Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden çok iyi yazilim pcyi yoruyor ama cok iyi temizlik yapiyor harddiskim gume gidecekti kaspersky free kurtardi paralisi eminim cok daha iyidir ihtiyaci olan alsin 18 lira bir sey degil

Norton orjinal vardı mesela traş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keyine ortak etmek isteyen varsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylendiği gibi 18 liraysa bende alırım
  • olay devam ediyor mu acaba,alınabiliyor mu halen?alınıyorsa bir kod da bana lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Söylendiği gibi 18 liraysa bende alırım
    36 Lira yapar şimdiki kur ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giantballs

olay devam ediyor mu acaba,alınabiliyor mu halen?alınıyorsa bir kod da bana lazım.
    Hala satın alınabiliyor görünüyor. Satan var mı bilmiyorum. Bir ara kapı kapı gezip satmaya çalışan bir eleman vardı, her mesajını gördüğümde çok gülüyordum
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    satıp zengin oldu herhalde,böyle küçük işlerle uğraşmıyordur artık!
  • kis için 2 kişi olduk 1 kişiye ihtiyaç var
  • gyakin G kullanıcısına yanıt
    PM attım hocam
  • Gittigidiyor da 19.90TL 1PC/1Yıl Kis satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Batarang-

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-internet-security-3-devices-1-year-email-key

13 dolar ~ 100 TL
    Avusturalya doları, 71 TL yapıyor yaklaşık. 100 TL değil...
  • Arkaaşlar yanlış yönlendirme yapmak istemem ama ebay üzerinde de antivirüs yazılımı için lisans anahtarı satılıyor ama kis göremedim. Genelde nod32 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Arkaaşlar yanlış yönlendirme yapmak istemem ama ebay üzerinde de antivirüs yazılımı için lisans anahtarı satılıyor ama kis göremedim. Genelde nod32 var.
    Ebaydan alışveriş yapamıyoruz ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows için internet security 2 yıllık kodu olan varsa ortak olurum. 1 tane ihtiyacım var.
  • Ödeme işleminde hata verdi. 2 kez sanal kart ile bir kez de asıl kart ile denedim ödeme yapılamadı. En son 2 sene önce almıştım değişen bir şey var mı acaba.
  • https://www.amazon.in/Kaspersky-Internet-Security-Latest-Version/dp/B088GG3DPG/ref=sr_1_6?dchild=1&m=A3TW2FBCZ4AYW7&marketplaceID=A21TJRUUN4KGV&qid=1600174138&refinements=p_4%3AKaspersky&s=merchant-items&sr=1-6

bu adresten 3 yıl 1 pc versiyonunu 76 tl'ye (10,34 dolar) aldım. Amazon abd hesabımla giriş yaptım. sipariş verebilmek için sahte bir hindistan adresi yazmanız gerekiyor. google'a "fake indian adress" yazınca zip code telefon no dahil adres veren sayfalar var. lisans kodu 10 dakika içinde amazona kayıtlı mailime geldi. aktivasyon için hindistan ip'si istiyor. Ben netten bulduğum random bir vpn ile hallettim. bu konuda bana soru sormayın lütfen. avustralya versiyonu kadar hesaplı değil onun yıllığı 18 tl'ye geliyor hindistan versiyonu 25 tl'ye ama 3 yıl kafam rahat olsun diyenlere göre. Bir de ortak bulma sorunu yok. Sizlere alternatif olsun diye yazdım Sorumluluk kabul etmem.

3 pc 3 yıl olanı da 1705 rupii yani 23,15 dolar ortak bulabilirseniz yıl başına yaklaşık 19 tl'ye tekabul eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igoceci -- 15 Eylül 2020; 17:2:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: igoceci

https://www.amazon.in/Kaspersky-Internet-Security-Latest-Version/dp/B088GG3DPG/ref=sr_1_6?dchild=1&m=A3TW2FBCZ4AYW7&marketplaceID=A21TJRUUN4KGV&qid=1600174138&refinements=p_4%3AKaspersky&s=merchant-items&sr=1-6

bu adresten 3 yıl 1 pc versiyonunu 76 tl'ye (10,34 dolar) aldım. Amazon abd hesabımla giriş yaptım. sipariş verebilmek için sahte bir hindistan adresi yazmanız gerekiyor. google'a "fake indian adress" yazınca zip code telefon no dahil adres veren sayfalar var. lisans kodu 10 dakika içinde amazona kayıtlı mailime geldi. aktivasyon için hindistan ip'si istiyor. Ben netten bulduğum random bir vpn ile hallettim. bu konuda bana soru sormayın lütfen. avustralya versiyonu kadar hesaplı değil onun yıllığı 18 tl'ye geliyor hindistan versiyonu 25 tl'ye ama 3 yıl kafam rahat olsun diyenlere göre. Bir de ortak bulma sorunu yok. Sizlere alternatif olsun diye yazdım Sorumluluk kabul etmem.

3 pc 3 yıl olanı da 1705 rupii yani 23,15 dolar ortak bulabilirseniz yıl başına yaklaşık 19 tl'ye tekabul eder
    tesekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Gittigidiyor da 19.90TL 1PC/1Yıl Kis satılıyor.
    sana da tesekkür kardes...ben buradan alısveriş yaptım yalnız formattan sonra serial bir daha kullanılmaz dedi bilginiz olsun
  • gyakin G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldım kullanıyorum. 2 gün kaldı. Yeni alıp tekrar devam edicem. Key aktifken format atıp tekrar kurmadım. Bilgi için teşekkür

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.