Şimdi Ara

Kaspersky - ESET - Windows & OFFİCE LİSANS [ Lisans Satış ] Uygun Fiyata (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
88
Favori
41.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: egridereli

ödemeyi nasıl yapıyoruz arkadaşlar

banka havalesi sanal pazar paypalda olur hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Adet Kaspersky Pure aldım ödemeyi yaptım hemen lisansı aldım teşekkür ederim,rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
  • Tam 1 ay önce 2 tane Kis 2015 aldım sizden. Geçen seneden kullanmaya başladığım lisansın üstüne sizden aldığım kodları girdim. bugün aktivasyon yapıldı 290 gün kaldı diyor. Mantıklı bir açıklaması vardır umarım?? Tahminimce 3 bilgisayar için olan kodların 2 sini bana diğerini başka bir arkadaşa verdiniz. Diğer kişide önceden etkinleştirme yaptığı için süre erken başladı. Bu yüzden 360 gün olması gereken süre 290 gün oldu.

Bir açıklama bekliyorum.

Benim kodları aldığım tarih 13 Ocak 2015
    Kaspersky nin etkinleştirilmiş olduğu tarih 01.12.2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 14 Şubat 2015; 1:46:47 >
  • pm den acıklanmıstır
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız kodların süresi aldığınız tarihten itibaren azalıyormuş dediğinize göre. Ee madem öyle 01.12.2014 tarihinde kasperskyden aldığınız kodu bana 13.01.2015 tarihinde neden 1 senelik diye sattınız. Bilsem böyle olduğunu zaten kesinlikle almazdım.

Dipnot: Şimdiye kadar kimden kaspersky kodu ya da Cd si aldıysam etkinleştirdiğim tarihten itibaren süre işlemeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Sizin aldığınız kodların süresi aldığınız tarihten itibaren azalıyormuş dediğinize göre. Ee madem öyle 01.12.2014 tarihinde kasperskyden aldığınız kodu bana 13.01.2015 tarihinde neden 1 senelik diye sattınız. Bilsem böyle olduğunu zaten kesinlikle almazdım.

Dipnot: Şimdiye kadar kimden kaspersky kodu ya da Cd si aldıysam etkinleştirdiğim tarihten itibaren süre işlemeye başladı.

dostum herşeyi sana pm de sölemiştim burdan tekrar sölememe gerek yok ama şunu diyeyim.
    ben verirken söyledim eklemeseniz zamanında 1 ay boşa gider diye. ben öyle istediğiniz zaman eklenip süre o zaman başlıyan bir şey duymadım biz toplu sattığımız için zaten öle birşey mümkün değildir.
    sonuçta lazım olan zamanı gelince zaten kurup alır süreside başlar o günden itibaren..
    biz veririz keyi süre ne kadar aldıysa başlar eksik olursada tamamlarız fazla olursada gün oda bizdendir. hediye

Soru çok açık. Tamam ben 1 ay sonra ekledim 1 ayım boşa gitti ,o benim hatam diyelim.

01.12.2014 tarihinde etkinleştirilmiş olan kodu bana 13.01.2015 tarihinde neden 1 senelik diye sattınız???

Bana baştan bu şekilde söylenmiş olsaydı bu tür işlere hiç girmem zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Soru çok açık. Tamam ben 1 ay sonra ekledim 1 ayım boşa gitti ,o benim hatam diyelim.

01.12.2014 tarihinde etkinleştirilmiş olan kodu bana 13.01.2015 tarihinde neden 1 senelik diye sattınız???

Bana baştan bu şekilde söylenmiş olsaydı bu tür işlere hiç girmem zaten.

olabilir hocam hata olmustur bana 30 günün lafını yapıyorsunuz bir daha sitesinden alırsınız 100 tl tek keye verip.
    hatamızı düzelticeğimi söylüyorum siz bana şu kadar verdiniz diyorsunuz.siz eklenmesini istediniz ben yok mu dedim? dolu sattıgım müşteri var cogu belki fazla aldı birazi bir kaçı az almıstır ama bana laf yapmadı..zararını her şekilde hallederim maksat yanlıs anlasılma olmasın hak geçmesin.
    fazla verdiğimizde iyi az verdiğimizde suclu olunca hiç hosuma gitmiyor dogrusu.
    bir daha sitesinden alırsınız 30 gun eksık olmaz

Ben müşteriyim. 30 günün lafını ederim tabiki. Hani baştan bir hata olmuş söylemeyi unutmuşuz deseniz lafı uzatmasanız önemli değil. 100 mü veririm 200Tl mi ordanmı alırım burdan mı o beni ilgilendirir. Şu anki konu o değil. 300'e de alsam kasperskyden den alsam sonuçta bana taahüt edilen şeyi almak önemlidir benim için ne fazla ne eksik. Ayrıca aynı kişi çoklu alım yapar bazısı eksik çıkar bazısı fazla çıkar dengelenir filan. Başkalarına verdiğiniz fazlalıklar beni ilgilendirmiyor. 30 gün eklenmiş çıkarılmış şu aşamadan sonra önemli değil. Buda bana ders olsun bundan sonra da forumdan bu tarz bir alışverişe girmem. Hayırlı işler iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 15 Şubat 2015; 2:00:24 >
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    sizede bir hata varsa duzeltiriz her zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 16 Şubat 2015; 1:04:59 >
  • pm
  • Ödeme yapıldı key bekleniyor.
    1 yıllık pure 3.0 alındı 3 ay hediyesiyle teşekkür ederim ahmet bey'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meposion -- 20 Şubat 2015; 16:09:55 >
  • bir adet kaspersky pure almak için mail attım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10pc 2 yıl kis lisansım 10-15 güne bitecek. Verebileceğiniz en uygun fiyat nedir.

Kullandığım pc sayısı 12'ye de çıkabilir. Yani 4 tane 3'lük paketten alabiliriz. Yada daha avantajlısı varsa olabilir.

Kaspersky'ın verdiği fiyat 10pc 2 yıl 199USD

Fatura kesiyor musunuz?
    1 Kullanıcı 1 yıl pure satın almak istiyorum

Ödeme için bilgilerinizi yollarmısınız.

• @bdullah kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 yil 10 pc olarak vermem mumkun degildir 1,5 yil olabilir. fiyatta anlasabiliriz uygun biseyler ayarlarim.
    Elimdekilerin surelerini size belirtip.
    Fatura kesmiyorum keyi verip islemi tamamliyorum.

• Fatura ve kullanılmış lisans sıkıntı. Efırsattan alımı yapacağız.

• 1 yıllık pure satın alındı sorunsuz alışveriş

verilen +81 gün için teşekkür ederim.
  • merhaba 2 kullanıcı pure 3.0 istiyorum 1 yıllık pm atar mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.