Şimdi Ara

Kasiste Çukurda En Yumuşak Araba? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79
Cevap
2
Favori
8.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lazerli sistemler var ama çok pahalılar, c-suvlarda bende en konforlu olarak tucson'u beğenmiştim, c5a'nın konfor olayı hikaye gayet sert bir araç, grandlandx bile daha yumuşaktı

• 2006 c5 im vardı. Mükemmel ötesi bi konfora sahiptir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xantia der geçerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jant ebatı önemli 17 jant ince yanak aracım vardı full donanım fluence hiç rahat değildi küt küt. Şimdi boş megane 2 var 16 jant fluence e göre eğey iyi bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witwickyyy

Bende civic hb arac var 17 45 lastik takili kullandığım passatta 17 ye 55 ti illaki fark vardı ama arasindaki 50-100 bin tl kadar degildi 😂 Sonra dedim bu işin asli nedir ne degildir bir araştırayım ama internette yok dogru duzgun birsey. Bende burada tecrübe edenlere sorayim dedim ama anladığım kadariyla benim istedigim sey ya cok cok pahali araclarda ya da eski model yuksek km denk getirebilecegim mercedes s classlarda. Onlarında temizi denk gelir mi bilemiyorum.

Ne yardan vazgecerim ne serden dediğimiz icin olmuyor mecbur birinden vazgeçmek zorundayiz gibi duruyor. 😂 Çocuk korkmasin cukurda kasiste pısss pıssss gecelim istiyorum ama çözüm yok gibi 😂
    O zaman senin ilacin bu kardes :))) vaktin varsa izle derim bastan sona.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2018 Trendline Passat beklenmedik şekilde çok iyiydi meğer lastik havaları aşırı düşükmüş. Olması gereken değerde hava basınca bambaşka bir araca dönüştü.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Bu video tam benlikmiş harbiden araba resmen yaylana yaylana gidiyor belli 😂 Benim aradığım olay iste bu, yaylana yaylana otobüs gibi gitmesi. 😂 Bir test etmek lazim. Benim babam şoför oldugu icin zamaninda e200 kompresor de gecmisti cocuklugum. Sanirim bu arayis oradan geliyor 😂 Şimdi geriye sadece 97-98 model biraz yuksek kmli araba alma fikrine kendimi alistirmak kaldi. Sanirim bunu da anca test ettikten sonra aşabilirim. 😂 Video icin cok teşekkürler gercekten aydinlatti beni. 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witwickyyy -- 1 Kasım 2020; 19:39:47 >
  • quote:

C5 aircross merak ediyorum aslinda çok övülüyor ama firsat olmadi henüz denemek

rakiplerinden önde süspansiyon konforu olarak hocam ama çok ince yanak lastik/büyük çaplı jant olmayacak (max 17 inç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 1 Kasım 2020; 19:40:19 >
  • quote:

Bu video tam benlikmiş harbiden araba resmen yaylana yaylana gidiyor belli 😂 Benim aradığım olay iste bu, yaylana yaylana otobüs gibi gitmesi. 😂 Bir test etmek lazim. Benim babam şoför oldugu icin zamaninda e200 kompresor de gecmisti cocuklugum. Sanirim bu arayis oradan geliyor 😂 Şimdi geriye sadece 97-98 model biraz yuksek kmli araba alma fikrine kendimi alistirmak kaldi. Sanirim bunu da anca test ettikten sonra aşabilirim. 😂 Video icin cok teşekkürler gercekten aydinlatti beni. 👍🏻

:)))

5:45 ile 6:15 nci sn ler arasinda tam senin mevzunu anlatiyor.. Merak eden diger arkadaslar o bolumu izleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 1 Kasım 2020; 19:48:1 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=ej7CRAIGXow&feature=youtu.be

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Aynen ben baştan sona izledim cok faydalı bilgiler var. Bakim masrafi, vergisi kronik arizalari aklima takilan bir suru ana basliga değinmiş. Geriye bunlari detaylı arastirip test etmek kaliyor. Benim tek korkum cikarabilecegi arizalar ve sonunun gelmeme ihtimali.. Yoksa gerisi faso fiso yakit makit cok mesele degil. 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

- havalı süspansiyon kullanan araçlar (örnek Mercedes airmatic donanımı)

- çift kademeli süspansiyon kullanan araçlar (örnek C5 Aircross)

Özellikle bu yönde bir soruda ben sormak istiyorum;

Mevcut süspansiyonu air süspansiyon ile değiştirmek (Proje masrafı, muayene uyumluluğu, aracın yol tutuşu ve mukavemetine negatif etki yaratmayacak şekilde) benzer bir etki yaratır mı?

Söz konusu araç Fiorino. Şu dönemde araç değiştirmek aklımın ucundan geçemiyor ancak bahsettiğim değişiklik araç değiştirmekten pahalıya gelecekse ya da mühendislik açısından mümkün değilse tabii ki anlarım.

Not: Apache amaçlı air süspansiyonlu araçlar zaten mevcut ve açıkçası benim kastım kesinlikle o değil. Zaten o araçların hiçbirinde proje, onay muayene uygunluğu gibi bir durum yok diye biliyorum.

• BMW 3 serisi 2020 g20 kasa önceden bir süre kullandığım LCI F10 520i den daha konforluydu. Ne kasis ne çukur ikisi de çok konforlu araçlar, düzgün hızlarda geçmek lazım ama.

• Rr ghost 6:20 den sonrasını izleyin
    https://www.youtube.com/watch?v=br6Bt_gYdek&feature=youtu.be

• Güzel konu . C5 de hidrolik süspansiyon mu neyli olanları vardı baya konuşuluyordu bir aralar . bilen kullanan varsa aydınlatsın .

• Citroen C5

• E ve F segmentinde bir çok araç var önemli olan b ve c segmenti içinde konforlu araba bulabilmek.
    Şahsen w169 kasa a serisi Mercedes gazlı süspansiyonu ile acayip konforlu bir araba.Hatta C segmenti içinde gelmiş geçmiş en yumuşak süspansiyona sahip araba diyebilirim.

• Bu konuda en beğendiğim araç 2016 Model Audi A6 benim kullandığım modelde 17" jant mevcuttu ve gerçekten çok konforluydu..

• slowfood kullanıcısına yanıt

Sonradan yapılan Air süspansiyonlar hayal ettiğiniz etkiyi vermez aksine bence konforsuz ve güvensizler.

Size cevap veren arkadaş Mercedes Airmatic demiş bu araçlardaki Körükler vs gerçekten yüksek kaliteli ve konfor odaklı yapılmış.. Ama dışarıdan 3.parti malzemeler kullandığınızda o konfor imkansız..

• Golf

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.