Şimdi Ara

KASPERSKY PURE mi KIS 2013 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaspersky püre ile kasperky internet securty arasındaki fark nedir.
    Web sitesinden bakınca sanki hiç fark yokmuş hata püre daha iyiymiş gibi görüyor.
    DARTY de kasperky pure çok cazip fiyata satılıyor yarı fiyata gibi sıkıntı ne çözemedim kullanan varmı acaba.

• http://www.kaspersky.com.tr/compare adresine baktığımızda Kaspersky PURE 3.0'ün daha fazla özelliği var. Fiyatı da KIS 2013'ün neredeyse 2 katı...
    Ama hangisi daha iyidir bilen arkadaşlar yardımcı olursa biz de öğrenmiş oluruz.
  • Ben KIS 2013 kullanıyorum, memnunum.
  • Kaspersky pure de kampanya var 3 lü lisansı 3 kişi ortak 49.90 a aldık. Tek lisans 29,90.
    Darty den aldım. Vatan da bimeks te kampanya yok. Normal fiyatı KIS ın 2 katı.
  • püre versiyonu daha iyidir. koruma kapsamı daha gelişmiştir. kis te çok iyidir sonuçta aynı virüs database' ine sahip fakat bazı ek özellikleri sayesinde kis' in kaçırdıklarını bile saptayabiliyor püre versiyonu. bendede püre var ve 75 gündür gram sorun yok. diğer antivirüslerdende kullandım panda antivirüs bayi paketim var o bile fiyasko çıktı her 25 günde bir format atıyordum servisteki sisteme. kaspersky püre kurdum temiz kurulum ardından ve hiç sıkıntı yaşatmadı geleni gideni çarpıyor sisteme zarar vermeye niyetlenirse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.