Şimdi Ara

Kaspersky Internet Security 7,0,0,125 Full Sürüm Çıktı!... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
8.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

fakat sitesinde bazı gariplikler olmuş...

şu anda sitesinde indirdiğimiz betanın linkini kaldırmışlar ve size verdiğim linkteki ftp adresinde ise 6 sürümünü kaldırmışlar...
  • link yenilendi...
  • hadi yaaaaa çıksın şu karalı sürüm artık beklemekten sıkıldık....
  • 7.7.07 yi bekleyin tam sürüm için
  • yararlı konu benden size bi up :)

çok tesekkurler
  • Bilgi Ve Linkler İçin Teşekkürler Arkadaşlar !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßrk -- 28 Temmuz 2007; 16:17:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

Full versiyonu yokmu indirek

Almanca ve Fransızca tam sürümleri mevcut yalnız Türkçeleştiremediğim için kaldırdım yada ben beceremedim.

şunu belirtmek isterim 7 sürümü ile kaspersky çok ileri seviyeye geçecek.heuristic özelliğini çok iyi geliştirmişler.komple güvenlik yazılımı kullanmam diyenler artık bu sürümle birlikte kullanabilirler şahsımca.çünkü 6 ya göre çok daha ileri seviyede güvenlik sağlıyor gibi görünüyor.testlere henüz alınmadı yeni olduğundan yakında testlerde başarısını görecez umarım
  • Tam anlamadım ben 7.0.0.125 kullanıyorum ve Full diye biliyorum. Benmi yanlış biliyorum?
  • final sürüm çıktı...

link yenilendi...
  • Türkceleştirmen cok kolay c program filesten dosyasını bulup türkceyi seciyorsun.hepsi bu
  • emeğine sağlık
  • Kaspersky made in rusya mıydı?
  • arkadaşlar kasp.ın 7.0.0.125 sürümünü yüklediğimde aktivation code u girmeden çalışmıyomu bu program..ayrıca, nerden buluruz bu aktivation codu acaba. bilemedim..sağolunuz:)
  • arkadaşlar, kis 7 nin en sonu hangisi? ve türkcesi varmı T$kler..
  • eski bir konu hortlamış ama faydalı olur umarım. benim kulandığım 7.0.0.125. daha sonra başka bir sürüm çıktı mı bilmiyorum. türkçesi var diye biliyorum. en azından bir yaması var türkçe yapmak için. ama her yama diye de virüs tehlikesini unutmamak lazım.
    activation code sormuş bir arkadaş key olsa olmuyormu
  • güzel program
    edit:hort
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAMASRA

güzel program
    edit:hort

İğrençsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.