Şimdi Ara

Kasımdaki update (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
0
Favori
29.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gamelord777

Valla Beni Hiç Germez Resmi Uptadayi Yükledimmi Hiç Bişi Olmaz Şuan 609 Yüklü Ve Tüm Oyunlar Sorunsuz Çalışıyor.
    Fable III Hariç Onuda Zaten Sevmiyorum Sende Öyle Bi Yazıyosunki Haberi Sanki Fw liyiz Diye Kendimizi Öldürcez

bu olay sadece fable 3le kalsa neyse de ya dedkleri gibi kinect oyunlarını açmassa? kinect almayı düşünenler için büyük sorun.Ve belki de sadece kinect oyunlarıyla kalmaz bu olay çünkü anlatılanlara göre oyunlar engellenmiyor dvdlere sınır gibi bir şey konuyor
  • Ben dün live' a girdim de update falan etmedi. Ne zaman edeceğim ya da nasıl edeceğim update' i?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobebeko

Ben dün live' a girdim de update falan etmedi. Ne zaman edeceğim ya da nasıl edeceğim update' i?

daha çıkmadı 3 kasımda belki daha erken gelebilir live a girince otomatik çıkar karşına fw liysen beklemeni öneririm
  • Arkadaşlar boş verin, tartışmayın.
    Kinect'e Erken Sahip Olanlara Tatsız Sürpriz

Microsoft'un dediğine göre çok küçük bir kullanıcı grubu Kinect'lere erkenden sahip olmuş. (Marketlerin gevşek davranması sonucu)
    Microsoft da bu kullanıcılar için güzel bir sürpriz hazırlamış. Zira Kinect oyununu taktıklarında bir güncelleme soruluyor.
    Ardından LIVE'a girmeye çalıştıklarında da bir güncelleme daha soruluyor. Mesele asıl burada kopuyor. Bu güncellemeyi onayladıklarında aşağıdaki hatayla karşılaşıyorlar;
     Kasımdaki update

Bu kullanıcılar Kinect'in çıkış tarihi olan 4 Kasım'a kadar LIVE'dan uzaklaştırılmış oluyor.

Buradan çıkaracağımız sonuç: Microsoft Kinect konusunu çok ciddiye alıyor ve bunun için orijinal kullanan üyelere bile müsamaha göstermiyor.

Kaynak:http://www.joystiq.com/2010/10/28/psa-got-a-kinect-game-early-dont-stick-it-in/?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 30 Ekim 2010; 12:51:20 >

• Microsoft her zamanki gibi kinect'i erken satan marketi değil, büyük bir heyecanla kinect "satın alan" müşterisini cezalandırıyor.

Yani bir oyunu çıkmadan önce oynayan kopya oynuyordur istediğin yaptırımı uygula, ama adam parasını vererek kinect alıyor, vay efendim sen nasıl alırsın..

E onu sızdıran marketi bulsana sen, sana asıl zarar veren o, parasını verip alan müşteri değil ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 30 Ekim 2010; 12:54:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Microsoft her zamanki gibi kinect'i erken satan marketi değil, büyük bir heyecanla kinect "satın alan" müşterisini cezalandırıyor.

Yani bir oyunu çıkmadan önce oynayan kopya oynuyordur istediğin yaptırımı uygula, ama adam parasını vererek kinect alıyor, vay efendim sen nasıl alırsın..

E onu sızdıran marketi bulsana sen, sana asıl zarar veren o, parasını verip alan müşteri değil ki..

cefasını bizim çektiğimiz aşkın sefasını başkası sürecekse ......... öyle aşkın ızdırabını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 30 Ekim 2010; 13:10:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Microsoft her zamanki gibi kinect'i erken satan marketi değil, büyük bir heyecanla kinect "satın alan" müşterisini cezalandırıyor.

cefasını bizim çektiğimiz aşkın sefasını başkası sürecekse ......... öyle aşkın ızdırabını

Güzel ve anlamlı söz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 30 Ekim 2010; 15:31:11 >

• c4eva, yeni dashboardda, yeni oyunların ap25 check yaptığını onaylamış. LT+ ile bunun önüne geçilecekmiş. Buyrun diyalog:

>> Here's a chatlog from C4E about the new protections ["AP2.5 Checks"] added to the (beta/leaked) fall 2010 dashboard with new games:

[c4eva] New AP25 checks confirmed on new dash with fable 3, LT+ coming for required drives with SSv3 and anti AP25 included!
    [c4eva] there are 5 ap25 checks done when xex is launched!
    [c4eva] samsung doesnt have ap25
    [c4eva] 360s LT+ will include this now
    [c4eva] samsung and some old hitachi dont have ap25
    [c4eva] samsung wont do ap25, it will be skipped (safe)
    [c4eva] they will detect your drive changing to a samsung! [if you spoof to Samsung]
    [c4eva] confirmation will need to be done on released retail kinect dash!
    [c4eva] at this point, only new games check ap25!
    [c4eva] kreon=fail!
  • quote:

Orijinalden alıntı: silex

c4eva, yeni dashboardda, yeni oyunların ap25 check yaptığını onaylamış. LT+ ile bunun önüne geçilecekmiş. Buyrun diyalog:

>> Here's a chatlog from C4E about the new protections ["AP2.5 Checks"] added to the (beta/leaked) fall 2010 dashboard with new games:

[c4eva] New AP25 checks confirmed on new dash with fable 3, LT+ coming for required drives with SSv3 and anti AP25 included!
    [c4eva] they will detect your drive changing to a samsung! [if you spoof to Samsung]
    [c4eva] kreon=fail!

Yani Açılcakmı Fable 3

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamelord777

quote:

c4eva, yeni dashboardda, yeni oyunların ap25 check yaptığını onaylamış. LT+ ile bunun önüne geçilecekmiş. Buyrun diyalog:

[c4eva] kreon=fail!

Yani Açılcakmı Fable 3

Yeni fw ile evet.

• c4eva olmasa napacak bu millet bilmem allah razı olsun kendisinden yattığı yer nur olsun.

allah ona hayırlı bir işe ve eş nasip etsin.
  • Olley Yeni Fw Çıkınca Direk Fw Attıracam
  • Birde Flaglenince Noluyor
  • İlk ban dalgasında banı yiyosun sanırım
  • Evet Ban İstiyom Gel ms At bana Hadiiii
  • Konuyla alakasız olacak ama bir soru sormak istiyorum.. Xboxa Fw ne kadara atıyolar ?
  • 25 ile 30 tl arası.Ayrıca konu il alakalı :D
  • c4e'yi araştırdımda adama dair bir bilgi yok, yani ne bir üyeliğini bulabildim nede başka birşeyini, hayalet gibi adam. Sitesi falan varsa paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca bu adamı neden işe almıyor microsoft ? Ben bir microsoft çalışanı falan olabileceğinden şüpheleniyorum.
  • quote:

[c4eva] kreon=fail!

samsung doestn have ap25 demiş bende samsung dvd var yani ben yeni dashboardu kursam bile fable 3 veya herhangi bir ilerde engelenecek oyun hiç bir fw işlemi yapmadan açılcak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 30 Ekim 2010; 18:34:32 >

• herşey açıklığa kavuşunca buraya bakan kalmadı galiba
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.