Şimdi Ara

Kaspersky - ESET - Windows & OFFİCE LİSANS [ Lisans Satış ] Uygun Fiyata (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
88
Favori
41.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • total security aldım . sıkıntısız alışveriş . Teşekkür ederim. Ekstra günlerde cabası. :D
  • Hocam Small Security paketi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Hocam Small Security paketi var mı?

sadece kaspersky satısımız vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Tamam hocam kasperskyın small business paketi. Küçük işletmeler için kullanılan server ve terminal pcler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Tamam hocam kasperskyın small business paketi. Küçük işletmeler için kullanılan server ve terminal pcler için.

anladım o paketten yok hocam malesef
  • 1 yıllık key aldım. 348 günlük gönderdi. Arada 17 günlük bir fark var. Önemli değil benim için ama ilk başta belirtmesi gerekirdi veya ilana 1 yıl değil de keyler kaç günlükse onu yazmalıydı. Hepimizin bildiği ve kabul ettiği alışveriş ahlakına aykırı hareketler bunlar. Alacak olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun. İlk ve sondu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

1 yıllık key aldım. 348 günlük gönderdi. Arada 17 günlük bir fark var. Önemli değil benim için ama ilk başta belirtmesi gerekirdi veya ilana 1 yıl değil de keyler kaç günlükse onu yazmalıydı. Hepimizin bildiği ve kabul ettiği alışveriş ahlakına aykırı hareketler bunlar. Alacak olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun. İlk ve sondu.

bu forumda çoguna fazladan vermişimdir başta diyecektim ama dalgınlıgıma geldi bu sefer böyle oldu sizde..kusura bakmayın demiştim pm'de.
    genelde daha fazla verebiliyorum ama az verince kötü satıcı çok verince süper satıcı oluyoruz hemen.
    anlayıslı olursanız biraz iyi olur sonucta pek karımız yok bu işten ve sizden köntür olunca fazla almam gerekirken az aldım işiniz görülsün dedim. sonucta telden atılan pek işime yaramaz köntürde.
    iyi forumlar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 24 Kasım 2015; 0:26:16 >

• quote:

quote:

1 yıllık key aldım. 348 günlük gönderdi. Arada 17 günlük bir fark var. Önemli değil benim için ama ilk başta belirtmesi gerekirdi veya ilana 1 yıl değil de keyler kaç günlükse onu yazmalıydı. Hepimizin bildiği ve kabul ettiği alışveriş ahlakına aykırı hareketler bunlar. Alacak olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun. İlk ve sondu.

bu forumda çoguna fazladan vermişimdir başta diyecektim ama dalgınlıgıma geldi bu sefer böyle oldu sizde..kusura bakmayın demiştim pm'de.
    genelde daha fazla verebiliyorum ama az verince kötü satıcı çok verince süper satıcı oluyoruz hemen.
    anlayıslı olursanız biraz iyi olur sonucta pek karımız yok bu işten ve sizden köntür olunca fazla almam gerekirken az aldım işiniz görülsün dedim. sonucta telden atılan pek işime yaramaz köntürde.
    iyi forumlar herkese

Hocam mesele az veya çok vermeniz değil. Az verince benim için kötü satıcı olmuyorsunuz, anlayış gösterebilirim 17 günün bir önemi yok. Fakat bunu başta belirtmeniz gerekir. Dalgınlığıma geldi diyorsunuz da önceki yorumlara baktığımızda benzer problemler de yaşanmış. Kaldı ki TL olunca fazla almanızı gerektiren bir durumda yok. Ben size yazdığınız tutarı eksiksiz gönderdim. Bu yöntem sizin için uygun değilse bunu da başta belirtmeniz gerekirdi. Kısacası hatalı davrandınız. Çok uzatmanın bir anlamı yok. Umarım bundan sonra daha dikkatli davranırsınız. İyi forumlar.

• quote:

quote:

quote:

iyi forumlar herkese

Hocam mesele az veya çok vermeniz değil. Az verince benim için kötü satıcı olmuyorsunuz, anlayış gösterebilirim 17 günün bir önemi yok. Fakat bunu başta belirtmeniz gerekir. Dalgınlığıma geldi diyorsunuz da önceki yorumlara baktığımızda benzer problemler de yaşanmış. Kaldı ki TL olunca fazla almanızı gerektiren bir durumda yok. Ben size yazdığınız tutarı eksiksiz gönderdim. Bu yöntem sizin için uygun değilse bunu da başta belirtmeniz gerekirdi. Kısacası hatalı davrandınız. Çok uzatmanın bir anlamı yok. Umarım bundan sonra daha dikkatli davranırsınız. İyi forumlar.

Dostum, köntür olunca normalde 5*10 fazla alınıyor. çünkü bize nakit para ile veriyorlar ama ben almadım lazım olmasa o gün alırdım. birde diğer yazan kişi kendi hatası keyi alıp beklemiş uzun süre, bunu belirteyim.
    dediğim gibi önce belirticektim yogunluktan ödeme almadan önce sölemedik.
    iyi forumlar cvp yazmanıza gerek yok

• Ödeme-Kod teslimatı sorunsuz gerçekleşti. İlgili ve güvenilir satıcı.
  • Satışta olan keyler 2016 sürümlerine ait değil mi?
  • hepsinde geçerlidir
  • selamlar..

arkadaştan yaklaşık 6,7 ay kadar önce kis için serial satın aldım.. ödemede kolaylık sağladı..

seriali 1 senelik aldım 420 küsür günlük verdi sağolsun.. bu kadar süre oldu. hiç bir sıkıntı yok. iyi satışlar
  • pm attım
  • ödeme yapıldı key bekleniyor
  • handsome88 H kullanıcısına yanıt
    keylerden biri ulaştı. diğeri için beklemedeyim.
  • lisans bilgileri atılmıştır tşkler
  • Üstad kis int sec lisansımın bitmesine 100 gün kaldı , uygun bir kampanya olursa haberdar ederseniz sevinirim.
    Bu lisansı 2 sene önce bir arkadaş ile ortak almıştım. Çoklu kullanıcı çok uygun olmuştu.
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    2 pc 1 yıllık key satın alındı. Fakat alınan keylerden biri 210 günlük diğeri ise 70 günlüktür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktürk

Üstad kis int sec lisansımın bitmesine 100 gün kaldı , uygun bir kampanya olursa haberdar ederseniz sevinirim.
    Bu lisansı 2 sene önce bir arkadaş ile ortak almıştım. Çoklu kullanıcı çok uygun olmuştu.

zaten fiyatlar kampanyalıdır hocam,
    @handsome hocam size key aktarımı yapılacaktır
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.