2.04 de aynen böyle! ben yine de resim kalitesini ciddi mana da çok beğendiğim
    için bazı bug larına v.s bakmıyorum şimdilik!

++
    CAN
  • albani hocam kati 932 ile TechniSat TechniStar S3 ISIO yorumlarmısınız?
  • Kathrein 'da 2.05 yazılımı kuran var mı?
    2.04 kullanıyorum. Değmez ise boşuna uğraşmayayım.
  • Satılık bir kaç aylık Kathrein UFS 923si/500GB/CI+.

İlgilenenler PM 'den ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.