Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @hayatgezi hocam ile ortak alacağız, 1 arkadaşımızı daha bekliyoruz.

KİS 2018 2 senelik alacağız. Total securitynin aman aman bi farkı yok sanırım parola saklama falan hariç, lüzum var mı fark vermeye?
  • Bugün ben de total security 3pc 2 yıl alacaktım ama kredi kartı ile ödemeyi kaldırmışlar sadece paypal ile ödeme çıkıyor. Dolayısıyla ben de alamadım.
  • 2 gün içerisinde alacağız arkadaşlar, 1 kişi daha bekliyoruz.
  • Başka zaman herkes grup olur, ben alayım dedim konu dinginleşti.
  • Arkadaşlar aktif etmek için acilen Avustralya VPN lazım. Freedome ücretsiz hakkım doldu,ZenVPN Hollanda seçmişim yanlışlıkla, şimdi artık avustralya seçtirmiyor. Alternatif bildiğiniz VPN varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicv3ga

Arkadaşlar aktif etmek için acilen Avustralya VPN lazım. Freedome ücretsiz hakkım doldu,ZenVPN Hollanda seçmişim yanlışlıkla, şimdi artık avustralya seçtirmiyor. Alternatif bildiğiniz VPN varmıdır?

Proxy Switcher ile hallettim.Benim gibi ihtiyacı olanlara duyurulur.
  • Eyvah eyvah sitede krd kartı ile ödeme kalkmış gibi görünüyor. Kaspersky TS lisans ekledim sepete, son ödeme ekranında hiçbir seçenek çıkmadan direk banka havalesi ile ödemeye attı. Gerçekten krd kartı ödemesi kalktı ise büyük kayıp olur. Keşke önceden alıp saklasaymışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 31 Aralık 2017; 2:16:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir kişi ile paylaşabilirim lisansı 2 kişi aldık 39/3 olacak şekilde

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim çıkıyor hocam. 2 gün önce de satın almıştım.

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, iyi oldu, ya gece gece uykulu farkedemedim ya da o anda geçici bir sistem sorunu olmuş. Daha 1,5 sene var lisansın bitmesine ama aldım yine TS 2 sene 3 cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 31 Aralık 2017; 13:39:16 >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    TS nin işe yarar bir farkı var mı?

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    PC de koruma bakımından fark yok ama telefon ve tablette de kullanılabiliyor TS lisansı. 2 pc+1 telefon şeklinde kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba elimde bir adet Total Security 1 yıllık lisansı var
    14.25 AUD olarak aldım. Bir kişi için 14 lira ediyor yıllık.

edit:lisanslar verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Standartuye -- 11 Ocak 2018; 22:30:49 >
  • Yılbaşında 120 TL'ye 5 PC 1 yıl Total Security aldım. Kesinlikle Total Security almanızı tavsiye ederim. Kaspersky Antivirüs ve Internet Security 120 TL'den fazla satılıyor (5 PC olarak)

Bankacılık Koruması
    Şifre Yönetimi (Tarayıcınızda tüm kullandığınız şifreyi daha güvenli bir şekilde korumasını sağlıyor.)
    Kişisel Gizli Kasa (Kasa için boyut belirtiyorsunuz örneğin 10 GB yaptıktan sonra Z sürücüsü olarak alan çıkıyor. Kilitle dediğinizde kasa kayboluyor. Parola girip kasayı açınca Z sürücüsü geri geliyor.)
    Reklam Engelleyici(Başarılı)
    Web Sitelerin sizi izleyip veri toplamasını engelleme (Alışverişlerde ürünlere bakınca diğer web siteleri örn Facebook'ta ona benzer ürünlerin sponsorlu olarak çıkmasını engelliyor)
    Web Kamera koruması (İzinsiz Web Camerasını kullanan uygulamaları bildirim olarak gösteriyor. Skype'dan görüntülü konuştuğumda Skype Web Kamerasını kullanıyor diye belirtiyor)

Total Security alırsanız ek ücrete tabi olan Password Manager ve Bankacılık Korumasına da sahip oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 6 Ocak 2018; 14:32:14 >

• Standartuye S kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam kimse almadıysa ben alayım lisansı
  • Total security satmak yada ortak arayan PM atabilir 1 adet lazım.
  • usb formattan sonra lisansımı kabul etmedi yazılım, üstüne para verse bile daha kullanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 7 Ocak 2018; 1:8:29 >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    kaç defa formatladım hiç böyle bir sorun olmadı. vpn aktif ettiniz mi lisansı girerken?
  • Kaspersky Internet Security 2018 1 Yıllık için boş yer var almak isteyen olursa kişi başı 12 tl
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    kasperin kendisinde olan bir sorun.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.