Şimdi Ara

Kasım 2010 Masa Üstü Resimleri.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
17.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkán

Herkesin Bayramı mübarek olsun..

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeebani

quote:

Orijinalden alıntı: torque89

@xhoOp
    teşekkürler beğenmene sevindim işin garibi o kadar wallpaper indirdim yine bilgisayardaki wallpaper'ı kullandım

@Zeebani
    tema bölümünü incele istersen dostum Rainmeterin yanında avedesk,dock programları da kullanabilirsin.Gerisi senin göz zevkine kalmış.En önemlisi bence yaptığın şeyin hem görsel açıdan hemde kullanılabilirlik açısından başarılı olması

Herkese İyi Bayramlar Arkadaşlar

Bunların hazır olarak sunulduğu bi site varmı hocam ben önce olanı kurmayı becereyimde sonra kendim yaparım

Buyur burda istediğin her şeyi bulabilirsin,tabi skin ve tema olarak,uygulamaları kendin indirmelisin

www.deviantart.com

• daha işi bitmedi

Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..
  • selam arkdaşlar..konuyu daha önce biraz takip ettim ama uğraşmak için bekledim..neyse harika çalışmalar var..bende akşam rainmetere biraz el attım..buda benim ilk denemem..1,5 saatte falan bu duruma geldi buyrun..herkese iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkantur -- 16 Kasım 2010; 16:01:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dkantur

selam arkdaşlar..konuyu daha önce biraz takip ettim ama uğraşmak için bekledim..neyse harika çalışmalar var..bende akşam rainmetere biraz el attım..buda benim ilk denemem..1,5 saatte falan bu duruma geldi buyrun..herkese iyi bayramlar

İlerde güzel işler çıkarırsın bence,eline sağlık ilk deneme için bence gayet uyumlu olmuş.Benim ilk deski görseydin,wallpaper görünmüyordu nerdeyse,bir sürü skin vardı hepsinden 3'er 5'er tane

• herkese iyi bayramlar.
    bayram deskim
    http://romeooh.deviantart.com/art/ALO-186378083

• quote:

Orijinalden alıntı: torque89

İlerde güzel işler çıkarırsın bence,eline sağlık ilk deneme için bence gayet uyumlu olmuş.Benim ilk deski görseydin,wallpaper görünmüyordu nerdeyse,bir sürü skin vardı hepsinden 3'er 5'er tane

teşekürler dostum güzel yorumun için sizlerdende öğrenecek çok şey var bu arada

• @ferhatalak
    eline sağlık güzel olmuş dostum,seviyorum tarzını

@dkantur
    ben teşekkür ederim

Buttonları chip şeklinde yapıyım diyorum sizce nasıl durmuş?,Elimden geldiğince benzetmeye çalıştım ama,ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 16 Kasım 2010; 16:01:57 >

• ferhat güzel olmuş , keşke o fotoğrafın yüksek çözünürlüklüsü olsa çok güzel gerçekten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 16 Kasım 2010; 16:31:36 >
  • @ahmet teşekkürler
    @furkan evet resim çok iyi ama dediğin gibi çözünürlük düşük ama bende netbook var 10 inç yani pek kötü gözükmüyo,bide şu avedeski kurdum ama pek bişey anlamadım onun hazır temaları varmı senin kullandığın şekildi hani geneldesol tarafa yapıyosun ya resimler müzikler vb. klasör gibi?
  • Arkadaşlar ben bir soru soracağım sistemime gözatabilirsiniz. Yandan Acer'e tıklayıp bu deski nerelerden düzenliyorsunuz ve kaç ram yer ? Oyun bilgisayarı oldugundan kastırır diye korkuyorum. GTA IV'ı zaten low-medium arası oynuyorum. Ekran kartında sorun var yakında format atacağım ekrana oyuna girince birsürü çizik geliyor.Her neyse kastırır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatalak

@ahmet teşekkürler
    @furkan evet resim çok iyi ama dediğin gibi çözünürlük düşük ama bende netbook var 10 inç yani pek kötü gözükmüyo,bide şu avedeski kurdum ama pek bişey anlamadım onun hazır temaları varmı senin kullandığın şekildi hani geneldesol tarafa yapıyosun ya resimler müzikler vb. klasör gibi?

Benim kullandığım temalar bunlar isimleri falan karışık bazılarıda boş ama çalışan var içinde kendine göre düzenliyebilirsin
    http://cl.ly/120a2U2J162t1v043a0D
    Metallica bi sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 16 Kasım 2010; 17:39:56 >

• @Furkan

Cevap için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 16 Kasım 2010; 17:43:04 >
  • sağol furkan.
  • torque89 eski hali iyi gibiydi
  •  Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..

Bu da benimkisi arkadaşlar, rainmeter'a şans eseri dün gece rastladım.. Biraz kurcaladım ve çözdüm sayılır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: besimist

Bu da benimkisi arkadaşlar, rainmeter'a şans eseri dün gece rastladım.. Biraz kurcaladım ve çözdüm sayılır:)

•  Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..
  • Hayırlı bayramlar arkadaşlar, kardeşler, abiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Hayırlı bayramlar arkadaşlar, kardeşler, abiler..

sağol murat abi sanada

@xhoOp

Sade ama bir o kadarda uyumlu olmuş eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 16 Kasım 2010; 23:46:21 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.