Şimdi Ara

KASPERSKY'İ BİR TÜRLÜ KARLDIRAMIYORUM PC' DEN YARDIMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KARSPESKY İNTERNET 2009 U YÜKLEMİŞTİM SAONRA KARA LİSTEYE DÜŞTÜ İŞE YARAMAYINCA SİLEYİM DEDİM BİR TÜRLÜ SİLDİRMİYOR KENDİNİ regeditten bütün dosyaları silmeye çalışıyorum ama nedense program fileste olmamasına karşı regedite ordaymış gii gösteriyor ve regeditten siliyorum tekrar aratıyorum yine orda gösteriyor kendini????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumpas -- 14 Nisan 2009; 0:29:07 >

• revo unistaller programını yükleyip ordan kaldırabilirsin.

http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
  • sistemi geri al ve geri aldıktan sonra kaspersky muhtemelen kara liste bozuk diye uyarı verecek ve program ayarı bozulmuş diyecek.Ondan sonrada kaspersky onarman için sana sorar.onardıktan sonra ilk yüklediğin gündeki haline döner ve ondan sonra da kolayca kaldırırsın.
  • yenı bır sıfre gir korumayı kaldır. oyle kaldırmayı dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cimmy

yenı bır sıfre gir korumayı kaldır. oyle kaldırmayı dene.

YENİ BİR ŞİFREMİ ORTADA HİÇ ŞİFRE OLMADIKİ.... DURUM ŞÖYLE KASPERSKYİ SİLMEK İSTERKEN ÇOĞU DOSYASINI SİLDİM AMA ORTADA KÜÇÜK BİR KIRINTISI GEZİNİYOR VE KENDİNİ SİLDİRMİYOR DİĞER ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ GERİYE GİDİP ONAR KISMIDA ÇALIŞMIYOR NE ONARIYOR NEDE KALDIRIYOR ÇOK GARİP
  • your uninstaler gibi programları dene.
  • yukarıda arkadasın lınkını vedıgı revo programını yukle ben hep programlarımı onla kaldırırım bır de onu dene isterssen. eger yuklersen cvp yazda kullnılmsını soyleleyım
  • programı indirp kurdum ve çalıştırdım bu program ince ayrıntılı sekilde regeditten kalıntıları temızlemeye calıstı sımdılık gorunjmuyor bakalım sanırım sildi gibi teşekkürler
  • o programı devamlı kullanabılırsın ben butun programlarımı onunla kaldırırım. ayrıca araclar kısmına tıklayıp oradan ızsılıcı ve acılan yerde kanıt yok edıcıyı calıstırırsan daha once sıldıgın ancak hdd de duran butun dosyalarıda sıler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.