Şimdi Ara

KASKO KONUSU ACİLLLL YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi konuda yorumlarınıza ıhtıyacım var işlem suan ekspertız surecınde gelelım konuya
    Arkadaslar subat ayında kaza yaptım suclu bndım karsı taraf hasarını trafık sgrtasndan halletım bnm kazalı olan yerı ben yaptrmadım tutanak mevcut zaten suclu bnm fırma ısmı vermıyelım a fırması dıyelım agustos ayında kasko polıcesi suresı doldu ve ben b fımasına gectm sımdı a fırmasını onun dönmınde olupda yaptrmadıgım hasarı karsılarmı aradan 7 ay gecmesıne ragmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karşılar evet kaskom delinmesin fazla para ödemeyeyim diye yenileme tarihini bekleyip kaskoyu yenileyip öyle hasarı yaptırayım şeklinde düşündüğünüzü düşünüp yeni yaptırdığınız kaskoda arada ki farkı ister sizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damneed -- 2 Ekim 2017; 1:1:19 >
  • inşallah tesekkurler
  • Gncl

• Fıkrı olan yokmu

• Kardeşim bu iş için sigortacın ile görüşmen daha faydalı olur, sigortacın aracı olarak sigorta şirketine hasar onarım talebinde bulunacak , işlemleri senin değilde onun yürütmesi daha faydalı olur sen çok uğraşırsır ve yaptıramama gibi bir ihtimalin var.
    bu tarz durumlarda sigortacı büyük önem taşıyor.

Tabi hasarın giderildikten sonra yeni poliçendeki indirim kaybolacak ve fiyat farkı ödeyeceksin.
  • Sıgorta karsıladı bılgınıze tesekkurler yardım için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.