Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedomfighter

Kaspersky yakında ücretsiz olacakmış. Teknoseyir videosunda izlemiştim bilginiz olsun. Uzun vadeli para verilmez.

hocam o olay uzun zamandır vardı fakat rusya ve beyaz rusyaya açıktıhttps://www.comss.ru/ sitesinde görmüştüm bende 1 sene öncesinde

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=tr&rurl=translate.google.com.tr&sl=ru&sp=nmt4&tl=tr&u=https://www.comss.ru/page.php%3Fid%3D2619&usg=ALkJrhgwybzhw4w6qdU4xU0u6P2J0evzaA

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sniper

Satılık 1 yıllık Kaspersky Total Security 2017 1 hak 15tl

pm atıldı
  • esrarengiz1984 kullanıcısına yanıt
    Cevapladım hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet alabilirim ortak arayan varsa
  • Wesley Sniper hocamdan 2 adet aldım az önce . Sağ olsun hemen kodları gönderdi ilgilendi aktivasyon konusunda da teşekkür ederim kendisine.
  • Almak isteyen varsa 2 yazsın 3 kişi olunca aliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt
    hocam alalım

edit : almak isteyen varsa beni dahil edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 42_JeoGenc_42 -- 11 Ağustos 2017; 19:38:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_JeoGenc_42

hocam alalım

edit : almak isteyen varsa beni dahil edebilirsiniz

1 kişi daha gelsin aliriz

• beyler beni de listeye alın
  • alacak varsa beni de dahil edin arkadaşlar hesabınıza geçeyim
  • quote:

Kaspersky Total Security 2017 ortak arıyorum, tek hak 15tl. Konudaki siteden alındı key.

Ben de bu arkadastan aldim, sorun yasamadim.

• İlk sayfada verilen vpn programı bende ücretsiz olarak çalışmadı. Başka hangi vpn leri kullanabilirim?
  • arkadaşlar internet security 2 yıl almak isteyen olrsa dahil olabilirim..
  • internet security 2 yıl öncelik olursa 1 yıl da olur.. dahil olabilirim. iyi akşamlar...
  • Arkadaşlar Allah rızası için güncel bir VPN söyleyin lütfen aktifleştirme için. Bir sürü denedim kiminde gereken ülke yok kiminde deneme versiyonu yok direk para istiyor. Freedome daha önce deneme almışım kurar kurmaz deneme sona erdi diyor kullandırmıyor. Eski keyimin süresi bitti, bu yüzden 2 gündür aktifleştiremedim yeni keyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 19 Ağustos 2017; 19:30:13 >
  • Flyvpn en kolayıymış ama o da iptal olmuş, ne sitesi çalışıyor ne uygulaması. Lütfen arkadaşlar VPN konusunda biriniz yardım edin de aktifleştireyim şu keyi artık. Saatlerdir denemediğim uygulama kalmadı. Proxy değiştirmeyi denedim o da yemedi.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Zen vpn dene, zenmate değil. Deneme sürümüne kaydolman lazım.

• Wesley Sniper kullanıcısına yanıt
    Hay Allah senden razı olsun kardeşim, büyük dertten kurtardın beni. Çok teşekkür ederim. Bu Zen vpn güzelmiş bu arada, keşke eski ZenMate gibi bu da uzun süreli denemeler verse de kullansak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam, eskiden hızlı vpn seçenekleri vardı veya ücretsiz dağıtırlardı sağlam vpn'leri, şu anda ücretsiz hızlı bir vpn yok maalesef.

• quote:

Kaspersky Total Security 2017 ortak arıyorum, bu konudaki siteden alındı key.

Tek hak 15tl (elimde 2 hak kaldı) (Android Cihazlarda da kullanabilirsiniz)

ben alabilirim hocam.1 yıl değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.