Şimdi Ara

Kasten adam öldürmeye teşebbüs?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (2 mesaj) cseyfe (2 mesaj) emir.ksk (2 mesaj) The Division Bell (2 mesaj) zotacing (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    22345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yharf

Son 4-5 aydır özellikle çok gergin ortam. sağdan ortadan 50-60la gidiyorum. Karşıdaki arabayı üstüme de sürse frenliyip geç diyorum. İpsiz sapsızın birine can vermekten iyidir alttan almak.

50.000'den fazla katil-hırsız-dolandırıcı ve aralarında farklı suçlardan en az 4-5 yıl yatarı olan adamları saldılar, medyaya bilerek yansıtılmayan günlük cinayet-yaralama sayıları rekor düzeyde. Bunların hesabını veren veya sorabilen kimse yok.

|
    |
  • Yarbay
    22345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

"Kasten adam öldürmeye teşebbüs" demenize gerek yok. Zira teşebbüs hali ancak suçun kastla işlendiği durumlarda mevcut olabilir.

Sen de haklısın; aracı süren direksiyon hakimiyetini kaybettim yol ıslaktı diyerek çay içip ifade verip çıkacak.

|
    |
  • Olayın öncesi nerde falan filan diyenler bu ülkede motosiklet sürmeyi gokart aracı kullanmak falan zannediyor heralde.
    Sen trafikte tartıştığın belki küfürleştiğin bir araca kasti olarak vurmuyorsan/vuramazsan motosiklete hiç vuramazsın kardeşim. Motosiklette kaporta sürücüdür. Nefsine yenilip bunu sağlıklı bir şekilde düşünemiyorsan kusura bakma cezanı çekeceksin. Bugün videodaki kişi yaralanır yarın belki Allah korusun senin çocuğununun başına gelir yaralanır. Azıcık vicdan. Ülkede kamerasız motosiklete binemez hale geldik bu önyargılar yüzünden...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.