Şimdi Ara

Kaspersky kara liste sorunu yaşayanlar çözümü burda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

quote:

Orjinalden alıntı: mekale

vazgeçin şu kaspersky den ya...alternatif bir sürü var...onun kadar herşeye zıplayan ve sistemi kasan bir avntivirüs daha yok
  • arkadaşlar size tavsiyem nod32 antivirüs kullanmanız.Gerçekten harika program.
  • ben bu caspersky ın.....

tobe tobe...

mal gibi program ya mal abim yüklemiş salak şey hiç her dosyanın içinde küçük trojan vardır bu bulduğunu sormadan silio oyunları fln kaç milyon kişinin oynadığı oyunları kafasına göre silio slk şey..windows messenger i bile sildi ya sallayın bu programı gerizekalı bişi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExecutioneR

ben bu caspersky ın.....

tobe tobe...

mal gibi program ya mal abim yüklemiş salak şey hiç her dosyanın içinde küçük trojan vardır bu bulduğunu sormadan silio oyunları fln kaç milyon kişinin oynadığı oyunları kafasına göre silio slk şey..windows messenger i bile sildi ya sallayın bu programı gerizekalı bişi...

Kafasına göre falan silmiyor. Siz kullanmayı becerememişsiniz.
    Settings kısmındaki file antivirus, web antivirus, mail antivirus kısımlarında "promt for action" işaretli olacak. Yani, sana ne yapacağını soracak, Sende silimnmesini istemediğin virusleri "detected" kısmında üstüne sağ tılayacaksın ve "add to trusted zone diyeceksin" .

Ayrıca virus vardırki silmiştir. Bende windows messenger falan silmedi hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 7 Aralık 2006; 14:10:23 >

• Ben kaspersky 5.0.385 kullanıyorum.Gerçekten memnunum.Son günlerde black list olayı canımı sıktı biraz ama neyse.Bir ara 6.0 versiyonunu kurmuştum.Acaba işletim sitemi kaynaklarını 5.0 den fazla mı tüketiyor diye tereddüt ettim tekrar 5.0 e döndüm.Masaüstü pc'im 2.6 ghz işlemcili 1280 mb ram li laptopum 2.8 p4HT işlemcili 512 mb RAm lidir.
    Şimdi bazı programların yeni versiyonları eskisine göre daha iyi bir görsellik sunmalaına karşın ve özelliklerindeki geliştirmeler karşın sistem kaynaklarını biraz daha fazla kullanıyor genel olarak.Kaspesrsky için de geçerli mi acaba bu durum?Aslında yeni versiyonundaki algoritmin makineye daha az yorduğunu okumuştum sanki bir yerde ama tam hatırlamıyorum.Siz ne önerirsiniz yukarıda saydığım (imzamdaki makinelerim) için.5.0 mi yoksa 6.0 mı.Kaspersky dışında bir antivirus programa geçmeyi şimdilik düşünmüyorum.
  • başlık değişse iyi olacak ya neyse.
    ben sadece güncelleme sorunu yaşıyorum bütün koruma araçları çalışıyor ama güncelleme malesef olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

çözüm olur mu diye girdim ama zeki arkdaş başka bi virüs programı önermiş. neyse ben hallettim zaten eski haline geri döndü

Başlık hatalı aslında ama , arkadaşın kötü bir niyeti yok, Kaspersky tarama motorunu kullanan başka bir antivirus önermiş sadece
  • Bende kara liste sorunu yaşadım. Sonra 6.0.1.411 sürümünü yükledim. Şimdi sorun düzeldi ancak bu seferde posta ve web anti-virüsü çalışmıyo
  • quote:

Network İnternet Güvenlik Bölümü Kuralları

Arkadaşlar; yönetim tarafından alınan kararlar uyarınca ve forumumuzda göze çarpan bazı aksaklıkların giderilmesi açısından bölüm kurallarını, şikayetler ve ihtiyaçlar paralelinde yeniden gözden geçirme ihtiyacı duyduk. Bu kararlar doğrultusunda bundan böyle;

1 - Mümkün olduğunca arama yapılmadan topic açılmaması,
    2 - Açılan topiclerde başlıkların konu ile ilgili ve anlaşılır olması,
    3 - İllegal yaklaşımlar istekler olmaması ve yönlendirilmemesi,
    4 - Kişi ve kurumlara hakaret içerikli veya rencide edici mesajlar yazılmaması,
    5 - Güvenlik programlarının tam sürüm çalışmasını sağlayan serial ve keylerin topiclerde yayınlanmaması ve hatta Özel Mesaj yoluyla iletilmemesi,
    6 - Adult, warez ve mp3 sitelerinin linklerinin verilmemesi,
    7 - Torrent ile ilgili yasal olmayan hiç bir unsurun yayınlanmaması ve talep edilmemesi,
    8 - Network'te radmin şifrelerinin kırılması, internette hack ile ilgili ve güvenlikte ise sürekli olarak ''sizce hangi güvenlik programı?'' sorularının sorulmaması,
    9 - Network İnternet Güvenlik bölümünün sadece kendi amacı için kullanılması, gereksiz topicler olmamasına her bölümde olduğu gibi, bu bölümdede dikkat edilmesi,
    10- Mevcut bir kurala uyulmaması halinde cezai uygulamalara maruz kalacağınızın hatırlanması,
    11- Ceza alan üyelerin yeni bir kullanıcı adı almaması, alması durumunda eski ve yeni kullanıcı adlarının tamamen iptal olacağını bilmesi ÖNEMLE RİCA OLUNUR

Lütfen imza kurallarına uyalım, imza kuralları için tıklayın.

Forumla ilgili önerileriniz, eleştrileriniz, şikayetleriniz için tıklayınız.

Bölümü kullanan üyeler, kuralları kabul etmiş sayılır, kurallara uymayan üyeler uyarılma yapılmaksızın cezalandırılacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_4476750/tm.htm

Donanimhaber forumları kullanılarak illegal paylaşımlar yapılması kesinlikle yasaktır. Buna Özel mesaj da dahildir. "Bana PM at ilacını yollayayım", "Nasıl kırdınız lütfen PM atın" türü mesajlar temizlenmiştir. Devamı halinde gerekli yaptırım uygulanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 11 Aralık 2006; 16:18:18 >

• verilen link "çakma" kaspersky resmen :)
  • arkadsalar ben kaspersky 'i program ekle kaldırdan kaldıramıyorum
    yardımcı olurmusunuz
  • ""your uninstaller"" programını tavsiye ederim emuleden edinebilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.