Şimdi Ara

Kasmayan,Donmayan Tarayıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam çözdüm gibi sanırım 20H2 sürümüyle alakaliymis. İnternette birçok kişi aynı sorunu yaşamış. Bi temiz kurulum yaptım şu anlık sorun görünmüyor. 1-2 kez dondu onun harici son bir haftadır bi sorun görmedim.

operada birçok özellik var uzun süre kullandım. Yeni birşeyler deneyeyim dedim vivaldi kurdum. Bu da güzel. operayi 2.tarayici olaeak kullanıyorum şimdi. ( vpn özelliğinden dolayı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 21 Ocak 2021; 0:13:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• Hiç duymamistim ilk firsatta bakacağım teşekkür ederim.

Bu arada konu sizinmiş hort yapmış olduk

• Osiris34 kullanıcısına yanıt
    Vivaldi zaten opera yazilimcilarinin yazdigi bir tarayici.
    Sanirim operadan ayrilip yeni bir sirkette vivaldiyi tasarladilar diye biliyorum.
    Bi ara opera yönetici kadrosuyla hasir nesirdik, sonra o isimleri vivaldide gorunce konudu gecmisti.
    4-5 yil falan oluyor vivaldi cikali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Vivaldi zaten opera yazilimcilarinin yazdigi bir tarayici.
    Sanirim operadan ayrilip yeni bir sirkette vivaldiyi tasarladilar diye biliyorum.
    Bi ara opera yönetici kadrosuyla hasir nesirdik, sonra o isimleri vivaldide gorunce konudu gecmisti.
    4-5 yil falan oluyor vivaldi cikali.

VİVALDİ'nin daha çok yolu var, güncelleme bildirim simgesi sürekli windows çubuğunda görüntülenir ve siz kapatana kadar da ram yemeye devam eder.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.