Şimdi Ara

Kasımda Budapeşte-Barcelona Gezisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Budapeşte ve Barcelona'ya gitmeyi düşünüyorum kasım ayında. Budapeşte'de 3, Barcelona'da 4 gün kalmayı planlıyorum. Hostelworld'den günlüğü 15 eurodan güzel hosteller buldum. Öyle çok para harcamayı düşünmüyorum sadece gezmeyi planlıyorum. Vize ve uçak biletleri dahil 550 euro bütçem var hesaplarıma göre de yeter gibi duruyor ancak buraya da danışmak istedim. Günde 2-3 otobüs kullanıp 2 öğün yemek yerim ucuz yerlerden. Yeterli olur mu sizce? Birde en uygun uçak biletlerini nerden bulabilirim acaba? Teşekkürler.

• Ucuz uçak bileti için Ryanair.com Wizzair.com
    Kabaca hesap yapacak olursak 550 euro yeterli olmayabilir.
    Vize 85 Euro + Fotoğraf, sigorta vs. 15 Euro = 100 Euro
    Konaklama 6 gece x 15 = 90 Euro
    İstanbul-Budapeşte 60 Euro
    Budapeşte-Barcelona 50 Euro
    Barcelona-İstanbul 100 Euro
    7 gün x 2 öğün x 5 euro = 90 Euro
    Toplam 490 euro. Tabi ki bunlar en uygun fiyatlar. Daha yüksek olma ihtimali de var.
    Geriye 50-60 euro kalıyor. Diğer masraflar su, içecek, atıştırmalık, otobüs-metro bileti, havaalanlarından şehir merkezine gidiş-geliş, hediyelik eşya, hatıra ürünler, müze ve diğer turistik yerlere giriş bileti, içiyorsanız sigara...
  • hocam pegasus %40 indiriminden yararlandınız mı? bu şekilde oraya çok ucuza bilet bulabilirdiniz. ben 200 liraya gidiş geliş bilet aldım ukrayna için.
  • Tamamen ulaşıma ayıracağın bütçe ile alakalı. Uygun uçak bileti bulursan olabilir ama onun dışında biraz zor.
  • uygun uçak bileti bulursa gerisi için paran yeter
  • Barcelona'yı bilmiyorum ama Budapeşte pahalı bir şehir değil. Toplu taşıma kullanmadan 3 günde şehri rahatlıkla gezebilirsin ( tabii yürümeyi seviyorsan)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.