Şimdi Ara

Kasadan gelen tık tık sesi ve ekrana görüntü gelmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tam olarak nasıl anlatılır nasıl ifade edilir bilemiyorum ama psudan tık tık sesi geliyor ve arkasındaki ışık yanıp sönüyor. Sistemler ve donanımlar üzerine konuşmak bişeyleri kurcalamak vs hoşuma gidiyor evdeki 3. Bilgisayarımı da dün söktüm ekran kartının termal macununa bakiym dedim termal macun dökerken öndeki çiplere de damladı napim dedim gittim direkt su tuttum.ekran kartı bozuk mu değil mi bilemem ama sorun ondan kaynaklanmıyor eminim ona psudan tık tık sesi alan vs derdime bi çare?

Fotoğraf eklendi!

https://imgyukle.com/i/img-20191109-140428.E9sW8q

Fotoğrafta da görüldüğü gibi herhangi bir yanık şişme vs yok kablolarda da bi yanlışlık yok konu çözülmezse video ekliycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydinölü -- 9 Kasım 2019; 14:16:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayarı bir uzmana götürmeniz sizin için daha yararlı olacaktır su tutma konusunda ciddiyseniz eğer maalesef.
  • Aydinölü kullanıcısına yanıt
    hocam ekran kartına su tutulur mu kurusa bile zarar vermiş olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • parçaları tek tek denemek gerek psu tester bulabilirsineniz ilk psu yu test edin sonra diğer parçaları uzay sistem dediğimiz şekilde test edersiniz

• Aydinölü kullanıcısına yanıt
    bilgisayar kısa devreye düşüyor gibi duruyor hocam bakın tekrar ediyorum ekran kartından dolayı yapabilir bunu güç kaynağını ayrı bir cihazda denemek gerekiyor bu işler için önerim psu tester olacaktır çünkü güç kaynağının bir hatası herhangi bir cihaza zarar verebilir

• Kardeş sen kasanın içini elleme bir daha.
  • https://www.youtube.com/watch?v=AOeHN52pspI&feature=youtu.be

Tamamen tercih sizin dikkatli olun kaza bela çıkmasın. Psu yu sistemden tamamen çıkarıp bu yöntemle çalışıp çalışmadığını deneyin yine çalışmaz ise psu sorunludur. Yüklediğiniz videoda psu start almıyor gibi gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 2019daDHyekatilmak

https://www.youtube.com/watch?v=AOeHN52pspI&feature=youtu.be

Tamamen tercih sizin dikkatli olun kaza bela çıkmasın. Psu yu sistemden tamamen çıkarıp bu yöntemle çalışıp çalışmadığını deneyin yine çalışmaz ise psu sorunludur. Yüklediğiniz videoda psu start almıyor gibi gözüküyor
    Cinayette teşebbüs denir buna arkadaş. Ekran kartını suya sokan adama 220 V ile oyna denir mi? Bak 5 saat oldu adamdan ses yok.

• xentios kullanıcısına yanıt
    Tövbe tövbe :) yazarken bende tereddüt ettim ama konu sahibi arkadaş ekran kartını yıkayıp kurutup sisteme geri takmış bence ne yaptığının bilincinde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 2019daDHyekatilmak

Tövbe tövbe :) yazarken bende tereddüt ettim ama konu sahibi arkadaş ekran kartını yıkayıp kurutup sisteme geri takmış bence ne yaptığının bilincinde :)
    Ben onu bunu bilmem yarına kadar cevap vermezse, polisi arıyorum
  • Hazır su tutmuşken çitileseydin iyice 🤣

• Su ve tozdan uzak tut bilgisayarını ne olursa olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.