Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kaslarda ağrı yok ?

4
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    222 Mesaj
    Kol çalışıyorum mesela.Gücüm tükeniyor daha düşük ağırlıkları kaldırıyorum iyice yanma hissini aldıktan sonra bırakıyorum.Ertesi gün o hamlık ağrısında olduğu gibi ağrı olmuyor.Ağrı olmadısya yanlış birşeyler yapmışsındır yada iyice zorlamamışsındır diyenler var.Oysaki zorladım köküne kadar ?

|
    |
    |
    |
    O'nu düşün o'na sığın
    O senden öte benden ziyade
  • Binbaşı
    1599 Mesaj
    Her zaman ağrı olmayabilir, ve bu gelişmediği anlamına gelmez.
    |
    |
  • Yarbay
    6153 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    car_26

değişik bir hareket yap bak nasıl ağrıyor
    |
    |
    DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yarbay
    2947 Mesaj
    hareketleri doğru yaptıgına emin ol bide aradaki süreyi kısalt 20 30 saniye olucak.
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
Lastik Fiyatları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.