Şimdi Ara

Kasık-testis ağırısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta hafif yemek yedim 30dk sonra idmana başladım, 3dk koşu ardından ısınma egzersizlerini yaparken sağ kasığıma bir ağrı girdi içten, geçicidir diyip bir yere oturdum biraz daha şiddetlendi sonra ayağa kalktım ve gözümün önü karardı soğuk ter bastı tekrar oturdum sanırım tansiyonum düştü çünkü 2 yıldır tuz kullanmıyorum, daha sonra tuzlu içecek içtim düzeldi, ama hafifte olsa kasığımda kaldı o ağrı rahatsız edici değil mesela bileğiniz incinirde hafif bi ağrı kalır ya o şekilde, şu anda o ağrı halen var hatta sağ testisime vurdu, öksürerek kontrol ediyorum herhangi bir sorun yok,
    doktora gidemiyorum çünkü okulu bitirdim sigortam yok şu an sigortasızım.
    daha önce böyle bir şey başına gelen varsa yardımcı olurlarsa çok makbule geçer arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bul3nt -- 17 Aralık 2011; 16:38:28 >

• kardeşim buna benzer bir olay bende yaşadım bende kasık fıtığı çıktı kendi kendine geçti fakat senin başka birşeyde olabilir sen bir doktora görün bildiğim kadarı ile aciller para almıyor acile gidersen sigortasızda olsan bakarlar.geçmş olsun
  • Teşekkür ederim, sanırım geçici bir ağrıydı yaklaşık 20 gün dinlenmeye çekilmiştim idman yapmadım ve şu anda ağrı hiç yok birazda kafaya taktım ondan olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.