Şimdi Ara

Kasım ayı satışları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
9.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumadaki arkadaslar araba bulamadigindan bahsediyor

bayilerde araba yok diyor

bakalim aralik ayında araba yoksa ne satacaklar ?

gene 40-50 bin satis olursa ki bence olucak

burda hep beraber bunlarin ne kadar yalanci olduklarina şahit olucaz

bekleyelim 1 ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar ekonomiye güvenmeyip araba stok yapmadılar. Ellerindeki araçlar az olduğu için de piyasaya arz düşük atmosferi verip eldeki sınırlı araçları max karla satıyorlar. Yani olan yine alıcıya oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneyi 450-500 bin satış hedefi ile bitirmeyi amaçlayan sektör 388 bin satış yapmış; ve kaldı 1 ay; ve araç kalmamış 2020 ye anca diyorlar! He he külahıma anlatın! 😁

• Aklın yolu bir. rakipleri 200 binlere yakın ve geçkin fiyatlara C sınıfı araba satarken. Pevgeot yeni D sınıfı 508 i 210 bin den satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

mercedes kendi ayağına sıktı.

2019 model e180 getirmedi 2018 e180 satmak için yıl boyu uğraştı.ancak bu arabanın alıcı kitlesi için çok büyük bir eksikliği var. performans hiç yok. 400-450bin tl verip sağır bir motoru zorla satamazsın. bir önceki kasada sunduğun uzun far asistanı olan led farları bile opsiyonel sunup getirdiğin araçlara koymadın.

c serisi de bmw 520i parasına satılmaya çalışıldı. o da tutmadı.

alınabilecek suv yok. gle suv pahalı, glc suv basit kalıyor.

bilinçli kullanıcı hem güvenlik hem detaknolojik donanımları sunabilen markalara gitti. amg paket diye suni deri döşemeli aracı satarım diye plan yaparken rakibin nappa döşemeli, masajlı koltukları sattı.

Alıntıları Göster
    olayı mükemmel özetlemişsiniz mercedes e180 de olan enkaz motoru millete zorla satmaya çalışıyor yüzüne bakılacak motor değil
    2018 model c serisi vardır kesin ellerin de hala eminim

• Focus gene YOK satmış

• turkeril kullanıcısına yanıt
    peugeot 208 ve 308 i düzgün paket ve fiyatla satsa otomobilde ilk sırayı zorlar. gerçekten kaliteli araçlar.
  • Peugeot bey diyeceksiniz olmuş Kasım da 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peugeot,citroen ya da psa grubu yüzü yeniledi ve ardından en büyük rakibinin en çok arıza yapan parçasıyla değişime gitti.sonrası başarı kendiliğinden geldi.fakat başarıyı sürdürmek yakalamaktan daha zordur.eğer yüzü eskir ve yakaladığı bu ivmeyi devam ettiremezse sonu mazda gibi olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pejo fanboyları basmış forumu

• toyota'ya nolmus ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

Aklın yolu bir. rakipleri 200 binlere yakın ve geçkin fiyatlara C sınıfı araba satarken. Pevgeot yeni D sınıfı 508 i 210 bin den satıyor.
    158'e benzinli SuperB, 175'e benzin+otomatik Passat, 185'e dizel otomatik Elite SuperB, 200'e dizel+otomatik Insignia ve dizel+otomatik Premium paket SuperB var.

??

• millet araba almak için sene sonunu bekledi indirim vs olur diye paralar yastık altında kaldı, şimdi de parayı çıkaran araba bulamıyor. üretim yetişirse aralık ayında satışlar patlar, yetişmezse ocakta kısmet artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Kriz var diyenin ağzına terlikle vurucam
    80 milyonluk ülkede bir zahmet o kadar araba satılsın. Ne olur bırakın şu AVM'ler dolu kriz yok, millet Iphone alıyor kriz yok cahilliğini.
  • Peugeot satışları geçici bir rüzgar. İç mekandaki janjanlı kokpit tasarımı insanları ilk bakışta cezbediyor ancak hem ergonomik değil hem de kullanım kolaylığı yok. İlk görüşte aşkın etkisi geçince bizzat sahipleri tarafından yerin dibine sokulacak.

• AsiretinMarjinalCocugu kullanıcısına yanıt
    Benzinli otomatik mondeoyu da 191bin tl liste fiyatindan ekleyebiliriz. Geriye zaten d sinifi arac kalmiyor :)) talisman falan filan

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Bu alfa'nın hali ne olacak böyle?Porsche'nin beşte biri kadar satmış.Yakında maserati ve ferrariden de az satar bu gidişle.
    2019 da giulietta getirmediler diye biliyorum. 2018 den ne kadar kaldiysa artik :) ve senede bi kac tane stelvio ve gulia, meraklisina :)

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Tecrübelerimi aktarayım.

Toyota 1 aydır araba yok diyor. Arkadaşım corolla almak istedi, en erken aralıkta geleceğini söylediler. Belki ben de alırım diye 2 bayiiye gittim, durum böyle. Ellerinde tek tük tutulmayan modeller var. Flame x pack corolla yok.

Peugeot 508 için iki arkadaşım sıra bekliyor. Birisi kapora verdi. Aralıkta gelecek partiye bile söz veremiyorlar.

Bayiilere(gebze-pendik peugeot) gittiğimde 3008 çok görüyordum. Kasım ayı satışlarında peugeot yardırmış görünüyor.

Hyundai'de yine tucson vardı çok sayıda. Elantra tek tük var diyorlardı.

Bence çok fazla stokları yok, hedef satışı yakaladılar, talep de çok. Önceliği filolara veriyorlar, sana bana zam olarak yansıyor bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Tecrübelerimi aktarayım.

Toyota 1 aydır araba yok diyor. Arkadaşım corolla almak istedi, en erken aralıkta geleceğini söylediler. Belki ben de alırım diye 2 bayiiye gittim, durum böyle. Ellerinde tek tük tutulmayan modeller var. Flame x pack corolla yok.

Peugeot 508 için iki arkadaşım sıra bekliyor. Birisi kapora verdi. Aralıkta gelecek partiye bile söz veremiyorlar.

Bayiilere(gebze-pendik peugeot) gittiğimde 3008 çok görüyordum. Kasım ayı satışlarında peugeot yardırmış görünüyor.

Hyundai'de yine tucson vardı çok sayıda. Elantra tek tük var diyorlardı.

Bence çok fazla stokları yok, hedef satışı yakaladılar, talep de çok. Önceliği filolara veriyorlar, sana bana zam olarak yansıyor bu durum.
    Her bayide epeyce Style Plus ve 4x2 Elite var.
    Bulunmasi zor araclar 4x4 Elite ve Elite Plus.
    Ayin son haftasi Style Plus ve 4x2 Elite'lerde bir kampanya olabilir belki.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.