Şimdi Ara

Kassam Tugayları'ndan İsrail'e 'Bedelini Ödeyecek' Tehdidi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği son hava saldırılarına ilişkin "bedelini ödeyecek" tehdidinde bulundu.

Kassam Tugayları'ndan İsrail'e "Bedelini Ödeyecek" Tehdidi

Kassam Tugayları'ndan İsrail'e Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği son hava saldırılarına ilişkin "bedelini ödeyecek" tehdidinde bulundu.

Kassam Tugayları'ndan yapılan yazılı açıklamada, İsrail'in Gazze'de angajman kurallarını ihlal edişinin bedelini ödeyeceği belirtildi.

"Önümüzdeki günler düşmana ne büyük bir hata yaptığını, idaresini ne kadar kötü kullandığını ve direnişin kararlılığını gösterecek." ifadesine yer verilen açıklamada, Gazze'deki Filistin direniş gruplarıyla mücadeleyi yürüten düşman güçlerin yöneticileri ve karar mercilerinin "budalalıklarının boyutunu" anlamaları gerektiği ve "düşmanın pişman edileceği" kaydedildi.

Açıklamada ayrıca, "Filistin halkının ve mücahitlerin kanlarının boşa gitmeyeceği" vurgulandı.

İsrail'in, abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği son hava saldırılarında 20 yaşındaki Filistinli Abdullah el-Atl ile 30 yaşındaki Muhammed es-Safedi şehit olmuş, 15 kişi yaralanmıştı.

İsrail askerlerinin, ABD Başkanı Donald Trump'ın "Kudüs'ü İsrail'in başkenti" olarak tanıdığı çarşamba gününden bu yana Gazze sınırında düzenlenen eylemlere müdahalesi nedeniyle de 2 Filistinli şehit olmuştu.

https://www.sondakika.com/haber/haber-kassam-tugaylari-ndan-israil-e-bedelini-odeyecek-10333005/

• Yav, bu israil yarin istese filistini dumduz edebilir mi? Evet edebilir.

Dunyada karsi cikan olur mu? Bir iki insan haklari filan diyen olur, bir iki ulke napiyosunuz siz filan der en fazla. Lubnanda gorduk, arap savaslarinda gorduk bunlari.

Adamlarin amaci insan gibi yasamak. Ama cevresindeki arap teroristler durmadan saldirdigi, huzur birakmadigi icin onlarsa gerekli cevabi veriyor.

Hic de sizin oyle soylediginiz gibi hitler davranisi gostermiyorlar. Aksine hitler gibi davranan araplar ve muslumanlar. Gucsuz olduklarindan sadece ses cikarabiliyorlar.
    Adamlar çalışmış yapmış ben ne yapayım? Dünyada en iyi ticareti en iyi malı üreten bunlar. En çok kafası çalışan bunlar.
    Sen bugün ariel kadar iyi yıkayan bir deterjan yapabildin mi? Erikli suyu, uludağ gazozu bile 3 kuruş parayı verince israillilere sattılar. Parayı görünce ülkenin en iyi mallarını üreten şirketleri satıyorlar. Asırlık komili firması bile bunlara satıldı.
    Yahudilerin arasında büyümüşüm nasıl yetiştiklerini, nelere değer verdiklerini iyi biliyorum. 10 numara eğitiyorlar çocuklarını ticarette ve mesleklerinde başarılı olsunlar diye. Kültürlerini de çok güzel öğretiyorlar.
    Kusura bakma arapların başına ne geliyorsa hakediyorlar aynı şekilde bizimde.
    Çölde üretim yapabiliyorlarsa, bir de tohumu bize satıp yerli ürünleri bitiriyorlarsa, herşeyi yönetebiliyorlarsa yapabilecek birşey yok.
    Ülkeyi yönetenler adam olsun, akıllı olsun bunların planlarını bozsun.
    Kafayı işleten, çalışan kazanıyor bana vurdular, katlettiler diyen ise sadece ağlıyor.70 senedir bunlara karşı adam akıllı birşey yapılmadıysa ne yapayım yani?
    5 milyonluk israil tank, top, füze, nükleer bomba üretti 400 milyonluk arap dünyası ne üretti? Hiç.
  • Eminim ödetirler.
  • Kassam Tugayları'ndan İsrail'e "Bedelini Ödeyecek" Tehdidi
  • Doğaldır,bu onların savaşı sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmettin44

quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

quote:

şu yahudiler kadar aşağılık halk varmı acaba dünyada?

senin bugun kullandigin butun teknolojik urunler hep onlarin urunu ! Onlardan daha basarili bir millet varmi dunyada ?

çok methediyon git ülkene..

