Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende Kaspersky Total Security kullanıyorum. Ancak burda açık açık kendisinin ne yaptığını açıklamış kişisel verilere en güzel şekilde eriştiğini "diğer yazılımlar" diyerek zaten bunu bilerek kullanıyoruz. Tüm bu tür programlar en özel bilgi ve belgeleri erişebilir ve istediği şekilde de kullanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros7777

quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Avira vpn de lokasyon sorunu bende de var.Bir türlü bulamıyor ve olmuyor.Statik ip bu soruna neden olur mu?

Not:Dün akşam 16 sıralarında ödemeyi yaptım 12 saat dolmadan maile düşmüş.

Merhaba, şirkette ben de bir türlü yapamıyordum.
    Mesajınızdan sonra telefonumdan hot spot yapıp bilgisayarı internete bağladım.
    Avira vpn ile Avustralya'yı seçip aktifleştirebildim.
    Sorun statik ip'de imiş demek ki.

merhaba arkadaşım
    bende etkinleştirme sorunu yaşıyorum
    telefondan da denedim başaramadım
    sanıyorum bunda telekomun mobil hattı olması da etken
    senin etkinleştirme yaptıgın telefon operatörü turkcel yada vodafon olabilir mi
    öyleyse o hatlardan deneme yapacagım
    bilgilendirirsen sevinirim
    iyi günler

• Elinde total security veya internet security olup hakkından birini satmak isteyen arkadaşlar pm atabilirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hur_82 H kullanıcısına yanıt
    pm.
  • metuu M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim hattım da TT. Sebebin operatörden kaynaklandığını sanmıyorum.
    Etkinleştirilecek bilgisayarın kablolu hattını devre dışı bırakıp, kablosuz olarak sizin telefona bağlantısını gerçekleştirdiniz mi?
  • avira vpn ile birtanesini aktif ettim ancak diğer bilgisayarlarda Avustralya pro olarak görünüyor. bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros7777

Merhaba, benim hattım da TT. Sebebin operatörden kaynaklandığını sanmıyorum.
    Etkinleştirilecek bilgisayarın kablolu hattını devre dışı bırakıp, kablosuz olarak sizin telefona bağlantısını gerçekleştirdiniz mi?
    evet hocam herşeyi denedim
    aynı yöntemle geçen yıl buradan alıp laptobuma kis kurmuştum
    şimdi masaüstüne kuramıyorum
    avira çalışıyor avusralyaya baglanıyor
    baglandıgı anda internete hiçbir şekilde çıkış yapamıyorum
    duydugun bilgidign alternatif bir yol varsa yazarsan sevinirim
    ilgine teşekürler
  • Pc yi formatlamıştım, kasperskyi yeniden aktif edemiyorum hiçbir şekilde. Ne f-secure ne avira, denediğim hiçbir vpn çalışmadı. Yakın zamanda yapabilen varsa yardımcı olabilir mi ?

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    şayethttps://my.kaspersky.com/tr sayfasından mailinde üyelik oluşturduysan üyeliğine giriş yaparak kalan gününden itibaren kullanmaya devam edebilirsin. vpn çalışmama durumu vpn inmiyor mu kurulmuyor mu?
  • Üyeliğime giriş yapıp indiriyorum fakat uygulama üzerinde aktifleştirmem için vpn gerekiyor. Avusturalya vpn için denediğim f-secure ve avira ile de internete bağlanmıyor.

• Kod varmı

• Total alınacak 1 adet
  • Kaspersky İnternet Security 3 Bilgisayar 1 yıl lisans için 2 ortak aranıyor. Anahtar mesaj saati itibariyle aktifleştirilmiştir. Konuda ilk mesajda anlatımı mevcut. Konuya hakim arkadaşlar mesaj atsın.

Düzenleme: Ortaklar bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ysf_joseph -- 27 Nisan 2018; 23:41:15 >
  • avira ve fsecure ile bağlanıp etkinleştiremiyorum. iki programda da zaman aşımına uğruyor. bağlantı kurulduğunda vpn google.com.tr bile zor açıyor.
  • Farklı saatlerde deneyin. Server çok yoğun olabiliyor

• 3 gündür keyin girildiği ekranda avira ve fsecure bağlantısı kurduğumda zaman aşımı hatası alıyordum.

Dün avira ile işlemi tamamladım. Aynı hatayı alanlar tekrar denesin

• Almayı düşünen varsa, ortak ( 1 adet ) olarak katılabilirim.
  • Elimde fazladan 1 adet Total Security var , fiyat 20 ₺. Mail gelir gelmez keyi göndereceğim.

SATILDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 1 Mayıs 2018; 22:38:59 >
  • Ortak arayan varsa 2 tane alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaspersky alan oldumu son 1-2 hafta icinde? Sorun sikinti yoksa bende alacagimda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.