Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kasama Yapıştırmak için iyi çıkartmalar arıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasama Yapıştırmak için iyi çıkartmalar arıyorum?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7751 Mesaj
    Yaw kasamın yanına bikaçtane çıkartma yapıştırdım (Ati get in the game, Amd Athlon, Cyberlink Power DVD vs., TomsHardware Award 2003) Çok hoş bi görünümü oldu bu tip şeyleri nereden bulabilirim toplu olarak satılan yerler varmı?

|
    |
  • Emekli Yönetici
    2774 Mesaj
    bende bende :p
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Ne garip topic bu yaw[akum]
    |
    |
  • Mesut Çevik
    7751 Mesaj
    Yaw nesi var Kasasını boyayanınki garip değilde benimkimi garip?
    |
    |
  • Yarbay
    4501 Mesaj
    bi sor bakalım bilgisayarcılara belki ellerinde vardır ?
    |
    |
  • Mesut Çevik
    7751 Mesaj
    hımm olabilir ama verirlermi tanıdığı olan varsa bi sorsun ben gelip alırım pm den ulaşın bana
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2774 Mesaj
    e tabi donanım genelde biraz abes durmuş ama olsun :)
    belki bişeyler buluruz hehe
    |
    |
  • Mesut Çevik
    7751 Mesaj
    [dntw]yaptık bi hata yanlış yere yazdık ama napim çaresiz arıyorum buraya genelde teknis servislerde çalışanlar takılır herhal onlarda olabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Speed-Step</i>
    <br />Yaw nesi var Kasasını boyayanınki garip değilde benimkimi garip?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Ne demek arkadaşım sen hazır olan bir yapışkanı yapıştıracaksın.onlar emek harcayarak ortaya birşeyler çıkarmaya çalışıyorlar.Bunla senin yapışkanını bir mi tutim?Bu yazı burası yeri değildi.Yani beni suçlar gibi konuşacağına önce ne yaptığına bak.[ban][:(!][pssd][spam]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    dostum yazıcıoğlunda cd cilerin girişinde 3-4 tükkan ötede var baya bi çıkartma.
    geçen yarım saat başından ayrılamadım walla ......
    |
    |
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    Bursada olsan metalshop var orda istediğin çıkartmalar var cabası 3D gibi olanlarda var
    |
    |
  • Yarbay
    5492 Mesaj
    www.dijitalcenter.com da sunbeam in kasa cıkartmaları var bi bak istersen.
    |
    |
  • Binbaşı
    1504 Mesaj
    @Speed-Step
    Ben bu konuda tecrubeli biri olarak sana sunu soyliyim... Cikartmasini istedigin firmalara mail at, buyuk ihtimalle gonderiyolar... Ozellikle AMD cok comert... Bana 12 tane Duron , 1 tane de Athlon cikartmasi yollamislardi bundan 2 sene once mail atip istedigimde... Odanin her yeri Duron cikartmasi ...2 tanesi de duruyo hala... Zarfini halen saklarim, intel'den de istemistim ama yollamadilar... Gecen gun de Championship Manager'in yapimcisi SI Interactive'den buyuk bi cikartma geldi ama onu ne zaman istedim hatirlamiyorum... Bi de Puma cikartmalari var ama onlari tezgahtar kizdan istemistim hehe...Teker teker icinde cikartma olan esyalari kutusundan cikarip cikartmalarini vermisti [krl]... Herneyse, dedigim gibi mail at, yollarlar... [dry]
    |
    |
  • Mesut Çevik
    7751 Mesaj
    numberr_one dostum gidip bi bakıcam oraya inşallah bulurum yeri. Bu arada Car Axymaxi niye kızıyon dostum sakinleş çek tırnakları içeri RelaX ol Bu arada Keyn Kardeş sana amerikadanmı yolladılar çıkartmaları? Bende ingilizce yok bi zahmet bana bi örnek ingilizce mail yazsanda pm e atsan bende istesem. bu arada dijital centerdakilere baktım benim kasanın sağ ve sol kapağında fan çıkışları var (TermalTake Xesar III) bu yüzden yapıştırmaları sadece kenarlara sıralı koyabiliyorum Soultrap bu yüzden o çıkartmalar işe yaramaz. bu arada yardım ve öneriler için çok çok teşekkür. [bye]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,251
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.