Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Server makinesinde kullanabiliyor muyum, kullanamayorsam en uygun Server virüs programı nerden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adres madres kısmını sallamasyon girdikte ters tepmez değil mi? Lisans gelir maile.

• KİS SATAN VAR MI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Adres madres kısmını sallamasyon girdikte ters tepmez değil mi? Lisans gelir maile.

Evet hocam geliyor, ben hepsini salladım
  • Lisansa ortak olunur mesaj atarsınız hesabınıza ödeme yaparım

• bilgisayarımda en son orjinal kaspersky yüklüyken metin belgelerini şifreleyen virüs bulaşmıştı ve dizi sezonlarımın çoğu kilitlenmişti. kaspersky kullanmayı bıraktıktan sonra bilgisayara ne virüs bulaştı ne de internet ana sayfalarını başka sitelere yönlendiren malware bulaştı. kaspersky ı bıraktım rahatım.
  • forum çok garip yıllardır korsan kullandığı halde, şuan korsan lisansı devam ettiği halde sırf ucuz diye lisanslayanlar var. bir şey ucuz olmasın, işe yaramasa da olur.
  • Yıllardır kaspersky kullanıyorum çok memnunum😊 virus programı var diye de saldım çayıra olmaz ama biraz da bilinçli kullanıcı olmak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: frknz

Kaspersky Total Security 2017 versiyonu 340 gün 5 kişilik lisansım için 4 kişi aranıyor
    Aktivasyon vpnle almanya üzerinden sonrasında Türkiyeden sorunsuz kullanabilirsiniz
    Referans mevcut Tek PC İçin Ücret 15 TL

Hocam lisans başladımı yoksa istediğiniz zaman başlatabilir miyiz

• 1 keye 10 tl hesaba yatırılır. varsa fazla keyi olan
  • Kaspersky Anti-virüs 2017, Lisans key lazım elinde olan iletişime geçebilir mi?
  • Önceden Amazon'dan alıyordum burası daha ucuza geldi. 2 yıllık Total Security yaklaşık 80 TL'ye aldım piyasada 1 yıllığını anca bu fiyata satıyorlar. TR Saati ile 02:30 gibi key mailime geldi hemen aktifleştirdim. Fırsat için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgshadow -- 29 Mayıs 2017; 3:38:3 >
  • Arkadaşlar elimde bir büyüğüm için aldığım ancak vazgeçilen total security 3 device kodu var. isteyen olursa satabilirim. ister pc ister telefon a kurabilirsiniz kaspersky i bu kodla malumunuz.. lütfen ilgilenen arkadaşlar pm atsınlar..
  • evet 18 günüm kaldı,

grup olacaklar dahil olabilir pm atın arkadaşlar işlerim dolayısıyla grup oluşturmayla uğraşamıyorum
  • Avustralya vpn var mı bildiğiniz?
  • vpn linki acaba çalışmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Avustralya vpn var mı bildiğiniz?

ben gecen sene flyvpn in deneme surumu ile yapmistim. Bakalim bu sene de olacak mi :)
  • 1 adet ortak olmak istiyorum
  • 1 key ortaklık kaç para şu an 10 TL mi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 20 Haziran 2017; 16:21:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene bu zamanlar almıştım. Şimdi şukadar gün kaldı diye 1 aydır uyarı veriyor. Ama o satın aldığın satıcı artık yetkili satıcı değil gel benden güncelle diyor :)

Sakata gelmeyin de
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.