Şimdi Ara

Kasiyer kiza asik oldum yardimm (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardes hangi sehirdesin merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertolozzi

Kardes hangi sehirdesin merak ettim

İstanbuldayim bugun gitmeyeyim diyorum sapik gibi hergun takip ettfigimi sanmasin zaten dun 2 kere gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

Markette alacak ürün birakmadim senin sayende , evde parada kalmadı . Artik söylemem lazim .

Kız ne diyo la bu diyecektir .

Tanımak istiyorum seni , bi kahve icebilirmiyiz ?

Genelde su yada sut aliyorum 3-5 lirayi gecmiyor alisverislerim cogu zaman ama muhtemelen senin dedigin gibi yaparim daha nazik bir cumle gelmiyor aklima

• quote:

Orijinalden alıntı: zamq36

Arkadaslar baslikta da belirttigim gibi migrosta kasiyer bir kiz var tahmini benim (20) yaslarda. Yaklasik 2 hafta once gordum o anda asik oldum. İlk hafta pek gitmedim ama ikinci hafta aklimdan cikmiyordu bir turlu her gun gittim haftaici bazen gunde 2 kere.Bazen bakislarini ve gulumsemesini yakaliyordum ama sanirim butun musterilere oyle. Benim cok sık gittigimi farketti son sefer sanki rahatsiz oldu. Acilmayi dusunuyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum bu konudaki oteki basliklari okudum ama tatmin olmadim yardimlarinizi bekliyorum. Lutfen dalga malzemesi yapmayin. Simdiden yardimlar icin tesekkurler.

Hangi sehir, hangi migros? İstanbuldaysan capitol migrosta bir kasiyer kiz var, kizi iki dakika seyret Allah butun gunahlarini affeder. O derece yani. Kizin calistigi kasa hepsinden kalabalik, millet kizi yakindan gormek icin o tarafta siraya giriyor..

• bu kadar açık sözlü olma da :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 26 Kasım 2013; 13:01:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsin053

quote:

Arkadaslar baslikta da belirttigim gibi migrosta kasiyer bir kiz var tahmini benim (20) yaslarda. Yaklasik 2 hafta once gordum o anda asik oldum. İlk hafta pek gitmedim ama ikinci hafta aklimdan cikmiyordu bir turlu her gun gittim haftaici bazen gunde 2 kere.Bazen bakislarini ve gulumsemesini yakaliyordum ama sanirim butun musterilere oyle. Benim cok sık gittigimi farketti son sefer sanki rahatsiz oldu. Acilmayi dusunuyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum bu konudaki oteki basliklari okudum ama tatmin olmadim yardimlarinizi bekliyorum. Lutfen dalga malzemesi yapmayin. Simdiden yardimlar icin tesekkurler.

Hangi sehir, hangi migros? İstanbuldaysan capitol migrosta bir kasiyer kiz var, kizi iki dakika seyret Allah butun gunahlarini affeder. O derece yani. Kizin calistigi kasa hepsinden kalabalik, millet kizi yakindan gormek icin o tarafta siraya giriyor..

İstanbulda bir migros capitol degil. Bu kiza da yavsayanlar oluyor bi sohbet baslatma cabalari filan 30 yasinda adamlar agiz burun dalasim geliyor

• reddedileceksin yol yakınken vazgeç :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: go_can

reddedileceksin yol yakınken vazgeç :D

Kardes silme düğmesi olsa aninda basarim ama unutamiyorum iste deneyene kadar da unutamiycam buyuk ihtimalle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: go_can

reddedileceksin yol yakınken vazgeç :D

Kardes silme düğmesi olsa aninda basarim ama unutamiyorum iste deneyene kadar da unutamiycam buyuk ihtimalle

bunu söyle kıza
    belki tutar
  • Yeter artik bugun aciliyorum. 1 saat sonra durumu soylerim simdi gidip cikista musait misin birsey konusmak istiyorum diycem.bu nedir ya en fazla reddeder hapse girmekten korkmayan adam kizin reddinden korkuyor

• quote:

Yeter artik bugun aciliyorum. 1 saat sonra durumu soylerim simdi gidip cikista musait misin birsey konusmak istiyorum diycem.bu nedir ya en fazla reddeder hapse girmekten korkmayan adam kizin reddinden korkuyor

Hadi bakalım hayırlı haberlerle gel

• Durum nedir hocam ?

• Reddetti hocam cikista konusabilir miyiz dedim hayir dedi yikildim resmen

• zamq36 Z kullanıcısına yanıt
    Ne Bekliyordunki :)
  • hey men onu bir an önce kasaya dayamak istiyorsun biliyorum
  • Jizz in my pants sarkisi geldi aklima konuyu gorunce

• quote:

Reddetti hocam cikista konusabilir miyiz dedim hayir dedi yikildim resmen

nasıl dedi hocam sert bir dille mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhenIFeelIt

quote:

Pardon rahatsiz ediyorum da cikista 2 dk zaman ayirabilir msiniz birsey konusabilirmiyim dedim hayir dedi arkasini dondu . Bi teselli arkadaslar lutfen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WhenIFeelIt

quote:

Pardon rahatsiz ediyorum da cikista 2 dk zaman ayirabilir msiniz birsey konusabilirmiyim dedim hayir dedi arkasini dondu . Bi teselli arkadaslar lutfen

hesabı bugün açmışsın hayırdır? fake misin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.