Mesele meth etmek degil ! az gercekleri gor

Bugun cocacolayi millet baska bir yahudi urunu olan facebook uzerinden protesto ediyor ! sacmaliga bakarmisin ! birde sen suanda hayatini kolaylastiran teknolojik urunlerin % 90 ini onlarin sayesinde kullaniyorsun sonra onlara sovuyorsun

senin gibi adamlarin yaninda yasamaktansa orda yasamak milyon kere iyidir ! en azindan adamlar insani bilime tesvik ediyorlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

senin bugun kullandigin butun teknolojik urunler hep onlarin urunu ! Onlardan daha basarili bir millet varmi dunyada ?

Bugun cocacolayi millet baska bir yahudi urunu olan facebook uzerinden protesto ediyor ! sacmaliga bakarmisin ! birde sen suanda hayatini kolaylastiran teknolojik urunlerin % 90 ini onlarin sayesinde kullaniyorsun sonra onlara sovuyorsun

senin gibi adamlarin yaninda yasamaktansa orda yasamak milyon kere iyidir ! en azindan adamlar insani bilime tesvik ediyorlar

Avatarını değiştir hemen, rica ediyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

asıl ben senini gibilerle yaşamaktan rahatsızım. bu iş siyaset işi değil bu iş parti şu bu o işi değil. o methettiğin insan görünümlü haşereler kim olursa olsun hangi dine bağlı olursa olsun onun üzerine basarlar çıkarlar çünkü onların ırkında bu şeyler var. ga...ların yaptıgı silah mı teknoloji yaptıkları her türlü pislikmi teknoloji başlarım teknolojisine.

Güçlü olan senin araplar olsaydı israillilere güller atacaktınız değil mi? Sanki çok iyi ve merhamet sahibisin de adamlara laf söylüyorsun.
    Adamlar az bile yapıyor ben olsam hepsini kovardım gitmeyin öldürür atardım medeniyetsiz araplara merhamet mi edecektim? Bulldozerle evini, ailesini ez geç.

benim soyumda arap yok hiç te sevmem arapları bu araplar şunu bunu yapmış değil sorun bu kanı bozukların bir ülkeyi içten fethetmesi orayık yakıp yıkması dünyayı kendilerinin görmesi. emin olun bunların eline düşseniz hitlerin bunlara yapmadığını bunlar bizlere yapar bunların kanında var koskoca kitabımızda bunlar için o kadar ayet var.yahudiyle alışveriş dostluk yapılmaz. daha bunlar kıyamette taş bile dile gelecek arkadamda bir kanı bozuk var diye.

Adamlar çalışmış yapmış ben ne yapayım? Dünyada en iyi ticareti en iyi malı üreten bunlar. En çok kafası çalışan bunlar.
    Sen bugün ariel kadar iyi yıkayan bir deterjan yapabildin mi? Erikli suyu, uludağ gazozu bile 3 kuruş parayı verince israillilere sattılar. Parayı görünce ülkenin en iyi mallarını üreten şirketleri satıyorlar. Asırlık komili firması bile bunlara satıldı.
    Yahudilerin arasında büyümüşüm nasıl yetiştiklerini, nelere değer verdiklerini iyi biliyorum. 10 numara eğitiyorlar çocuklarını ticarette ve mesleklerinde başarılı olsunlar diye. Kültürlerini de çok güzel öğretiyorlar.
    Kusura bakma arapların başına ne geliyorsa hakediyorlar aynı şekilde bizimde.
    Çölde üretim yapabiliyorlarsa, bir de tohumu bize satıp yerli ürünleri bitiriyorlarsa, herşeyi yönetebiliyorlarsa yapabilecek birşey yok.
    Ülkeyi yönetenler adam olsun, akıllı olsun bunların planlarını bozsun.
    Kafayı işleten, çalışan kazanıyor bana vurdular, katlettiler diyen ise sadece ağlıyor.70 senedir bunlara karşı adam akıllı birşey yapılmadıysa ne yapayım yani?
    5 milyonluk israil tank, top, füze, nükleer bomba üretti 400 milyonluk arap dünyası ne üretti? Hiç.
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Yav, bu israil yarin istese filistini dumduz edebilir mi? Evet edebilir.

Dunyada karsi cikan olur mu? Bir iki insan haklari filan diyen olur, bir iki ulke napiyosunuz siz filan der en fazla. Lubnanda gorduk, arap savaslarinda gorduk bunlari.

Adamlarin amaci insan gibi yasamak. Ama cevresindeki arap teroristler durmadan saldirdigi, huzur birakmadigi icin onlarsa gerekli cevabi veriyor.

