Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kasetten Mp3'e ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Kasetten Mp3'e ses sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    330 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Kasetten mp3 yaparken parçaların arkasındaki "sss..." sesini ve ses parazitlerini temizleyen yada kaydederken gideren bir program biliyormusunuz acaba?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler...

|
    |
    kullanmış jag lardan kaynaklı olabilir. kaliteli değilse yada oksitlenmişse bunlar sebep olabilir..

ayrıca, okuma yapan teyp kristalinin aynı sebeplerden olmasından kaynaklı olabilir.

kasetin kopya , eskimiş olmasıda ayrı bir etken olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james_earl_cash -- 20 Aralık 2004, 22:10:46 >
    |
    |
    Bu seçenekler konusunda haklısın. Ama ben donanım bazında sormamıştım. Bir ara forumda da tartışıldı gibi aklımda kalmış ama aramada bulamadım. Kayıt yaparken filtreleme özelliği bulunan bir program var mı adı altında sormuştum. Ses filtresi olan bir program var ise bunlardan kurtulabilirmiyiz. Tabi böyle bir program varsa isminide verebilirseniz anlamında sormuştum. Ama yanıtın için yinede sağol...
    |
    |
    pardon dostum. bende bildiklerimi yazdım sadece.. ama sana yardımcı olmaya çalışırım gen. 1-2 kişiye sorarım ve sana bildiririm bir şey bulursam..
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.