Şimdi Ara

Kasap Sucuk ve Peynir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
3.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kasap sucuğunu demek için alışveriş yaptığım site tüm peynir ürünlerinde %20 indirim yapmış. Ben siparişimde bundan faydalanamamış oldum ama görünce paylaşayım istedim.

http://www.nevigurme.com/Marka-Suzulmus---Kirklareli,LA_195-3.html#labels=195-

http://www.nevigurme.com/Ciftlik-Kasap-Sucuk,PR-298.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırklareli Süzülmüş iyi peynirdir.
    Elden alma imkanı olmayan alabilir

http://www.nevigurme.com/PeynirKasar,LA_287-2.html#labels=287-2,195-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 9 Mart 2014; 13:54:59 >
  • kargo 4,9 + 50 lira üzeri ücretsiz kargo + 75 lira üzerine 4 paket çay hediye + aynı gün kargo
    Benzer siteler hep önce tedarik ertesi gün gönderim yapıyor. ben beğendim siteyi ve kampanyaları. sucuk da güzel duruyor denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Kırklareli Süzülmüş iyi peynirdir.
    Elden alma imkanı olmayan alabilir

http://www.nevigurme.com/PeynirKasar,LA_287-2.html#labels=287-2,195-3

Aynen, çok güzel peynirleri var. 20 liralık peynir ayarında peynirleri var.
  • bu siteyi ilk kez duyuyorum, alışveriş yaptınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucuğu deneyen var mı? Lezzeti nasıl? İçindekiler yazılmamış, deneyen varsa içindekiler kısmını buraya yazabilir mi...
  • Paçal peyniri nasıl birşey acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Sucuğu deneyen var mı? Lezzeti nasıl? İçindekiler yazılmamış, deneyen varsa içindekiler kısmını buraya yazabilir mi...

Sucuk üzerinden "ısıl işlem görmüş" yazıyor dikkat etmek lazım.
  • keçi peyniri nasıldır acaba arkadaşlar deneyen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

bu siteyi ilk kez duyuyorum, alışveriş yaptınız mı?

ben genel olarak peynir alışverişini bu siteden yapıyorum. Şu zamana kadar sıkıntı yaşamadım.
  • sucuk alıp deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Sucuğu deneyen var mı? Lezzeti nasıl? İçindekiler yazılmamış, deneyen varsa içindekiler kısmını buraya yazabilir mi...

Sucuğu ilk defa denedim. Evde doldurulan sucuk tadında ve ben beğendim. şayet benim gibi, ekmeği sucuğun yağına banarak yemeyi sevenlerdenseniz denemenizde fayda var derim. (zaten beni de harekete geçiren sucuk için yazılan açıklama oldu, yalan yok )
  • Paçal güzeldir..Edirne li arkadaş tavsiye etti, Süzülmüş kardeşlerde meşhurmuş..En eski üreticilerden..Güvenle alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Paçal peyniri nasıl birşey acaba?

Sert peynirden hoşlanıyorsanız alın derim. Keçi ve inek peynir karışımı.
  • ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    Hocam ısıl işlem görmemiş sucuk bulmak çok zor.
    Köylerdeki imalathanelerde bile durum bu.
    En son fırınlıyorlar diye biliyorum.
    Bildiğim kadarı ile Kayseri'de bir-iki yerde yapılıyor ama kilosu 50 lira üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 10 Mart 2014; 11:26:06 >
  • herbie kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
  • Sucuğu ızgarada yapıcan arkadaş. Beşler Kasap sucuk mangalda gayet güzel oluyor.

Yağlarıda inceden süzüldü mü , yemede yanında yat.

Ya böyle konuları nerden aç arsınız. Gece vakti insanın canı çekiyor. Bekle ki sabah olsun.
  • Tuz oranları nasıl? zehir gibi tuzunu çıkarmak için sıcak suya koymak gerekiyor mu?
  • sucuğu evinizde yapın arkadaşlar almayın dışarıdan. yakında işin ticaretine gireceğim ama üretim izni fiş fatura vs nasıl olacak bilmiyorum o yüzden cesaret edemiyorum. içerisinde sadece et, baharat ve sarımsak oluyor ve on numara da oluyor. yaptıklarımı yiyip beğenmeyen olmadı ama dediğim gibi cesaret edemiyorum işte. mesela buradan size sorsam üretim izni faturası vs olsa kilosu 35 lira civarından tamamen el yapımı katkısız sucuk alır mısınız ? kasap sucuklarıyla karıştırmayın lütfen onlar da katkı maddesi falan kullanıyorlar ve etin neresinden yaptıkları belli değil. ben iç yağ bile kullanmıyorum. orta yağlı parça et kullanıyorum ekstra yağ yok içinde. dilenirse ilave edilir tabiki ama gerek olmuyor bence.

yorum yaparsanız çok sevineceğim. bu arada gıda mühendisiyim bu işi büyütüp farklı noktalara varmak istiyorum aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 13 Mart 2014; 23:59:41 >
  • Ayrıca peynirler çiğ sütten mi, pişmiş sütten mi yapılıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.