Şimdi Ara

Kaspersky.Personal sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • programı yukledım ama suanda ınt cıkamıyorum sayfalar acılmıyor programı unistal edince tekrar baglanabılıyorum anlamadım neden benım nete cıkmamı angelliyor tarama yaptım bırcok sey sıldı yıne acılmıyor net. update yaptım full kafayı yıyecem olmadı olmadı

• Allah Allah ilginç bir sorun...fire wall varmı ..veya başka an.vir onunla çakışıp ie yi bloke ediyor olmasın
  • doğru soyluyor olabilirsin norton 2002 var cakısabilirmi??? ne dersiniz ??
  • evet aynı sorunu bi arkadaşımda bana demişti,
    şimdi bende merak ettim, neden olur acaba, çünkü bende kullanıyorum ama sorun yok nette
  • yaw arkadaşım dua et bilgisayarın çökmemiş ikisinden birini sil falina değil ki bu iki tane olunca iki kat korusun.
    iki antivirüs programı birbirini virüs olarak görür.
    yaw arkadaşlar yapmayın etmeyin TÜRK gençliği
  • oke durumu duzelttim nortonu sildim durum duzeldi sımdı rahat calısıyor sagolun....
  • Hatırlatmak isterim ki;
    Kaspersky ile Norton hiç bir zaman düzgün çalışmaz.!!
    2 sinden birini tercih etmelisin. Ayrıca 2 tane veya çeşit Antivirus veya Firiwall programı kullanmamanızı da tavsiye ederim.
    Eğer iyi bir koruma duvarı yapmak istiyorsanız.
    McAfee personal 9, Nırton Internet Security 2005, BitDefender Pro 8 Plus gibi programları tek başına kurmanızı tavsiye ederim. Bu programlar hem Firewall hem de Anti Virus yazılımlarını içermektedir. Yani birisi gerekli olan her şey için yazılmış.

Kolay gelsin ve başarlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.