Şimdi Ara

Kasımpaşa Bilerek Gol Yedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ya bu Donk kadar neyse.
  • Yav alt oynadık
  • Olması gereken o
  • SON DAKİKA: Şota: Yönetime teşekkür ettim ve istifa ettim

Şota bu kararı yüzünden yönetim ile ters düşmüş. Kasımpaşa yönetimi ne kadar karaktersizmiş görmüş olduk. Şota'yı tebrik ederim, doğru olanı yaptı.
  • donk maca üst oynamış.. 2 free gol
  • Futbol'da karşındakine acırsan acınacak hale düşersin
  • Şota doğrusunu yaptı. Donk tam bir adilik örnegi sergiledi, yönetim ise muhtemelen şotayı ikna edeceklerdir, mal bir yonetici laf soyledi muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmasalar rezalet olurdu zaten.
  • Değerlendirmedik mi? Değerlendirdik

http://i.hizliresim.com/7oZD0L.png
  • Şota ve kasımpaşa Türk Futbol Tarihindeki en güzel Fairplay hareketine imza attı.Tebrik ediyorum bu olayda katkısı olanların.Gerçek futbol ve Fairplay budur.
  • üst oynayanlara yaradı
  • Bu pozisyonda bütün suç topu taça atmayan Konyalıların.

Arkadaş adam yerde kalkmış, bi şeyi yok oyun devam ediyor, hakem oyunu durdurma ihtiyacı görmemiş ama Konyalılar topu kaptırınca herkesin eller niye havada? Madem öyle top sizdeyken neden taça atmadınız?

Ben Kasımpaşalı oyuncunun yerinde olsam aynı şeyi yapardım, kimse kusura bakmasın Şota zaten istifa etmeye yer arıyordu, adamın bahanesi oldu.
  • yine donk hiç şaşırmadım karaktersiz futbolcu
  • Adamsin Sota.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

SON DAKİKA: Şota: Yönetime teşekkür ettim ve istifa ettim

Şota bu kararı yüzünden yönetim ile ters düşmüş. Kasımpaşa yönetimi ne kadar karaktersizmiş görmüş olduk. Şota'yı tebrik ederim, doğru olanı yaptı.

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz şunları kaydetti:

"Gerçekten ciddi bir olay ortaya çıktı. Buna karar veren Shota hocamız oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir hareket yaptı. Futbol tarihine önemli bir gelişme olarak geçti. Farklı bir şey ortaya çıksaydı ve tarafımızca gol yememiz kabul edilmeseydi hoş olmazdı. İçimize sindiremezdik. Kasımpaşa adına sevindirici bir olay oldu."
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.