Hic de sizin oyle soylediginiz gibi hitler davranisi gostermiyorlar. Aksine hitler gibi davranan araplar ve muslumanlar. Gucsuz olduklarindan sadece ses cikarabiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kassam yalan dolandan başka şey değil. İsrail istese sadece ucakla yok eder bunları kimse de bir sey diyemez. Kassam gaz almaktan baska işe yaramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kredi kartıyla mı nakit mi ödeyeceklermiş
  • İbrahimin yani abrahamın torunları arasındaki nezhep meselesinden uzaklaşınız. Bu insanlığa ve dine yararlı değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 12 Aralık 2017; 0:2:48 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

asıl ben senini gibilerle yaşamaktan rahatsızım. bu iş siyaset işi değil bu iş parti şu bu o işi değil. o methettiğin insan görünümlü haşereler kim olursa olsun hangi dine bağlı olursa olsun onun üzerine basarlar çıkarlar çünkü onların ırkında bu şeyler var. ga...ların yaptıgı silah mı teknoloji yaptıkları her türlü pislikmi teknoloji başlarım teknolojisine.

sen ve senin gibileri yahudiye kufur eder ama yahudinin yaptigi ucakla mekkeye gider. Bugun ortulu kadinlarin dolarla aldiklari o pahali bas ortulerini bile yahudiler uretip satiyor isin tuhaf tarafi bu kadar kudus propogandasinida yine bir yahudi olan facebook uzerinden yapiyorlar

Senin suanda kullandigin teknolojik urunlerle yahudilere ne kadar katkida bulunuyorsun farkindamisin ? biraz beynine oksijen cek hucrelerin biraz daha iyi calissin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

quote:

quote:

quote:

Emredersin baska bir istegin varmi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

quote:

quote:

quote:

Emredersin baska bir istegin varmi ?

Hayır, yok. Teşekkür ederim.
  • quote:

Sen daha yasadigin ulkeni kötuluyorsun hep başkasınınkiyle is yapmayı bırak. Başkasına ozeneceksen Müslümansan bizim dinimizde özenmek yoktur.

bak seninle tartistigima beni pisman etme ya adam akilli kelam et yada sus !

Senin bugun hor gordugun yahudi toplumu dunyayi yoneten insanlardir ! Amerikadaki o dunyayi yoneten sicak paralar hep yahudilerin kontrolu altinda senin anliyacagin adamlar calisiyorlar bilime katkida bulunuyorlar

sen ve senin gibilerinin insanliga ne katkisi varda cikmis basarili insanlarin yaptiklarina laf ediyorsunuz ?
  • ABD-İSRAİL işbirliğine
    Hamas indifada ve Cihâd
    ile Karşılık Verdi...

izzeddin el Kassam'ın
    Talebelerine Selâm olsun...
  • Mescid-i Aksa'nın girişine güvenlik için dedektör koydular diye ortalığı yıkmıştı bu araplar. Orada bir bomba patlasa katil İsrail diye ağlamayı bilirler. Arapların işi gücü ortalığı karıştırmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Şu dünyada Yahudiler kadar zirvelerde olan halk görmedim. Malesef aşağılarda kalan biziz. Önce aşağılarda olduğumuzu kabul edeceğiz ki, zirvelerdeki düşmanımıza karşı çalışmaya başlayabilelim. Ki bunu başardık mı yolun yarısını aşmış bulunuyor olacağız. Geri kalanını aşmak daha kolay. Yeter ki nerde olduğumuzu kabul edelim. Arkası gelir.

1.4 milyarlık islam alemi hepsini toplasan 14 milyonu bulmayacak İsrail karşısında aciz ve zayıf

Sofrasında yediği ekmeğin tohumundan

Cebindeki kredi kartına kadar Yahudi vardır

Ama o kolayı boykot edince İsrail bitecek zanneder

Tank ve uçaklarımızın bakım ve modernizasyonunda Yahudi vardır

Ama o kafa dantelli kefen giyerek Kudüs'ü fethedeceğini zanneder

• quote:

Onda hem fikiriz ama icimizdeki yahudilere ne diyecez.

Icimizdeki musluman görünümlü kafirlere ne diyeceksek onlarada oyle diyecez

• quote:

Senmi bana edep dersi verecen yazma blokla yazımı görme gelmiş bana yon veren doneklerin avukatlığını yapma. Son yazım sana bu saatten sonra yazacaklarım beni banlatir.

bloklamak bir cesit kacistir ben kimseyi bloklamadim bloklamamda

bak yine yazdiklarima adam akilli bir cevap veremedin hep sahsi satasmalara neden olacak aciklamalarda bulunuyorsun verecegin cevap senide tatmin etmiyor olacak ki resmen kacma yolunu tercih ediyorsun

seni gibilerini cok yolcu ettim ben ! hadi yolun acik olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.