Şimdi Ara

Kaspersky Total Security 2020 (18,50₺/1 Yıl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Kaspersky kullanıyorum sürekli ve G2A’den vs. lisans alırdım ucuz oluyor diye. Bugün Google’da aratınca gördüm ve burdan aldım. 1 Yıl 1 PC için gayet iyi fiyat. Bana verdikleri Key 574 Gün geçerli. Fiyat çok uygun olduğundan paylaşmak istedim. VPN’siz kurdum, Mac yazıyor ama PC’de kullandım.

Edit: Benim aldığım yerde bitti, burda biraz daha pahalı ama var yine de. Başka da ucuz kalmamış zaten

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kaspersky-total-security-2020-1-kullanici-pc-1-yil-dijital-lisans_pdp_557763524
    (18,50₺ burada da ama burdan almadım, puanları yüksek) Bugün (20.05.2020) tekrar araştırırken buldum bunu.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kaspersky-total-security-1-pc-1-yillik-lisans-hemen-teslim_pdp_554868078 (Burda bitti)

Kaspersky Total Security 2020  (18,50₺/1 Yıl)

Not: Kaspersky’de 150 lira civarı, internette 75-60’a bulunuyor. Sürekli aldığım G2A’de 60 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 20 Mayıs 2020; 18:2:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• keyler TR mi? AU mu? vpn'siz mi eklediniz?
    edit: Desteklenen Platform - MAC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zercx -- 10 Mayıs 2020; 17:24:43 >
  • Windows çalışıyor mu bende almak istiyorum.

• Aklıma ilk gelen 1-2 gün içinde BlackListe düşecek lisanslardan olduğu ama binlerce işlemi olan ve olumsuz yorumu az bir satıcı gibi görünüyor. Satıdan deyaylı bilgi istedim bakalım ne diyecek. Düzgün bir işse alınır. Vpn olayı bir şekilde yapılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldık bakalım 1 yıl için bedava
  • Evet güvenilir mi ona göre ben de alıyım.
  • 1 yıllık aldın 574 gün mü çıktı?

• 1 yilligi 20 liraya sattim kimse almadi. 18,50 olunca millet saldiriyor. İlginc..

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

1 yıllık aldın 574 gün mü çıktı?
    Evet, orda bi şüphelendim...

Windows için çalışıyor ve VPN istemiyor arkadaşlar.

• Benim şu an KIS var, 2 ayı daha var, bunu eklesek süre uzar mı acaba? Yoksa biri KIS diğeri TS diye yemez mi?

• zercx kullanıcısına yanıt
    Sordum vpnli dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Sordum vpnli dedi.
    VPN’li derken, İçinde VPN var mı anlamış olabilir hocam. VPN’siz aktif ettim ben, Kaspersky hesabıma kaydettim aldığım yerden olanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

1 yilligi 20 liraya sattim kimse almadi. 18,50 olunca millet saldiriyor. İlginc..
    Yasal mı bu keyler hocam ileride sıkıntı yaşar mıyız? Sattığınıza göre bilirsiniz diye düşündüm

• Tek kullanımlık keyler, format sonrası veya yazılımı tekrar silip kurup etkinleştirmeye çalıştığınızda geçersiz olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cmd_ -- 10 Mayıs 2020; 18:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmd_

Tek kullanımlık keyler, format sonrası veya yazılımı tekrar silip kurup etkinleştirmeye çalıştığınızda geçersiz olacaktır.
    Hocam Kaspersky hesabıma ekledim ben ama, şimdi kaldırsam kursam Kaspersky hesabımı bağlasam çalışmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Yasal mı bu keyler hocam ileride sıkıntı yaşar mıyız? Sattığınıza göre bilirsiniz diye düşündüm

Alıntıları Göster
    Benimki yasaldi da bu saticinin keyleri hakkinda bilgim yok hocam.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Satıcının kendisine sordum öyle dedi.
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Satıcıya sorun isterseniz.

Kaspersky Total Security 2020  (18,50₺/1 Yıl)
  • bende sordum windows uyumlu ve global key dedi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zercx -- 10 Mayıs 2020; 18:56:8 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.