Şimdi Ara

%50 ye Varan Avantajlı Kasko Teklifini Şimdi Al ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
13
Favori
16.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 araç kayıtlı olduğu için fiyat fazla çıkıyor olabilir. Sigortada öyle oluyor sanırım.
  • şuan ki kaskom 860 lira, burada 2300 lira çıkıyor :)
  • Takipte kalalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Açıkça yazın hocam, bizde kazanalım o arkadaşta kazansın.

Alıntıları Göster
    spacewolf nickli Aybars bey var iletişime geçin yardımcı olur ben 4 yıldır kendisi ile çalışıyorum memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: durmus0601

Bu mesaj silindi.
    Generali sigortanin bu sene diğer sigorta şirketlerinden farkli bir avantajı var mı?

Mesela yol yardimi, ev sigortası gibi....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güncellendi..
  • 2016 yılında gecenin 11 inde 3 araba zincirleme kaza yaptık,hiçbirimiz de zincirleme kaza tutanağı nasıl doldurulur bilmiyorduk. Genarali yi aradım ilgili departmanımız şu an da kapalı sabah 9 da arayın demişlerdi.
    Bende ALLAH belanızı versin demiştim.

Genarali Pişmanlıktır.....
  • fatih999 kullanıcısına yanıt
    Sizinle ilgilenen departmanı şikayet ettiniz mi hocam. normalde ilgilenmeleri gerekiyor..
  • Konu güncellendi.
  • 200 tl.ye trafik sigortası mı olur yahu ,yapıyorum deseler dahi yaptırmam ,kasko ise zaten çok ucuzladı ,çünkü değer kaybı vs. trafik sigortasına salladılar

ama kasko firması çok önemlidir ,çünkü bilakis sizin zarar ziyan işlerinize bakacağı ,gerekirse hukuki işlerinizle uğraşacağı için
  • egridereli kullanıcısına yanıt
    Ben bu yıl 2400 verdim; ilk kasko, aracın yaşı, sizin yaşınız, aracın değeri etkiler bu işleri. Bikaç yeri aradığınızda aşağı yukarı fiyatlar aynı ise rakam doğrudur.

• Kasko Fiyatlarını Etkileyen Sebepler

-Aracınızın üretim yılı kasko fiyatlarını etkiler. Eski ve yeni araçların arızalanması, onarıma ihtiyaç duyması ve kazaya karışma riski farklıdır dolayısıyla bu değerler göz önünde bulundurularak primler belirlenir.

-Aracınızın hangi marka ve model olduğu kasko primlerini etkiler. Aracın değeri, parça fiyatları vs. göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenir.

-Aracın orijnal parçalarının, aksesuarlarının dışında sonradan eklenenler kasko fiyatlarını etkiler. Ek primlerle bu donanımlar güvence altına alınmalıdır.

-Daha önce aracın kazaya karışıp karımaması kasko fiyatlarını etkiler. Ayrıca kazaya karışmayan sigortalı bir sonraki poliçe satın alımında hasarsızlık indiriminden yararlanılır.

-Satın aldığınız ek teminatlar kasko fiyatlarını etkiler. Dolayısıyla gerçekten ihtiyacınız olan teminatları poliçenize ekletmeniz önem taşır.

• durmus0601 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..
  • Daha önce generali vardı. Güncelleme sonrası sigortam net kampanyası gelmiş

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.