Şimdi Ara

katar'dan hoca getirirsen böyle olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vitor perreira'nın kazanma hırsı, isteği çok yüksek başarıya aç bir hoca diyenler vardı peki neden kendisi geçen sezon katar'da çalıştı. Fenerbahçe büyük umutlarla kurduğu bu kadrosunu katar'dan gelen bir hocaya emanet ederek büyük hata yaptı. acilen yeni hoca bulunmalıdır

• Yeni hoca getirmezler tazminat var o kadar, Vitor isttifa etmez böyle güzel bi camiada olduğu için. Zaten şuan istifa etse gelecek en iyi adam Ersun'dur onu da AY getirmez.
  • Yapmayın böyle yapmayın. Tut ki istifa etti, kimi bulacaksın ? Tüm planlar alt üst olacak, iyice batacağız... bu yüzden en azından sezonun sonuna kadar kalmalı.
  • quote:

Orijinalden alinti: sufistike

Yeni hoca getirmezler tazminat var o kadar, Vitor isttifa etmez böyle güzel bi camiada oldugu için. Zaten suan istifa etse gelecek en iyi adam Ersun'dur onu da AY getirmez.

Ersun zaten giderse Gs'ye gider.
  • quote:

Orijinalden alinti: Epic Sax Guy

Yapmayin böyle yapmayin. Tut ki istifa etti, kimi bulacaksin ? Tüm planlar alt üst olacak, iyice batacagiz... bu yüzden en azindan sezonun sonuna kadar kalmali.

Yalnyz ?öyle de bir ?ey var. Bu kadro cidden bundan daha kötü oynayamaz.

VP'nin en büyük ?ansy Be?ikta? ile oynayacak olmasy. Ben Be?ikta?ly olarak bu sene de gerek olimpiyat stady olsun gerek oyuncularyn tecrübesizli?i olsun derbiden yine de ümidim yok.

VP Be?ikta? maçyny kazanyrsa en az 1-2 ay daha kredi kazanyr. Yani Be?ikta? kurtaracak VP'yi.
  • quote:

Orijinalden alinti: Epic Sax Guy

Yapmayin böyle yapmayin. Tut ki istifa etti, kimi bulacaksin ? Tüm planlar alt üst olacak, iyice batacagiz... bu yüzden en azindan sezonun sonuna kadar kalmali.

Yalnyz ?öyle de bir ?ey var. Bu kadro cidden bundan daha kötü oynayamaz.

VP'nin en büyük ?ansy Be?ikta? ile oynayacak olmasy. Ben Be?ikta?ly olarak bu sene de gerek olimpiyat stady olsun gerek oyuncularyn tecrübesizli?i olsun derbiden yine de ümidim yok.

VP Be?ikta? maçyny kazanyrsa en az 1-2 ay daha kredi kazanyr. Yani Be?ikta? kurtaracak VP'yi.
  • beşiktaş bize karşı şuan içeride dışarıda 3 atar geçer. şenol hoca bu fırsatı tepmez geçmiş hocalarınız gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epic Sax Guy

Yapmayın böyle yapmayın. Tut ki istifa etti, kimi bulacaksın ? Tüm planlar alt üst olacak, iyice batacağız... bu yüzden en azından sezonun sonuna kadar kalmalı.

şu an lig kaybedilmemiş hala umut var şampiyonluk için. Yani ya bu aralar td değişecek ya da sene sonuna kadar ne verirse eyvallah diyecek. Ama bu taraftar bşarısızlığı kabullenmez artık
  • VP bu ligde şampiyon olamaz.
  • quote:

Yapmayın böyle yapmayın. Tut ki istifa etti, kimi bulacaksın ? Tüm planlar alt üst olacak, iyice batacağız... bu yüzden en azından sezonun sonuna kadar kalmalı.

Bundan kötü daha ne oynayabilir ?
  • Balon ilk derbide patlar diyorum ben .
  • Bu da yeni moda galiba.ulke her alanda batmis basarisizlik diz boyu ama su savunmaya bak.
  • vitor'un gitmesini isteyen fenerbahçeli değildir,sene sonu görürsünüz
  • Yeni gelen hoca'yadabir kulp takarsynyz siz adam beyendiremiyoruz

Ysmail Kartal'y tutsaydynyz ne yapalym
  • Katar'dan gelen hoca takıma ne katar?
    - Ömer Üründül
  • Stadin girisini bulamayan adami getirdiler su kadronun basina. Bugattini ehliyetsiz adama vermekten farki yok. Bugune kadar hic bir portekizliden hayir gelmedi bizlere. Bundan da gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Stadin girisini bulamayan adami getirdiler su kadronun basina. Bugattini ehliyetsiz adama vermekten farki yok. Bugune kadar hic bir portekizliden hayir gelmedi bizlere. Bundan da gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Stadin girisini bulamayan adami getirdiler su kadronun basina. Bugattini ehliyetsiz adama vermekten farki yok. Bugune kadar hic bir portekizliden hayir gelmedi bizlere. Bundan da gelmez.

Sana ciddi ciddi cevap verme geregi duymuyorum. 2 gun once adini bilmedigin adami gelip burda sacma sacma savunuyorsun cunku. Sana hayirli sabirlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

quote:

şu an lig kaybedilmemiş hala umut var şampiyonluk için. Yani ya bu aralar td değişecek ya da sene sonuna kadar ne verirse eyvallah diyecek. Ama bu taraftar bşarısızlığı kabullenmez artık

lig kaybedilmemiş umut var dediği ligde de lideriz ha
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Sana ciddi ciddi cevap verme geregi duymuyorum. 2 gun once adini bilmedigin adami gelip burda sacma sacma savunuyorsun cunku. Sana hayirli sabirlar.

güzel kardeşim ben porto yu çok severim ve sürekli de izlerim,pereira varken de izliyordum villas-boas varken de jesualdo fereira varken de,vitor pereira gerçekten iyi hoca adını 2 gün önce falan da duymadım,ayrıca vitor katar'dan da gelmedi,her sene şam.liginde oynayan olympiakos da lig ve lig kupası alarak geldi,vitor pereira ya az sabredin sanki her şey bitmiş gibi konuşuyorsunuz,gruptan çıkamazsa gel eleştir ama ilk maçta yenildi diye adamı asmak neyin nesi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.