Şimdi Ara

kasam ufak bi ugultutu var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar gecen kuzenim eski pcsinizi bana verdi fx 6300 gpu olarak 7850 hd var stok fanla çalısıyor ufak bi uguldama sesi var onu halletmek icin harici sogutma mı gerekir

• işlemcinizden mi geliyor ugultu
  • MB-CLS kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum gpu gibi me geliyır ya da psu fanından
  • Speedfan programından işlemci fanına bak bakalım kaç RPM'de çalışıyor.
  • 1030 rpm de donuyor suan youtubeyim gpu 48 derece de temp 1 26 temp2 46 derece
  • 1030 Rpm normal. Kasanın kapağını açıp sesin nereden geldiğine bakabilirsin. Ekran kartı ve güç kaynağı da olabilir.
  • ekran kartı pek de kalite bişi degil ekran kartı hafif ısınıyor da oyunda (dota) ultrayı rahat acıyor 80-90 fps arası ben stabil kasmadan 2-3 saat oynar mıyım bi de gpu icin sogutma olayı var mı macun surmak dısında cift fanlı psu dan ses cıksa sıkıntı olmaz işlemci ya da gpu ya bişi olmasın
  • Sistemi ilk açtığımda bende de uğultu sesi oluyor.Fanlarda bir sıkıntı var sanırım.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    oyle aman aman bi ugultu degil zaten 3bin dolarlık sistem de oynamıyorum halletme olayı var mı diye bakıyorum da ses 3 kısımdan oluşuyor biraz gpu biraz cpu gogunlukla psu dan geliyor simdi sokmeyeyim bozarım amd zaten pin olayı bayagı sıkıntı evimde cm evo 212 sogutucu var takmayı düşümüyorum da sizce aman aman bişi degişir mi
  • kasam  ufak  bi   ugultutu var şunu yorumlar msınız oyun icinde aksiyonu bol sahnelerden 15 dk boyunca
  • Gayet iyi geldi bana ama biraz gürültü olur bu durumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.