Şimdi Ara

Kasamın içini boyucam önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cooler master haf 932 kasam var içini mat siyah yapmak istiyorum boyamadan önce herhangi bi zımpara veya astar boya kullanmamız gerekirmi önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum

• Boyadan Önce Bunlar Her Zaman Gereklidir.
    Neden Gereklidir?
    Daha Kaliteli Boya İşçiliği Çıkar Daha Temiz İş Olur.

Zımpara Yap,Sonra Astar At,Sonra Boya At.Sonrada Resim At
  • peki ne marka boya kullancaz en iyisi hangisidir ?
  • Sprey Boya Kullanılacak.İstanbu/Taksim/İstiklal Caddesi/Beyoğlu İş Hanının En Altında Mazot Adında Bir Hiphop Store Var.
    Oradan Belton,Montana Gibi Ünlü Sprey Boya Markaları Bulabilirsin Bu Ürünler Çok Kalitelidir.
    Eğer İstanbulda Değilsen Yada Oraya Kadar Kim Yorulur Dersen Akçalı'da İşini Görür.
  • akçalı akar hacı valla ben sana şöle diim daha gecen hafta bizim arki boyadı ben dedim zımpara astar die yok dedi bu tutar bi boyadı ertesi gün döküldü boya :) akçalı neon du boyası
  • henkel duck veya meytlan kullan (duplıcolor'da olur) mutlaka zımpara ve astar at.
  • valla antalyadayım koçtaş tan falan bulmaya çalışırım dediğiniz boyaları ama zımpara işi yaş her yeri nası zımparalıcam ben ince ince
  • o zaman attığın boya 2 gün sonra pul pul dökülür verdiğin emeğe yazık olur harcadığın paraya yazık olur. bu işler emek ve zaman isteyen işlerdir. burda 6 ay boyunca aynı kasayı mod yapan arkadaşlarda var dur bakalım daha yolun başında hemen moral motivasyonunu yitirme merak etme 30-45 dakika içinde zımparalarsın bir kovanın içine su doldur içine birazcık bulaşık deterjanı koy. yanına otur iki sürt bir kovaya batır merak etme oluyor inancını yitirme hadi bakıyım
  • kasayı komple sökcez ozaman perçinlerinden felan şu boya işi bitsun uv moda geçecem büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlaz

akçalı akar hacı valla ben sana şöle diim daha gecen hafta bizim arki boyadı ben dedim zımpara astar die yok dedi bu tutar bi boyadı ertesi gün döküldü boya :) akçalı neon du boyası

olum niye herşeyi ortaya koyuyosun :D

• Akçalı
  • Akçalı 10 numara! Geçen gün bi küçücük bir parça boyadım sonra yarım saat kazımakla uğraştım Akçalı makçalı sakat hacı. Yalnız Gülen boya Cosmetics mat siyah boya almıştım bak o çok iyi çıktı. Astarsız mastarsız vurdum gitti 3 kat cillop gibi oldu bana mısın demiyor. Belki en fazla bir mat vernik atılabilir üzerine. Daha da bişey gerekmez.
  • bende astarın çok gerekli olmadığını düşünüyorum
    nıgrın marka mat siyah sprey satın aldım oto boyası gelir gelmez işe başlıcam
    http://urun.gittigidiyor.com/NIGRINSprey-Boya-Mat-Siyah-840200_W0QQidZZ27538035
  • Boya olarak Montana Yada MTN 94 Öneririm bulabilirsen
  • Marshall Uv Turuncu benm tercihim
  • Ya gittim 400 ml sprey boya aldım
    Carrefour un yanındaki büyük ev gereçleri satan yerden ( Bayrampaşa carrefour )
    7 Lira mıydı neydi
    2 kasa kapağına anca zar zor yetti
    ve 1 kat vurabildim boya bitti
    Forumda 1 kutu yeter yazıları okumuştum
    Ucu ucuna yetti
    Ama yinede güzel oldu 1 katta olsa
    Henkel in sprey astarını sıktım zaten onun sayesinde dahada bi güzel oldu

• eğer astarı iyi attıysanız 400 ml boya rahat yeter 400 ml boyayla bi arabanın kaputunu rahat boyuyorlar ne kadar yetiyor sen tahmin et önemli olan boyayı yüzeye emdirmemek astar kullanmak boya tasarrufu yaptırır ben astar kullanmayı düşünmüyorum şu aşamada eski kasamda deneme yapıcam ufak bi kısmını boyucam dökülme boyayı emme gibi bi problem olmazsa astarsız devam etcem
    şu lanet boya bi gelsede başlasam ondan sonra plexi ve uv mod geliyor
  • Ben de tam kasam için akçalı sprey alıcaktım bu yorumları duyduytan sonra sakın almam Eee ne marka alıcaz. Bizim burası da küçük yerki yaw :S

Bana şu takımı alabileceğim birşey söyleyebilir misiniz ?

sprey astar , sprey mat siyat , sprey fosforlu turuncu , sprey mat vernik ????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.